Esenyurt halı yorgan yıkama

Avcılar halı yıkama

Esenyurt halı yorgan yıkama

Esenyurt halı yorgan yıkama firması istanbul temizlik sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak için açılmış bir temizlik firmasıyız. Halı yıkama, koltuk yıkama, battaniyelerinizi, yün yorganlarınızı, stor perdelerinizi yıkama hizmeti yapmak için kurulmuş bir firmayız. Yaklaşık on yıldır sizlerin hizmetinde olan firmamız geleceğe hazırlıklı olarak çalışmaya devam ediyoruz. Makine parkurumuz yüzde yüz yeni makinelerden oluşmakta olup kaliteli halı yıkama yapıyoruz.

Avcılar halı yıkama

avcılar yorgan yıkama

Esenyurt Yorgan yıkama

Esenyurt  yorgan  battaniye yıkama yapıyoruz. Kış aylarının geldiği bu günlerde sizlerde pırıl pırıl mis kokulu yorgan battaniyelerinizde uyumak istermisiniz. İşte bunun için İstanbul temizlik yorgan yıkama makinemizin yıkadığı hizmetimizden faydalanın. Ayrıca Yorgan yıkama makinemiz sanayi tipi olup 30 kilo çamaşır yıkama kapasitesine sahipdir. Yıkanan battaniye, yorganlar kurutma odamızda kurutulur. Ve neminden arındırılıp kokusu giderilip, tam kurutma yaparak tekrar sizlere teslim edilir.

Esenyurt stor perde yıkama

Esenyurt halı yorgan yıkama firmamızın ayrıca yaptığı işler arasında stor perde, zebra perde yıkama hizmetimizde var. Malum olunur ki en zor işlerin başında stor perde yıkamak gelir. Sökmesi bir dert takması ayrı bir dert. Sonuç olarak Stor perde yıkamak için firmamıza gelen perdeler iki üç gün içinde sizlerin hizmetine verilir. Ve ayrıca bazı müşterilerimiz stor perdeyi takıp sökmeyi bilmiyor bizlerden yardım istiyor müşterinin isteği doğrusunda evlerinde stor perdelerini söküp tekrar takıyoruz. bunun için ayrıca bir hizmet ücreti talep etmiyoruz. İstanbul temizlik halı yıkama fabrikamızı sizde dostlarınıza tavsiye edin onlarda mutlu olsunlar.

koltuk yıkama

yorgan, battaniye yıkama

istanbul temizlik halı yorgan, stor perde yıkama

İstanbul temizlik halı yorgan stor perde yıkama firması tamamıyla alt yapısını hazırlamış kurumsal bir firmayız. Ayrıca Belediye çalışma ruhsatlı iski atık su raporuyla maliye işletme belgeli vergisini ödeyen bir firmayız. Çevre standartlarını uygun işletmeyiz. Sözünde duran işletme adresimiz bellidir ister bizzat gelerek işlerinizi yaptırabilirsiniz. İsterseniz bir telefonla kapınıza gelip halınızı, yorganlarınızı, battaniyelerinizi alıyoruz. Ayrıca stor perdelerinizi servis elemanlarına teslim edip makbuz karşılığında geri teslim alabilirsiniz. V e ayrıca Biz Her zaman güler yüzlü personellerimizle sizlerin hizmetinizdeyiz. Güveninize layık olmaya çalışıyoruz. Uygun fiyatlarımız hakkında bilgi alınız.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi