Halı yıkama

14 Mart 2019 1 By haliyika.net
Halı yıkama

Halı yıkama

Halı yıkama fabrikası denince aklımıza komşumuz gelir, kendi  halı temizleme firmanız dan memnun değilseniz biraz meraktan birazda gösteriş olsun diye yani ben temiz bir insanım gibi. Peki neden en iyisini bulmak isteriz. Her işin ehli olduğu benzer biçimde halı yıkama işini yapanlarında ehlini bulmak isteriz. Verdiğimiz paranın karşılığını almak isteriz. Toplumsal medyadan internetten arama yaparız. İyi fakat kimse kendini kötülemez ki peki ne yapacağız tecrübeye dayanarak kısaca bir kaç adet halı yıkama firması deneyerek veya komşumuza sorarak iyi bir firma bulacağız. Biz istanbul temizlik aracı firmalara karşıyız. Müşterilerimizden alınan halı kilim, yorgan, battaniyeleri kendimiz yıkıyoruz. İstanbul temizlik halı yıkama fabrikası na güvenin hatta gelip iş yerimizi kendi gözlerinizle görün.

ARACI FİRMA DEĞİLİZ

Aracılık yapan firmalara da karşıyız. Kesinlikle bu tip firmalara abonelik vermiyoruz. Üye olmuyoruz. Yüz vermiyoruz. İnsanların sırtından geçinenlere güvenmiyoruz. Zaten böyle firmaların adresleri de yoktur. Müşteriden alır gelir bir fabrikada yıkatır. Kış geldi mi kapatır masraf adını değiştirip bir kaç el ilanı seneye tekrar dümenden bir iş yeri kurarlar. İyi kaliteli bir Temizlik fabrikasında olması gerekenlerden bahsedelim 100 tane internetten yıkama firması seçelim bunların içerisinden adresi belli olmayanlar ve düzgüsel sabit telefonu olmayanları seçelim geriye emin olun 20 adet bile kalmaz 80 tanesini eleyelim geri kalan 20 fabrikanın içinde el ile yıkama yapan firmalardan çıkaralım 8-10 şirket kalır. Peki bunların içinde en iyisini bulduk fiyatlarına bakalım kurutma sistemlerine bakalım makineleşme parkuruna bakalım 3-5 tanesi size müsait durumda olacaktır.bunlardan bir tanesi de istanbul temizlik halı kilim yıkama fabrikası olacaktır.

EN İYİ HALI YIKAMA

Peki bunların içinde güler yüzlü personel sözünden duran yıkamacı, güvenli mi tabi bana da sorarsanız en iyi halı yıkamacı bizi istanbul temizlik Stor perde kilim yıkama fabrikası derim. Güvenilir demişken en iyi gözde olan halı yıkama şirketine bakıyorsun şikayet listesine kabarık büyüdükçe sorunlarda artıyor insan oğlu nere den geldiğini çabuk unutuyor. Hepimiz istanbul temizlik halı yıkama şirketi olarak geldiğimiz yeri biliyoruz. Asla nankörlük yapmadan çalışıyoruz. Kesinlikle Enflasyon yapmıyoruz ,Yani bir o semte bir bu semte sarılmıyoruz.

avcılar nerede halı yıkatmalıyım

Halı kurutma odamız

HİZMET VERDİĞİMİZİ İLÇELER

Bulunduğumuz Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü semtlerine hizmet veriyoruz. Bize halısını bir kez yıkatan müşteriye kalıcı her defasında bizi tercih etmesi için elimizden gelen en iyi hizmeti veriyoruz. Yüzde yüz tercih edilmesek de yüzde 95 geri dönüş oluyor. Buda bizleri gururlandırıyor ve yaptığımız işe saygımız artıyor. Bütün müşterilerimiz aileden biri gibi davranıyor. Bizde biliyoruz ki doğru yoldayız.

HALI YIKAMADA MAKİNELEŞME

Yaptığımız işler içinde halı ,koltuk yıkama,yorgan yıkama,battaniye yıkama,yatak yıkama,stor perde yıkama, halı kenarı overlok işleri vardır. 18 FIRÇALI HALI YIKAMA MAKİNEMİZLE sektörün lider firmalarından biriyiz semtimizin de lider firmasıyız. Koltuk yıkama makinemizle yorgan yıkama makinemizle toz alma paketle makinemizle tamamen sanayinin getirildiği ürünlerimizle kendimizi ispatlamış durumdayız.Gerek Google de ve haritalar üstünden bizi bulabilirsiniz.

KURUMSAL FİRMA

İstanbul temizlik halı koltuk yıkama fabrikası tüm yasal işlemlerini tamamlamış kurumsal bir firmadır. Atık su muhit tertip is ki raporumuz vardır. Çevreci bir firmayız. Maliyeye kayıtlı vergisini gününde ödeyen çalışanları sigortalı belediyeden emek verme ruhsatı olan kapalı alanda çalışmamızdan dolayı imaj kirliliği olmayan makinelerimizin sesinden kimseyi rahatsız etmeden yolumuza devam ediyoruz. İstanbul temizlik fabrikası kurumsal profesyonel bir firmadır.

HALI ÇEŞİTLERİ

Avcılar halı yıkama Yıkadığımız halı çeşitleri arasında normal halı yün halısı,el dokuma halısı,hereke halısı, çin halısı, ipek halı, bünyan, hereke, iran, yörük ve ısparta halısı vardır. Ayrıca koltuk yıkama işlerimizin içinde minderli köşe takımı iskemle yıkamamız mevcuttur. Koltuk yıkama işine iki adet eleman iki adet makine ile gönderiyoruz, koltuk fırçalama makinemiz ve koltuk yıkama makinemiz ile. Kimyasallarımız tamamen organik olup insan sağlığına zarar veren şampuan kullanmıyoruz.2018-11-26

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA

Hizmet verdiğimiz semtler içinde beylikdüzü bölgemizde bulunmaktadır. Son yıllarda Metrobüs ün gelmesiyle büyük büyüme gösteren beylikdüzü halı yıkamada gözde semtler arasına girmiştir. Her yerden göç alan bölgemizde aile bireyleri kadın,adam iş için koşturmaktadır. Bu sebeple temizlik işlerini fabrikalara göndererek yıkatmakta dırlar. Beylikdüzü nün ihlas Marmara mahallesi büyük şehir mahallesi yakuplu, gürpınar, dereağzı beykent, bizimkent mahallelerinden halı toplama işi yapıyoruz. Ayrıca koltuk yıkama battaniye, yorgan, stor perde, yatak yıkama işlerini yapıyoruz.

ESENYURT HALI KOLTUK YIKAMA

İstanbul temizlik Yorgan, battaniye koltuk kilim yıkama fabrikası esenyurt bölgemizin tamamına hizmet vermektedir. Fabrikamız vaziyet itibari ile esenyurt bölgesi sınırındadır. Saadetdere mahallesine yakın olan firmamız ek olarak ardıçlı mahallesi, namık kemal mahallesi balıkyolu, fatih mahallesi, kıraç haramidere örnek, yenikent, yeşilkent mahallelerine hizmet vermektedir.

AVCILARDA EN İYİ  YIKAMACI

Avcılar bölgemizde 2008 den beridir hizmet eden firmamız istanbul temizlik halı temizleme için bütün kriterlere uygundur. İddia ediyoruz semtimizin en iyi halı yıkama firmasıyız. Avcıların merkez mahallesi, denizköşler mahallesi, mustafa kemal paşa mahallesi , cihangir mahallesi, ambarlı mahallesi, üniversite ve firüzköy mahallelerine hizmet veriyoruz.

kilim yıkama

kilim yıkama

YÜN HALI,İPEK HALI,ELDOKUMA HALI NASIL YIKANMALIDIR?

İstanbul temizlik yıkama şirketi hususi dokumalarını za zarar vermeden  yıkama işlemi yapmaktadır. Özel Yün, ipek ve el dokuma halılar genellikle kök boyasıyla boyanmıştır. Bu çeşit halılar sıcak suyla yıkanmaz. Makinelerde baskı verilmez. Her çeşit şampuanla yıkanmaz. Bu tür halılar için özel yapılmış şampuanlar kullanıyoruz. Bu tür halılar ucuza da yıkanmaz emeği ve deformasyona uğramış riski oldukça fazladır özel edinim ister.

UZMAN EKİP KALİTELİ İŞ

Uzman ekip ve kadromuzla bu işleri titizlikle yapıyoruz. Kök boyası suyu gördüğü vakit akma yapacaktır. Kaliteli iplikten yapılma şartlama uygulanmış halılarda sorun yaşamıyoruz. Halının durumuna nazaran gerekirse renk karışımlarına karşı şartlama kısaca hususi işlem uyguluyoruz. Müşterilerimizi de uyarıyoruz bu tür halılara çay kahve yağlı yiyecek suyu döküldüğünde müdahale etmeden, lekeyi kurutmadan halı  firmanızı çağırın. Ve ne olduğunu açıklayın diye nasihat ediyoruz.

BATTANİYE-YORGAN YIKAMA

Mustafa kemal paşa mahallesi fidan sokakta bulunan halı temizlik firmamızda yorgan battaniye çekyat örtülerinizi de gönül rahatlığı ile yıkatın. 30 kiloluk endüstri tipi yorgan yıkama makinemiz yardımıyla yorgan ve battaniyelerini zi pırıl pırıl ediyoruz. İçeride kurutuyoruz. Yün yorgan elyaf yorgan pike çekyat örtülerini yıkıyoruz.

İSTANBUL TEMİZLİK YORGAN YIKAMA FABRİKASI

Avcılardaki Fabrikamızda yapılan işleri sayacak olursak önce telefondan müşteri siparişlerini alıyoruz. Müşterilerimize müsait saatler içinden makbuz karşılığı halılarını alıyoruz. İstanbul temizlik Yorgan koltuk yıkama Fabrikamıza gelen yorgan ve halılar etiketlenerek cinsine göre ayrılıp ayrı ayrı muamele yapıyoruz. Önce tozlarından arındırılan halılar yıkama işlemine tabi tutuluyor. 18 fırçalı makinemizde yıkanan halılar sıkma makinesinden geçirilip yüzde doksan suyundan arındırılıyor. Sonra kurutma odasına askılara asılan halılar rutubet alma makinemiz diğer adı iklimlendirme yardımıyla 10-12 saat içinde kurutulup nemden kokudan arındırılıyor. Askılardan inen halılar kalite kontrol masasında lekeleri varsa müdahale ediliyor.

halı kenarı overlok

halı kenarı overlok

GÜNÜNDE TESLİMAT

Parfüm sıkılarak paketlenen eşyalar müşteriye gönderilme aşamasına geliyor. Fiyatlandırması hesaplandıktan sonrasında alan kişi aranarak teslimat bilgisi veriliyor. Uygun durumdaki müşterilere ürünleri teslim ediliyor. Ücret iş sonunda müşteriden alınıyor. Güler yüzlü personelimiz hayırlı günler dileyerek oradan ayrılıyor.

Esenyurt , Avcılar, Beylikdüzü halı, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, halı kenarı overlok işlerinizi en iyi şekilde yapıyoruz. Sizde uygun halı temizlik hizmetlerimizden faydalanın.