Avcılar Stor Perde Yıkama

29 Nisan 2017 0 By haliyika.net
Avcılar Stor Perde Yıkama

Avcılar Stor Perde Yıkama

Avcılar Stor Perde Yıkama teknolojinin gelişmesiyle tekstil ürünlerindeki yeniliklerden biri olan stor ,zebra perdeler artık her eve girmiş durumda. Diğer tür perdelerden farklı olan bu çeşit perdeleri evde yıkamak kolay değil. Halı yıkamacılar stor perde  temizliğini de yapar oldular. Tabi ki halı yıkamacıların işi de zorlaştı. Müşterilerimizin çoğu perdeleri sökmeyi dahi bilmiyor sökerse de takamıyor. Yani sök tak işlerini de bizler yapar duruma geldik. Perdelerin plastik aksamları kırılabiliyor bazı perdeler silikonla yapıştırılıyor sökülme olabiliyor. Yani başımızı ağrıtıyor getir götürmeler de servis araçlarında zarar görme olasılığı yüksek

stor perde temizliği avcılar

Avcılar Stor Perde yıkama

istanbul temizlik Beylikdüzü stor perde yıkama

Avcılar Stor Perde Yıkama teknolojinin gelişmesiyle tekstil ürünlerindeki yeniliklerden biri olan stor ,zebra perdeler artık her eve girmiş durumda. Diğer tür perdelerden farklı olan bu çeşit perdeleri evde yıkamak kolay değil. Halı yıkamacılar stor perde  temizliğini de yapar oldular. Tabi ki halı yıkamacıların işini de zorlaştı. Müşterilerimizin çoğu perdeleri sökmeyi dahi bilmiyor sökerse de takamıyor. Yani sök tak işlerini de bizler yapar duruma geldik. Perdelerin plastik aksamları kırılabiliyor bazı perdeler silikonla yapıştırılıyor sökülme olabiliyor. Yani başımızı ağrıtıyor getir götürmeler de servis araçlarında zarar görme olasılığı yüksek. beylikdüzü stor perde yıkama kaliteli temizliğin adresi istanbul temizlik halı koltuk kilim battaniye yorgan yıkama istanbul temizlik.

avcılar halı perde yıkama fabrikası

avcılarda perde yıkama

istanbul temizlik Esenyurt stor perde yıkama

Avcılar Stor Perde Yıkama teknolojinin gelişmesiyle tekstil ürünlerindeki yeniliklerden biri olan stor ,zebra perdeler artık her eve girmiş durumda. Diğer tür perdelerden farklı olan bu çeşit perdeleri evde yıkamak kolay değil. Halı yıkamacılar stor perde  temizliğini de yapar oldular. Tabi ki halı yıkamacıların işi de zorlaştı. Müşterilerimizin çoğu perdeleri sökmeyi dahi bilmiyor sökerse de takamıyor. Yani sök tak işlerini de bizler yapar duruma geldik. Perdelerin plastik aksamları kırılabiliyor bazı perdeler silikonla yapıştırılıyor sökülme olabiliyor. Yani başımızı ağrıtıyor getir götürürken de servis araçlarında zarar görme olasılığı yüksek bu işin zararı yüksek rik si yüksek halı yıkamacısı olarak stor perde yıkama yapmıyoruz. Demekte biraz işimize ihanet gibi halısını yıkatan müşteriden mecburen perdesini de alıyor yıkıyoruz. fiyatlandırma metresi 7:00 tl den yıkama yapıyoruz. esenyurt stor perde yıkama firması istanbul temizlik.