Esenyurt Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama Koltuk yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama, istanbul temizlik halı yıkama fabrikası ilçemizde bulunan en iyi firmalardan biridir. 18 fırçalı  otomatik halı yıkama makinemizle sizlere hizmet sunuyoruz. Kapalı kurutma nemden ayırma işlemi ile halılar bütün kötü kokulardan arındırılmış hijyen ortamlarda kurutulup ambalajlanıp teslim ediyoruz. Kapı altlarına yada kapılara broşür bırakmıyoruz. Bizim referansımız halısını yıkadığımız müşterilerimizdir. Kendimize güveniyoruz inanıyoruz. Sizlerde gönül rahatlığı ile halılarınızı İstanbul temizlik halı yıkama fabrikasında gönül rahatlığı ile yaptıra bilirsiniz. Zaten bir defa yıkattıktan sonra bizden vazgeçmeyeceksiniz. halılarınızı istanbul temizlik halı yıkama firmasına yıkatın üstün temizlik hizmetimizden sizlerde faydalanın.

avcılar halı yıkama fiyatları

esenyurt halı koltuk yorgan yıkama

istanbul temizlik halı yıkama fabrikası

İstanbul un kalabalık nüfusuyla bir numarası olan Esenyurt  ilçemiz sanayileşmede konut yapımında modern bir bölgedir. Temizlik sektörü almış başını gidiyor . Rekabet düzeyi en üst seviyelerde halı yıkamada bunlardan bir tanesidir. Halı yıkama, koltuk yıkama konusunda uzman kadromuzla hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. İstanbul temizlik halı yıkama fabrikası yılların verdiği tecrübeyle halı yıkama alanında profesyonel hizmet vermeye devam ediyor. Esenyurt Halı yıkama firmamız profesyonel kurutma fırınları ve otomatik makineleriyle hizmetini sürdürmektedir. Halılar fabrikamıza girdiği andan itibaren sınıflama işlemine tabi tutulur. Uzman ekibimiz Halıların sınıflandırılması işlemi halıların nasıl yıkanacağı ve hangi maddelerin kullanılacağını belirler.

Avcılar halı yıkama

avcılar yorgan yıkama

SAADETDERE HALI YIKAMA

İstanbul temizlik halı yıkama fabrikamız avcılar Mustafa Kemalpaşa mahallesi ile Saadetdere mahallesi arasındadır. Avcılar fidan sokakla Turgut Özal mahallesi 59. sokağın birleştiği yerdedir. Bu nedenle Esenyurt bizim ,ikinci derece öncelikli bölgemizdir. Beylikdüzü üçüncü bölgemizdir. İstanbul un avcılar,Esenyurt, Beylikdüzü bölgelerine hizmet vermekteyiz. Bir buçuk milyon insanın yaşadığı bu üç bölgemize hizmet vermek bize fazla bile gelmektedir. İstanbul un geneline hizmet veren firmalar var düşünün bu trafik yoğunluğunda işin içinde en az bir haftada çıkamazlar. Hatta bazı firmalar 15 günde ancak teslimat yapmaktalar. Bizim teslimatımız üç günle sınırlıdır. Bazı özel durumlarda 24 saatte teslimat yapıyoruz. İki  günde teslimat isteyenlerde yardımcı oluyoruz. Güvenilir ve sözünde duran bir halı yıkama firmasıyız

HİZMETLERTİMİZ

İstanbul temizlik halı yıkama olarak verdiğimiz hizmetler arasında halı yıkama, koltuk, yorgan,stor perde, battaniye. yatak ve halı kenarı Overlok yapmaktayız.

avcılar halı yıkama

Avcılar denizköşkler halı yıkama

HİZMET VERİLEN SEMTLER

Esenyurt un tüm mahalle ve semtlerine hizmet vermekteyiz. balıkyolu mah.halı yıkama , inönü mah.halı yıkama , ardıçlı mah.halı yıkama,  yenikent  halı yıkama , yeşilkent halı yıkama,  kıraç halı yıkama,  haramidere halı yıkama, merkez esenyurt  avcılar tokat mah. halı yıkama, güzelyurt halı yıkama, saadetdere halı yıkama,  örnek mahallesi halı yıkama mehterçeşme halı yıkama bulunmaktadır.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi