Avcılar, beylikdüzü, esenyurt overlok

28 Temmuz 2016 0 By haliyika.net
Avcılar, beylikdüzü, esenyurt overlok

Avcılar, beylikdüzü, esenyurt overlok

Avcılar, beylikdüzü, esenyurt overlok İşlemi siz halılarınızı getirin biz istediğiniz ölçülerde size hazırlayıp verelim. İsterseniz halılarınızı yıkamaya verdiğinizde kesmek istediğiniz ölçülerinizi verin düzeltelim. Yada yıpranan yerlerini istediğiniz renklere uygun ipliklerle  yapalım

avcılar Halı kenarı overlok

avcılar overlok

eski halılarınıza yeni overlok

Avcılar Halı Yıkama firmamızda halı kenarı overlok yapılmaktadır. Halınıza uygun renkte ve cinste iplik seçilerek yapılır. İstediğiniz ölçülerde kesilerek  hazırlanır. Eğer halılarınızın kenarları eskimiş veya yırtılmışsa ya da halılarınızın saçaklarından memnun değilseniz metresi 7. 00 Tl den halılarınızı halınıza uygun renklerle, profesyonel makinamızla çift kat iplik ile yapıyoruz. Overlok işlemi halı yıkama işleminden önce yapılır.

halı kenarı overlok

halı overlok

Halı kenarı Overlok

Avcılar halı yıkama fabrikamızda eskiyen halılarınızın kenarına itina ile yapılır. Overlok  yaptırmak için halı yıkama işlemi de yaptırmanız gerekmektedir. Ya da en az 30 lira tutarında overlok işlemi yaptırmalısınız. Parsellerde bulunan halı yıkama fabrikamızda overlok işleminizi yaptırabilirsiniz. Siz de halı yıkama işlemi için hemen iletişime geçin. Halınızı kapınızdan ücretsiz servislerimizle teslim alalım.

beylikdüzü avcılar esenyurt bölgelerinde nerede olursanız olun eski halılarınızı getirin kenarlarını overlok yapalım Yada yeni aldığınız halılarınızı evinizde serilecek yerlere uygun şekillere getirelim. Siz getirin biz halledelim istanbul temizlik halı koltuk yorgan stor perde yıkama işlerinizi de titizlikle yapmaktadır. Firmamızın yaptığı işler arasında yorgan yıkama battaniye yıkamada vardır. hizmet verdiğimiz semtler arasında güzelyurt mahallesi denizköşkler mahallesi ambarlı mahallesi gümüşpala mahallesi gürpınar mahallesi yakuplu mahallesi yeşilkent mahallesi saadetdere mahallesi firüzköy mahallesi parseller halı yıkama mahallemizde vardır.