istanbul temizlik halı yıkama

istanbul temizlik halı yıkama

İstanbul halı yıkama

Istanbul temizlik halı yıkama fabrikası.  Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü ilçelerinde hizmet veriyoruz. Ayrıca Telefonlarımız: 0212 694 63 63 -0532 226 72 76 hijyen temizliğin adresi. İstanbul temizlik halı yıkama, kilim yıkama, battaniye, yorgan yıkama hijyen temizliğin bir numaralı adresidir. Bizi takip edin..

18 fırçalı otomatik halı yıkama makinesi

Halı yıkama fabrikamız avcılar ilçemizin Mustafa kemal paşa mahallesi fidan sokak no:132 de, 2008 yılında kurulması ile başlamıştır.  Avcılar bölgemizin tamamına ücretsiz servis vermektedir. Beylikdüzü bölgesinin tamamına ücretsiz servisimiz vardır. Ancak Esenyurt bölgemizin kıraç, örnek mahallesi Yeşilkent mahallesi. Ardıçlı mahallesi. Ve Esenkent mahallelerinden en az 10 metre kare halı karşılığında ücretsiz servisimiz mevcuttur.

istanbul halı yıkama

Avcılar parseller halı yıkama

Halı yıkama servis bölgelerimiz

Ücretsiz servis bölgelerimiz saadet dere mahallesi, Güzelyurt mahallesi, Fatih mahallesi, Namık kemal mahallesi, tokat mahallesi, Kiptaş 1 sitesi Kiptaş 2-4 siteleri, balık yolu mahallesi. Avcılar bölgemiz parseller, ambarlı, Gümüşpala, Deniz köşkler, Cihangir Firuzköy Beylikdüzü’nde kavaklı, Gürpınar, Yakuplu, Dere ağzı mahallesi Adakent, bizim kent, Beykent ve Haramidere mahallesidir. Ücretsiz servisimizle halılarınızı evinizden alıp yıkayıp poşetleyip ayrıca parfüm sıkılmış olarak teslim ediyoruz.

FABRİKAMIZ HALI KOLTUK YIKAMA DA YILLARIN VERMİŞ OLDUĞU TECRÜBE VE DENEYİMİYLE BÖLGESİNDE LİDER BİR FİRMA, Firmamız günümüz teknolojisine ayak uydurmaktadır. Çünkü bizim Makinelerimiz yeni yani Zaman bize uymaz biz zamana ayak uydurmak zorundayız. Ayrıca Yılların verdiği tecrübeyle uzman kadromuzla güler yüzlü personelimizle halı yıkama yapıyoruz. Ve koltuk yıkama işlerinizi gönül rahatlığıyla bizlere yaptırabilirsiniz.

Profesyonel temizlik fabrikası Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü bölgelerine ücretsiz servis vermekteyiz.

istanbul halı yıkama

istanbul temizlik halı yıkama

 halı yıkama da yapılan hizmetler

Avcılarda bulunan halı yıkama yaptığımız hizmetler arasında koltuk yıkama, yorgan yıkamamız var. Ayrıca stor perde yıkama, zebra perde yıkama, halı kenarı Overlok battaniye yıkama vardır. Zamanla yıpranmış halı kenarlarını onarıyoruz. Vergiye tabi maliye ve Avcılar belediyesine İstanbul temizlik halı kilim yıkama fabrikası diye kayıtlıyız. Aydeniz halı yıkama firması.

Araştırmalara göre halı yıkamada güven çok önemlidir. İşte bunun için İlk defa halısını halı yıkama firmasına veren müşterilere güven vermek gerekiyor. Nedeni ise İnsanların başına gelen halı çalınma olayları olmuştur.  Ve adresi bulunmayan telefonunu açmayan bir taşören firmaya denk gelirseniz vay halinize. Onun için Her zaman uyarıyoruz. Adresi belli olmayan adresi olup yerinde olmayan, sabit telefonu olmayan yıkamacılar dan uzak durun diye. Güveninize layık halı yıkama firmasıyız. Esenyurt saadetdere halı yıkama.