Firuzköy halı yıkama

avcılar koltuk yıkama

Firuzköy Halı Yıkama

Firuzköy halı yıkama İstanbul temizlik firmamız kaliteli hijyen halı yıkama, temizlik işlerinizi en iyi bir şekilde yapıyoruz.
Mustafa kemal paşa mahallesinde bulunan halı yıkama firmamız en güzel temizlik sözü veriyoruz. Hijyenik ortamlarda  kaliteye önem vererek standartlarımızın üstünde  ev tekstili ürünlerinizi yıkıyoruz. Firuzköy bulvarıyla yıldırım beyazıt caddeleri arasında bulunan İstanbul temizlik halı yıkama firması, firuzköy bölgesi ne öncelikli hizmet veriyoruz. İstanbul temizlik firması Kendisini halı yıkama konusunda ispatlamış güvenilir bir fabrikadır.

avcılar halı yıkama fiyatları

firüzköy halı koltuk yorgan yıkama

firuzköy halı yıkama

EN İYİ HALI YIKAMA FİRMASI

Avcılar bölgemizde en iyi halı yıkama firması arıyorsanız istanbul temizlik halı yıkama firmasında halılarınızı güvenle yıkatınız. Gerek makine parkurumuz la gerek tecrübeli elemanlarımızla kendisini ispatlamış olan firmamız istanbul halı yıkama sizlere en modern hizmeti veriyoruz. 18 FIRÇALI otomatik halı yıkama makinemiz ve içeride kurutma sistemimizle halı yıkama konusun da ileri düzey temizlik yapıyoruz.

PROFESYONEL HALI YIKAMA

Halı yıkama makinemiz üzerinde 22 motor bulunmaktadır. Bunlara bağlı fırçaları otomatik şampuanlama sistemi çevremizde bulunan en iyi halı yıkama makinelerinden bir tanesidir. İçeride nem alıcı cihazlarımızla kurutma ve tahliye verici fanlarımızla 35 ile 40 dereceler arasındaki sıcaklıkta halılarınız kurutulmaktadır. Halılar kururken neler oluyor onlardan bahsedelim. Örnek verecek olursak 6 metre kare bir halı boyu üç metre eni iki metre toplamda 6 metre karedir. Bu halı yıkandıktan sonra sıkma makinesinden geçiyor içinde kalan su miktarı yaklaşık 4 yada 5 litredir. Kurutma esnasında biz bu suyu halının içinden nasıl çıkartıyoruz? İşte bundan bahsedeceğiz. Nem alma yada klima diyebiliriz.

Halı kurutma

Bu makineler sanayi tipi olup hem havaya sıcaklık verip hem de havadaki nemi hapsedip almaktadır. Bu işlem esnasında halılardaki bütün kokular arıtılmış olur tamamen doğal hal alır. İçeride halı kurutmanın önemi buradadır. Halınız ne rüzgardan ne güneşten nede hava şartlarından etkilenmeden kurumuş olur. Halılar kururken de hijyen kaliteli kurutulmuş olur. Halılarınız kirden nemden kötü kokulardan arındırılmış olarak kurutulmuş olur.

avcılar halı yıkama fabrikası

istanbul temizlik halı stor perde yıkama

YAPILAN HİZMETLER

İstanbul temizlik halı yıkama fabrikamızda yaptığımız hizmetler arasında neler var. Halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama, koltuk örtüleri yıkama hizmetlerimiz vardır. avcılar halkımıza en iyi en güzel halı yıkama sözü veriyoruz. Bizi bir kere tercih ederseniz artık bizden vazgeçmeyeceksiniz. Bunun bilincindeyiz. Sizlerin de en güzel halı yıkama hizmeti almaya ihtiyacınız var. En güzel halı yıkama temizlik sözü veriyoruz.

Avcılar halı yıkama

firüzköy halı yıkama

Hizmet verdiğimiz bölgelerimiz.

Profesyonel halı yıkama temizlik hizmeti veriyoruz. İstanbul temizlik halı yıkama fabrikası 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Makine parkurumuz günümüz şartlarında en donanımlı makinelerden oluşuyor. Halı yıkama makinemiz otomatik şampuanlama halının lekesine görerek müdahale ediyoruz. Koltuk yıkama makinemiz 3 devirli olup emme güzü yüksek sanayi tipi makinedir. Yorgan battaniye makinemiz sanayi tipi 20 kilo yorgan yıkama kapasitesindedir. İstanbul temizlik halı yıkama fabrikamızda zebra perdeler stor perdeler yıkanmaktadır. Hizmet bölgelerimiz arasında mustafa kemalpaşa mahallesi, saadetdere mahallesi, avcılar tokat mahallesi var. Ayrıca ambarlı mahallesi, denizköşkler mahallesi, gümüşpala mahallesi, yeşilkent mahallesi vardır. 2020 Fiyatlarımız için tıklayın.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi