Halı Yıkama

avcılar el dokuma halı yıkama

Halı Yıkama 

Halı yıkama da yapılan işlemler. İstanbul temizlik halı yıkama firması Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü ilçelerinde hizmet veriyoruz. Hizmetimiz halının teslim alınması, yıkanması, kurutulması, ve kontrol edilip paketlenmesidir. Bunların başında en önemlisi halının kurutulması. Kuruma işleminin uzun sürmesi halıda bir takım sorunlara yol açar. Bunlardan biri bakteri oluşmasıdır. Bakteriler sağlığınız açısından büyük risk demektir. İyi kurumayan halı kötü kokuya neden olur. Bunun da asıl kaynağı bakterilerdir. Yani halı yıkama işleminden sonra kısa sürede ve tamamen kurutulmalıdır. Nemli halılar paketlendikten sonra kısa süre içinde iyi yıkansa bile koku yapar. Paketlenmeden önce iyi kurutulması gerekir.

Evde halının muhafaza edilmesi

Halı iyi kurumuş olsa bile  mutlaka poşetten çıkarılması veya iki başından hava alacak şekilde açılması gerekir. Temizlik firmanızı seçerken kurutma sisteminin iyi olduğuna emin olmalısınız. Sizin ve ailenizin sağlığı için halının doğru şekilde yıkanması ve kurutulması gereklidir. Yıkama firmanızı seçerken dikkat edin ve kurumsal firmaları tercih edin. Seçtiğiniz firmanızın kurutma alanının kapalı ve temiz ortamda olduğuna emin olmalısınız. İstanbul temizlik firması sizlere kaliteli temizlik sözü veriyoruz. Yapmış olduğumuz temizlik hizmetleri yapacaklarımızın teminatıdır.

avcılar halı yıkama fiyatları

İstanbul temizlik avcılar, esenyurt, beylikdüzü halı koltuk yorgan yıkama

Halı yıkama firmanızı dikkatli seçin

Bir diğer hata da halının dışarıda kurumaya bırakılmasıdır. Dışarıda kuruyan halılar güneşten etkilenerek sararma yapabilir. Ayrıca rüzgardan etkilenerek toz ve mikroplara maruz kalarak sağlığınızı tehlikeye atar. Bu da halıyı yeniden yıkamayı gerektirir. Kapalı ortamda, nem alma cihazlarıyla kuruttuğumuz halılarınızı tamamen kuru bir şekilde teslim ediyoruz. Anti bakteriyel kurutma ortamı halıda bakteri oluşumunun önüne geçerek sağlığınızı korur. istanbul temizlik tesisimizle size bir telefon kadar yakınız. İstanbul temizlik firmaları arasında en güzel ve en temiz fabrikalarından biriyiz. Avcılar ilçesinde bulunan firmamız ayrıca Esenyurt ve Beylikdüzü ilçelerinde hizmet veriyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizin başında halı yıkama olmak üzere Koltuk yıkama, Yorgan yıkama hizmetimiz var. Stor perde yıkıyoruz. Battaniye yıkıyoruz. Halılarınızın kenarlarını tamir ediyoruz. Overlok yapıyoruz. İstanbul temizlik 10 yılını doldurmanın gururu içindedir. Profesyonel tecrübeli temizlik ekibine sahibiz. Tecrübe her şeydir kaliteyi getirir başarıyı getirir, güveni getirir. Halılarınızı kapalı odalarımızda kurutuyoruz. Sanayi tipi 18 fırçalı otomatik yıkama makinemiz var. Profesyonel koltuk yıkama makinemiz var. Yorgan, battaniye makinemiz 30 kilo çamaşır yıkama kapasitesine sahip sanayi tipidir. Halılarınızı tamamen kapalı ortamlarda muhafaza ediyoruz. Sizlerin sağlığını tehlikeye atacak her şeyden uzak duruyoruz. Hijyene kaliteye önem veriyoruz.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi