Avcılar Yorgan Yıkama

Avcılar halı yıkama

Cihangir Avcılar Yorgan Yıkama

Cihangir Avcılar Yorgan Yıkama istanbul temizlik avcılar halı yıkama fabrikamızda yorgan, battaniye , yatak, koltuk yıkama işlerinizi gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.  Avcıların tamamına servisimiz vardır. Avcılar halı yorgan yıkama Fabrikamızda son sistem makinelerimiz ve temizlik ürünleriyle hizmet verilmektedir. Kullandığımız her madde tamamen doğal ve bitkisel halı yıkama koltuk yıkama şampuanları dır.

Avcılar halı yıkama

avcılar yorgan yıkama

AVCILAR ESENYURT BEYLİKDÜZÜ YORGAN YIKAMA FİRMASI

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ FABRİKAMIZDA YORGAN ,BATTANİYE ,MASA ÖRTÜLERİ HİJYENİK OLARAK YIKANMAKTADIR .SİZLERE HİZMETİN EN İYİSİNİ VERMEYE ÇALIŞIYORUZ. FABRİKAMIZ SON SİSTEM YIKAMA VE KURUTMA ALANINA SAHİPTİR. EVİNİZDEN ÜCRETSİZ SERVİSİMİZLE ALINAN HALILARINIZ 2 GÜN İÇERİSİNDE TESLİM EDİLİR.

CİHANGİR YORGAN YIKAMA

Avcılar bölgemizde koltuk yatak yıkama işlerinizi gönül rahatlığı ile fabrikamızdan gelen elemanlarımıza yaptıra bilirsiniz. İstanbul temizlik fabrikamızda koltuk yıkama, Stor perde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, halı yıkama işlerinizi yaptırma bir telefon numarası uzaklığındadır. Telefon açmanız yeterlidir. Garantili hijyenik olarak yıkama işleri yapmaktayız. Günümüzde güvenilir bir halı yıkama şirketi bulmak çok zordur.  Bunun için bulduğunuz firma ya halıları merdiven altı yıkar ya servisi sorunludur. Ya da tam temizlik yapmadan geri getirir. Verdiğiniz parada boşa gider. Bazı firmalar taşören iş yapar yani fabrikası bile yoktur adresi yoktur. İnsanları reklamlarla veya broşürle kandırırlar. Dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Bizlere güvenin hatta iş yerimize gerek işlerin nasıl yapıldığını görün. Hizmetlerimizden faydalanmak için İstanbul temizlik halı koltuk yorgan yıkama fabrikasını arayın.

koltuk yıkama

yorgan, battaniye yıkama

Avcılar cihangir mahallesi halı yıkama

Çevre ilçelerin gözde halı yıkama fabrikası olan firmamız İstanbul temizlik cihangir mahallesine önem vermektedir. Nedeni ise biz beş dakikalık uzaklıktayız. Ambarlı kavşağında konumlanan iş yerimizden cihangir, parsaller, ambarlı, saadetdere mahallelerine kısa sürede gelip halılarınızı alıyoruz. 18 fırçalı tam otomatik halı yıkama makinemizle sizlere hizmet veriyoruz. Garantili temizlik yapıyoruz. Beğenmeme söz konusu bile değil. Olur da yeniden yıkanmasını istediğinizde tekrar gelip halınızı alıp yıkıyoruz.  Sonuç olarak, uzak firmalara halı yıkatmayın topluca verdiğiniz halıları gelip alırlar ama tek halı vermek istediğinizde alamıyoruz derler. Biz müşterilerimizden gelen istek doğrusunda tek halısını bile alıyoruz. Kimseyi mağdur etmiyoruz. Avcılar bölgemizin halı yorgan yıkama firmasıyız.

Avcılar yorgan yıkama, cihangir yorgan yıkama, gümüşpala yorgan yıkama, denizköşkler yorgan yıkama, ambarlı yorgan yıkama, parseller yorgan yıkama, beylikdüzü yorgan yıkama, esenyurt yorgan yıkama

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi