Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama 

Halı yıkama sektörü fabrikalaşmaya başlaması kurumsal anlamda 30 sene öncelerine dayanır. Bu halı temizlik sektörü öncelikli olarak büyük şehirlerde yaygınlaştır. Ancak son yıllarda Türkiye genelinde köylere kadar yaygınlaşmış durumdadır.

Biz İstanbul temizlik halı yıkama firması Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü ilçelerinde hizmet veriyoruz. Hizmetimiz halının teslim alınması, yıkanması, kurutulması, ve kontrol edilip teslime hazır hale getirilmesidir.

Bunların başında en önemlisi halının kurutulması, kuruma işleminin uzun sürmesi halıda bir takım sorunlara yol açar. Bunlardan biri tanesi bakteri oluşmasıdır ve maytlardan dolayı koku yapmasıdır. Bakteriler sağlığınız açısından büyük risk demektir. İyi kurumayan halı, kötü kokuya neden olur. Bunun da asıl kaynağı bakterilerdir. Yani halı yıkama işleminden sonra kısa sürede ve tamamen kurutulmalıdır. Nemli halılar paketlendikten sonra kısa süre içinde iyi yıkansa bile koku yapar. Poşetlenen halılar teslim alındıktan sonra hemen poşetinden çıkarılması önem taşır.

Evde halının muhafaza edilmesi

İstanbul temizlik halı yıkama firması olarak bizim önerilerimizi dikkate almalısınız neden? Halı iyi kurumuş olsa bile  mutlaka poşetten çıkarılması veya iki başından hava alacak şekilde açılması gerekir. Temizlik firmanızı seçerken kurutma sisteminin iyi olduğuna emin olmalısınız. Çünkü Sizin ve ailenizin sağlığı için halının doğru şekilde yıkanması ve kurutulması gereklidir. Yıkama firmanızı seçerken dikkat edin ve kurumsal firmaları tercih edin. Seçtiğiniz firmanızın kurutma alanının kapalı ve temiz ortamda olduğuna emin olmalısınız. İstanbul temizlik firması sizlere kaliteli temizlik sözü veriyoruz. Yapmış olduğumuz temizlik hizmetlerini gelen teşekkür mesajlarından anlıyoruz.

esenyurt halı yıkama fiyatları

halı yıkama

Halı yıkama firmanızı dikkatli seçin

Bir diğer hata ise halının dışarıda kurumaya bırakılmasıdır. Dışarıda kuruyan halılar güneşten etkilenerek sararma yapar. Ayrıca rüzgardan etkilenerek toz ve mikroplara maruz kalarak sağlığınızı tehlikeye atar. Bu da halıyı yeniden yıkamayı gerektirir.  Çünkü Kapalı ortamda, nem alma cihazlarıyla kuruttuğumuz halılarınızı hijyen bir şekilde teslim ediyoruz. Anti bakteriyel kurutma ortamı halıda bakteri oluşumunun önüne geçerek sağlığınızı korur. İstanbul temizlik fabrikamız size bir telefon kadar yakınız. Halı temizlik firmaları arasında en kaliteli halı yıkama fabrikalarından biriyiz. Avcılar ilçesinde bulunan firmamız ayrıca Esenyurt ve Beylikdüzü ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizin başında halı yıkama olmak üzere Koltuk yıkama, Yorgan yıkama hizmetimiz var. Stor perde yıkıyoruz, Battaniye yıkıyoruz, Halılarınızın kenarlarını tamir ediyoruz, Overlok yapıyoruz. İstanbul temizlik 15 yılını doldurmanın gururu içindedir. Profesyonel tecrübeli temizlik ekibine sahibiz. Tecrübe her şeydir kaliteyi getirir başarıyı getirir, güveni getirir. Sanayi tipi 18 fırçalı otomatik yıkama makinemiz var. Profesyonel koltuk yıkama makinemiz var. Yorgan, battaniye makinemiz 30 kilo çamaşır yıkama kapasitesine sahip sanayi tipidir. Çünkü biz Halılarınızı tamamen kapalı ortamlarda muhafaza ediyoruz. Ve Sizlerin sağlığını tehlikeye atacak her şeyden uzak duruyoruz. Hijyene kaliteye önem veriyoruz.