HİZMETLERİMİZ

 

AVCILAR ,ESENYURT, BEYLİKDÜZÜ

Hizmetlerimiz Avcılar halı yıkama fabrikamız ücretsiz servislerimiz ile hizmet vermektedir. Servis bölgelerimiz Avcılar, Esenyurt ve Beylikdüzü’nün tamamıdır. Servislerimiz halınızı kapınızdan alır ve yine evinize kadar teslim eder. Siparişleriniz anında servis aracımıza iletilir ve en kısa sürede halınız alınır yada saat belirlenir. müşterilerin evde halıcı beklemelerine gerek kalmaz.

istanbul halı yıkama

stor perde yıkama

istanbul temizlik halı yıkama

Firmamız 2008 tarihinde kurulmuş İstanbul Avcılar Fidan sokakno:132 adresinde faaliyetine başlamış ve halen devam etmektedir. Bazıları mevcut sisteme bakar ne var ki diye sorar biz firma olarak olmayan şeyleri hayal ederiz. Bu felsefeyle yola çıkan firmamız sizlere yepyeni farklı bir hizmet sunmanın heyecanıyla amacımız düşünürken araştıran araştırırken gözlemleyen ve müşteri profillerini belirleyip beklentilerine cevap verebilen bir hizmet sunmaktır tek gayemiz.
Firmamız istanbul temizlik halı kilim yıkama fabrikası, halı yıkama sektörünün önde gelen isimlerinden bir tanesidir. Firmamız yılların deneyimlerine sahip eğitimli uzman personellerden oluşmaktadır. 08:00*21:00 arası vardiya ile çalışan hizmette sınır tanımayan İstanbul temizlik halı yıkama firması müşterilerimizin adreslerinden araçlarımızla halılarınız alınarak özenle temizlik işlemi gerçekleştirildikten sonra yine adrese teslim edilir. Firmamız güler yüz, dürüstlük ve kaliteli hizmeti prensip edinmiştir. Teslim edilen halılarda 3 gün içerisinde yıkamaya itiraz edilmesi halinde firmamız tekrar yıkamayı garanti eder.

Parseller koltuk yıkama

SAADETDERE HALI YIKAMA

Profesyonel halı yıkama fabrikası olarak verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir.

HİZMETLERİMİZ

Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Battaniye Yıkama

Kilim Yıkama

Halıflex Yıkama

Yatak yıkama

koltuk örtüsü yıkama

Stor-zebra perde yıkama

HALI YIKAMA HİZMETLERİMİZ

Avcılarda halı yıkama fabrikamızda profesyonel kadromuzla hizmet etmeye devam ediyoruz. Kapalı kurutma sistemimiz hizmetlerimizin aksamaması için en önemli etkendir. Hızlı kurutma sistemimiz sayesinde halı, kilim, stor perde, battaniye ve yorganlarınızı kısa süre içinde teslim ediyoruz. 18 fırçalı otomatik makinemizle halı yıkama yapıyoruz. Sanayi tipi yorgan yıkama makinemiz ile yorgan, battaniye, masa örtüleri koltuk kılıflarını yıkıyoruz. hijyen ve garantili hizmet veriyoruz. Kalitemizi her geçen gün artan müşterilerimizden anlıyoruz.