İstanbul temizlik halı yıkama fabrikası

istanbul halı yıkama

İstanbul temizlik halı yıkama fabrikası

İstanbul temizlik halı kilim koltuk yıkama fabrikası. Halı yıkama avcılar sektöründe yılların tecrübesine sahip olan günümüz teknolojisine uygun halı yıkama ekipmanlarıyla sizlerin talepleri doğrusunda hizmetine devam etmektedir. Verdiğimiz hizmetler ile sektörün gelişmesine ve büyümesine katkı sağlamaktayız.

istanbul halı yıkama

avcılar parseller halı yıkama yorgan, stor perde, battaniye, koltuk yıkama firması

 halı kilim Yorgan battaniye yıkama 

Avcılar  halı kilim koltuk yıkama fabrikası. Tamamen su ve çeşitli şampuanlarla yıkama işlemini yapmaktayız. Şampuanlarımız insan sağlığı gözetilerek üretilmiş bitkisel malzemelerden elde edilmiştir. Kaliteli hizmetin adresi olan firmamız halı yıkama avcılar bölgesini birincil öncülükte tutmaktadır. Bölge itibariyle avcılar ile Esenyurt sınırında konumlanmış olan istanbul temizlik ayrıca Beylikdüzü bölgesine de hizmetini eksiksiz sürdürmektedir. Hizmet verdikçe dahada gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Halı yıkama avcılar istanbul temizlik firmamızın yaptığı işler başlıca şöyledir. Koltuk yıkama,Halı yıkama,Battaniye yıkama,yatak yıkama,stor perde yıkama,yorgan yıkama,halı kenarı overlok işlerini yapmaktadır. Halı yıkama avcılar istanbul temizlik firmamız kaliteli,güvenilir,hijyen temizlik yapmaktadır. Yaptığımız hizmetin arkasında dururuz. Tabiki yaptığımız işlerden dolayı müşterilerimizden teşekkür aldığımız gibi eleştiride alırız.

avcılar halı yıkama fiyatları

İstanbul temizlik avcılar, esenyurt, beylikdüzü halı koltuk yorgan yıkama

 koltuk yıkama fabrikası

Firmamız yapılan eleştirileri dikkate alarak kendimizi müşteri gözünde nasıl daha başarılı teşekkürü hak edecek işler yapabiliriz diye zorlarız. HER ZAMAN ELEŞTİRİLERE AÇIK BİR FİRMAYIZ.Bu bizim için başarının anahtarıdır.hatalarımızı görmemize yardımcı olur.

SON SİSTEM TEKNOLOJİ

Köklü ve sağlam halı yıkama firması olmak için, geleceğe umutla bakabilmek için yeniliklerden haberdar olmalıyız. Sonuç Geleceği yakalamanın sırrı teknolojiyi takip etmekten geçmektedir. Gerek makineleşme konusunda gerek temizlik maddeleri konusunda araştırmalarımızı sürdürmekteyiz ve takip etmekteyiz. Başarıyı yakalamak asla tesadüf olamaz. Hiçbir firma tesadüfle ayakta kalamaz. Bunun için Başarının sırrı eleştirileri göze alarak araştırmalar yaparak doğru kadroyu kurarak oluşur. İstanbul temizlik halı yıkama avcılar firması olarak sevilmemiz ve lider bir firma olmamız bizim için bir gururdur. Bunu da siz değerli müşterilerimize kaliteden ödün vermeyenlere borçluyuz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gelişiyoruz. Müşterilerimizin kalitesi bizim de kalitemizi artırmaktadır. Bu vizyonla her geçen gün sizlere daha iyi hizmet vermeye devam ediyoruz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. istanbul halı yıkama

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi