Avcılar Halı Yıkama Kurutma Sistemimiz

beylikdüzünde halı yıkama

Avcılar Halı Yıkama Kurutma Sistemimiz

Avcılar Halı Yıkama Kurutma Sistemimiz belli başlı olmazsa olmaz süreçler gerektiren bir işlemdir. Yıkama işlemi yapmak için firmaların bazı şartları sağlaması gerekir. Bunlardan en önemlisi kurutma konusunda sorun yaşamamaktır. Avcılarda halı yıkamacı fabrikamızda kapalı alanlarda nem alma cihazlarıyla kurutma yapılmaktadır. Kurutma sorunu ancak nem alma cihazları ve iyi yalıtılmış bir kurutma odası ile çözüme kavuşur. Kurutma sisteminin iyi olması ve hızlı kurutma halıda bakteri oluşumunun önüne geçer. Bu da sağlığınız için oldukça önemlidir. Aynı zamanda hızlı kuruyan halıda kötü koku oluşumu da önlenmiş olur. Avcılarda kaliteli halı yıkama hizmeti almak için istanbul temizlik halı yıkama fabrikasını arayınız.

halı yıkama kurutma odası

halı yıkama kurutma

Halı kurutma

Avcılar Halı Yıkama Kurutma Sistemimiz hakkında bilgiler. Kapalı kurutma sektörü hızla gelişimini sürdürmektedir. Bu süreçte pek çok firma olanakları doğrultusunda kurutma sorununa çözüm üretmeye çalıştılar. Firmamız 2008 yılından bugüne hizmet tecrübesi ve birikimiyle bu sorunu tarihe gömmüştür. Kurutma sistemimiz hava koşullarından etkilenmez. Dört mevsim aynı sürede kurutma yapılır. Kapalı kurutma odamızda halılarınız çok kısa sürede kurutularak iki gün içinde teslim edilir.

Avcılar Halı Yıkama Kurutma Sistemimiz

Halı yıkama alanında bir diğer önemli işlem halıların doğru sınıflara ayrılmasıdır. Yıkama öncesi en önemli işlem olan sınıflama halıda kullanılacak temizlik ürünlerini ve yıkama tekniğini belirler. Yanlış sınıflanma yapılması halınızda yanlış işlem uygulanmasına neden olur. Bu da hassas halılarda geri dönülemez renk bozulmalarına sebep olabilir. Avcılar halı yıkama tesisimizde halılarınız uzman kadromuz tarafından sınıflama işlemine tabi tutulur. Yıkama bu işleme göre gerçekleştirilir. Yıkama sırasında bitkisel şampuanlar kullanılır. Bu bitkisel şampuanlar suda kolay çözünebilme özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde halınızda kimyasal kalıntı oluşumunu önler. Bu da sağlığınıza tehdit oluşturacak etkenleri ortadan kaldırır.

avcılar halı yıkama, avcılarda halı yıkama

avcılar halı yıkama

kurutma odası

Avcılar halı yıkama firmamız aile ve toplum sağlığını  gözeten bir çalışma prensibiyle hizmet vermektedir. Profesyonel kurutma odaları ve kaliteli yıkama sistemleriyle fabrikamız hizmetinizdedir. Ücretsiz servislerimiz size bir telefon kadar yakındır. Siz de profesyonel halı yıkama hizmetimizden faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz. 18 fırçalı halı yıkama makinemizle yıkama yapıyoruz

avcılarda halı yıkamacı İstanbul temizlik halı koltuk yıkama fabrikası tel:0212 694 63 63 -0532 226 72 76 telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Hijyen temizliğin adresi İstanbul temizlik halı, kilim, koltuk, yorgan yıkama firması.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi