Halı yıkama

Halı yıkama

14 Mayıs 2018 1 Yazar: haydar özbaş

Halı yıkama

Halı yıkama fabrikası denince aklımıza komşumuz gelir, neden en iyisini bulmak isteriz. Her işin ehli olduğu benzer biçimde halı yıkama işini yapanlarında ehlini bulmak isteriz. Verdiğimiz paranın karşılığını almak isteriz. Toplumsal medyadan internetten arama yaparız. İyi fakat kimse kendini kötülemez ki peki ne yapacağız tecrübeye dayanarak kısaca bir kaç adet halı yıkama firması deneyerek veya komşumuza sorarak iyi bir firma bulacağız. Biz istanbul temizlik taşören firmalara karşıyız. Müşterilerimizden alınan halı kilim ,yorgan,battaniyeleri kendimiz yıkıyoruz.

avcılar beylikdüzü halı yıkama

çin halısı

ARACI FİRMA DEĞİLİZ

Aracılık yapan firmalara da karşıyız. Kesinlikle bu tip firmalara abonelik vermiyoruz. Üye olmuyoruz. Yüz vermiyoruz. İnsanların sırtından geçinenlere güvenmiyoruz. Zaten böyle firmaların adres ide yoktur. Müşteriden alır gelir bir fabrikada yıkatır. Kış geldi mi kapatır masraf adını değiştirip bir kaç el ilanı seneye tekrar dümenden bir iş yeri kurarlar. Iyi kaliteli bir halı yıkama fabrikasında olması gerekenlerden bahsedelim 100 tane internetten yıkama firması seçelim bunların içerisinden adresi belli olmayanlar ve düzgüsel sabit telefonu olmayanları seçelim geriye emin olun 20 adet bile kalmaz 80 tanesini eleyelim geri kalan 20 fabrikanın içinde el ile yıkama yapan firmalardan çıkaralım 8-10 şirket kalır. Peki bunların içinde en iyisini bulduk fiyatlarına bakalım kurutma sistemlerine bakalım makineleşme parkuruna bakalım 3-5 tanesi size müsait durumda olacaktır.

halı yıkama avcılar

halı yıkama

HALI YIKAMA SEKTÖRÜNÜN EN İYİSİ

Peki bunların içinde güler yüzlü personel sözünden duran yıkamacı, güvenli mi tabi bana da sorarsanız en iyi halı yıkamacı bizi istanbul temizlik halı kilim yıkama fabrikası derim. Güvenilir demişken en iyi gözde olan halı yıkama şirketine bakıyorsun şikayet listesine kabarık büyüdükçe sorunlarda artıyor insan oğlu nere den geldiğini çabuk unutuyor. Hepimiz istanbul temizlik halı yıkama şirketi olarak geldiğimiz yeri biliyoruz. Asla nankörlük yapmadan çalışıyoruz. Kesinlikle Enflasyon yapmıyoruz ,Yani bir o semte bir bu semte sarılmıyoruz.

avcılar nerede halı yıkatmalıyım

halı yıkama-kurutma odamız

HİZMET VERDİĞİMİZİ İLÇELER

Bulunduğumuz Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü semtlerine hizmet veriyoruz. Bize halısını bir kez yıkatan müşteriye kalıcı her defasında bizi tercih etmesi için elimizden gelen en iyi hizmeti veriyoruz. Yüzde yüz tercih edilmesek de yüzde 95 geri dönüş oluyor. Buda bizleri gururlandırıyor ve yaptığımız işe saygımız artıyor. Bütün müşterilerimiz aileden biri gibi davranıyor. Bizde biliyoruz ki doğru yoldayız.

esenyurt yeşilkent halı yıkama

esenyurt yeşilkent halı yıkama

HALI YIKAMADA MAKİNELEŞME

Yaptığımız işler içinde halı ,koltuk yıkama,yorgan yıkama,battaniye yıkama,yatak yıkama,stor perde yıkama, halı kenarı overlok işleri vardır. 18 FIRÇALI HALI YIKAMA MAKİNEMİZLE sektörün lider firmalarından biriyiz semtimizin de lider firmasıyız. Koltuk yıkama makinemizle yorgan yıkama makinemizle toz alma paketle makinemizle tamamen sanayinin getirildiği ürünlerimizle kendimizi ispatlamış durumdayız.Gerek Google de ve haritalar üstünden bizi bulabirsiniz.

 halı yıkama

halı yıkama

KURUMSAL FİRMA

İstanbul temizlik halı koltuk yıkama fabrikası tüm yasal işlemlerini tamamlamış kurumsal bir firmadır. Atık su muhit tertip is ki raporumuz vardır. Çevreci bir firmayız. Maliyeye kayıtlı vergisini gününde ödeyen çalışanları sigortalı belediyeden emek verme ruhsatı olan kapalı alanda çalışmamızdan dolayı imaj kirliliği olmayan makinelerimizin sesinden kimseyi rahatsız etmeden yolumuza devam ediyoruz. istanbul temizlik halı koltuk yıkama fabrikası kurumsal bir firmadır.

avcılar halı yıkama, halı yıkama avcılar

halı yıkama

HALI ÇEŞİTLERİ

Avcılar halı yıkama Yıkadığımız halı çeşitleri arasında normal halı yün halısı,el dokuma halısı,hereke halısı, çin halısı, ipek halı, bünyan, hereke, iran, yörük ve ısparta halısı vardır. Ayrıca koltuk yıkama işlerimizin içinde minderli köşe takımı iskemle yıkamamız mevcuttur. Koltuk yıkama işine iki adet eleman iki adet makine ile gönderiyoruz, koltuk fırçalama makinemiz ve koltuk yıkama makinemiz ile. Kimyasallarımız tamamen organik olup insan sağlığına zarar veren şampuan kullanmıyoruz..

Avcılar Stor Perde Yıkama

stor perde

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA

Hizmet verdiğimiz semtler içinde beylikdüzü bölgemizde bulunmaktadır. Son yıllarda Metrobüs ün gelmesiyle büyük büyüme gösteren beylikdüzü halı yıkamada gözde semtler arasına girmiştir. Her yerden göç alan bölgemizde aile bireyleri kadın,adam iş için koşturmaktadır. Bu sebeple temizlik işlerini fabrikalara göndererek yıkatmakta dırlar. Beylikdüzü nün ihlas Marmara mahallesi büyük şehir mahallesi yakuplu, gürpınar, dereağzı beykent, bizimkent mahallelerinden halı toplama işi yapıyoruz. Ayrıca koltuk yıkama battaniye, yorgan, stor perde, yatak yıkama işlerini yapıyoruz.

 halı yıkama

halı yıkama leke çıkarıcılar

ESENYURT HALI KOLTUK YIKAMA

İstanbul temizlik halı koltuk kilim yıkama fabrikası esenyurt bölgemizin tamamına hizmet vermektedir. Fabrikamız vaziyet itibari ile esenyurt bölgesi sınırındadır. Saadetdere mahallesine yakın olan firmamız ek olarak ardıçlı mahallesi, namık kemal mahallesi balıkyolu, fatih mahallesi, kıraç haramidere örnek, yenikent, yeşilkent mahallelerine hizmet vermektedir.

avcılar beylikdüzü esenyurt halı yıkama

halı yıkama 18 fırçalı otomatik makinemiz

AVCILARDA EN İYİ HALI YIKAMA

Avcılar bölgemizde 2008 den beridir hizmet eden firmamız istanbul temizlik halı temizleme yıkama için bütün kriterlere uygundur. İddia ediyoruz semtimizin en iyi halı yıkama firmasıyız. Avcıların merkez mahallesi, denizköşler mahallesi, mustafa kemal paşa mahallesi , cihangir mahallesi, ambarlı mahallesi, üniversite ve firüzköy mahallelerine hizmet veriyoruz.

kilim yıkama

kilim yıkama

YÜN HALI,İPEK HALI,ELDOKUMA HALI NASIL YIKANMALIDIR?

İstanbul temizlik yıkama şirketi hususi halılarınıza zarar vermeden halı yıkama işlemi yapmaktadır. özel Yün, ipek ve el dokuma halılar genellikle kök boyasıyla boyanmıştır. Bu çeşit halılar sıcak suyla yıkanmaz. Makinelerde baskı verilmez. Her çeşit şampuanla yıkanmaz. Bu tür halılar için özel yapılmış şampuanlar kullanıyoruz. Bu tür halılar ucuza da yıkanmaz emeği ve deformasyona uğramış riski oldukça fazladır özel edinim ister.

koltuk yıkama

koltuk yıkama

UZMAN EKİP KALİTELİ İŞ

Uzman ekip ve kadromuzla bu işleri titizlikle yapıyoruz. Kök boyası suyu gördüğü vakit akma yapacaktır. Kaliteli iplikten yapılma şartlama uygulanmış halılarda sorun yaşamıyoruz. Halının durumuna nazaran gerekirse renk karışımlarına karşı şartlama kısaca hususi işlem uyguluyoruz. Müşterilerimizide uyarıyoruz bu tür halılarınıza çay kahve yağlı yiyecek suyu döküldüğünde müdahale etmeden, lekeyi kurutmadan halı yıkama firmanızı çağırın. Ve ne olduğunu açıklayın diye nasihat ediyoruz.

avcılar battaniye yıkama

battaniye yıkama

BATTANİYE-YORGAN YIKAMA

Mustafa kemal paşa mahallesi fidan sokakta bulunan halı temizlik firmamızda yorgan battaniye çekyat örtülerinizi de gönül rahatlığı ile yıkatın. 30 kiloluk endüstri tipi yorgan yıkama makinemiz yardımıyla yorgan ve battaniyelerini zi pırıl pırıl ediyoruz. İçeride kurutuyoruz. Yün yorgan elyaf yorgan pike çekyat örtülerini yıkıyoruz.

koltuk yıkama

koltuk yıkama

İSTANBUL TEMİZLİK HALI KOLTUK YIKAMA FABRİKASI

Avcılardaki Fabrikamızda yapılan işleri sayacak olursak önce telefondan müşteri siparişlerini alıyoruz. Müşterilerimize müsait saatler içinden makbuz karşılığı halılarını alıyoruz. İstanbul temizlik halı koltuk yıkama Fabrikamıza gelen halılar etiketlenerek cinsine göre ayrılıp ayrı ayrı muamele yapıyoruz. Önce tozlarından arındırılan halılar yıkama işlemine tabi tutuluyor. 18 fırçalı halı yıkama makinemizde yıkanan halılar sıkma makinesinden geçirilip yüzde doksan suyundan arındırılıyor. Sonra kurutma odasına askılara asılan halılar rutubet alma makinemiz diğer adı iklimlendirme yardımıyla 10-12 saat içinde kurutulup nemden kokudan arındırılıyor. Askılardan inen halılar kalite kontrol masasında lekeleri varsa müdahale ediliyor.

halı kenarı overlok

halı kenarı overlok

GÜNÜNDE TESLİMAT

Parfüm sıkılarak paketlenen halılar müşteriye gönderilme aşamasına geliyor. Fiyatlandırması hesaplandıktan sonrasında alan kişi aranarak teslimat bilgisi veriliyor. Uygun durumdaki müşterilere halıları teslim ediliyor. ücret iş sonunda müşteriden alınıyor. Güler yüzlü personelimiz hayırlı günler dileyerek oradan ayrılıyor.

Esenyurt , Avcılar, Beylikdüzü halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, halı kenarı overlok işlerinizi en iyi biz yapıyoruz. bakınız..