Avcılar halı yıkama fabrikası istanbul temizlik

23 Eylül 2016 3 By haliyika.net
Avcılar halı yıkama fabrikası istanbul temizlik

Avcılar halı yıkama fabrikası istanbul temizlik

Halı yıkama istanbul temizlik. Halı, Kilim, Yorgan, Battaniye Yıkama Fabrikası. Avcılar,esenyurt,beylikdüzü bölgelerinin tamamına hizmet vermektedir. Avcılar halı yıkama fabrikamız dört mevsim hizmetinizdedir.

İstanbul temizlik halı,kilim,yorgan,battaniye,koltuk yıkama fabrikası avcılarda halı yıkama, beylikdüzü halı yıkama, esenyurt halı yıkama olarak istanbul temizlik hizmetimiz sabah dokuz akşam dokuz saatleri arasında çalışmasını sürdürmektedir. Ayrıca yaz kış ayırt etmeden çalışmalarımız aynı kalite ve aynı hızda devam etmektedir. Kapalı kurutma sistemi ve nem alma cihazlarımız sayesinde 2 gün içinde teslimat garantisi veriyoruz.

 
avcılar halı yıkama fabrikası istanbul temizlik

avcılar halı yıkama fabrikası istanbul temizlik

Avcılar halı yıkama fabrikası istanbul temizlik

Avcılarda, Esenyurtta, Beylikdüzünde Son yıllardan artan halı yıkama talebini karşılamak için kurulan İstanbul temizlik halı yıkama fabrikamız profesyonel uzman kadrosuyla kaliteli hizmet vermek için kurulmuş bir işletmedir. Kurumsal firma olan istanbul temizlik halı yıkama fabrikası sizlerden aldığı güçle sağlam adımlarla kalitesinden ödün vermeden hijyen koşullarda çalışmalarını sürdürmektedir. Yasalara uygun vergisini ödeyen çevreye ve doğaya saygılı atıksu belgesi olan ticaret sicil odasına kayıtlı belediye çalışma ruhsatlı kurumsal bir firmadır. Sisteme uygun makinelerimizle özel halı yıkama çıkartıcı ve şampuanlarımız la,saygın firmalar arasına girmiştir. Şampuanlarımız tamamen bitkisel olup insan sağlığına kesinlikle zarar vermemektedir.

Halı dokuma ve yıkama

Halı dokuma ve yıkama

Halı yıkamada dikkat edilmesi gereken hususlar

Halı yıkama yaparken kullanılan su ve temizleme ürünleri en başta gelir. Buradaki dikkati şu sebep den dolayı belirtmeliyim yıkanan halılar da ne kadar su kullanılıyor halının içinde sabun kalıntıları kalıyor mu? ne kadar hijyenik oluyor. En dikkat edilmesi gereken husustur. BİZİM EN ÇOK DİKKAT ETTİĞİMİZ halılarda kalıntı bırakmadan yıkama kurutma paketleme yapıyoruz, nemden tozdan deterjan kalıntısından eser bırakmıyoruz. Ailenizde yaşlı insan alerjisi olan insan vardır. KÜÇÜK ÇOCUKLARINIZ VARDIR. Biz istanbul temizlik halı yıkama fabrikası sağlığınızı düşünüyoruz ve önem veriyoruz. Halı yıkama firması seçerken bu konularda araştırma yaparsanız sizlere yardımcı oluruz. Kurallara uygun Temizlik sağlıktır.

Avcılar halı yıkama gümüşpala halı yıkama

Avcılar halı yıkama gümüşpala halı yıkama

Ücretsiz Servis Bölgelerimiz

Avcılarda bulunan halı yıkama fabrikamız avcıların semtleri olan denizköşler mahallesi, Ambarlı mahallesi, Gümüşpala mahallesi, mustafa kemal paşa mahallesi. parseller, Ünüversite mahallesi, cihangir mahallesi, merkez mahallesi, Firuzköy mahallesi saadetdere mahallesi, Namık kemal mahallesi, yeşilkent mahallesi halı yıkama olarak 2008 den bu yana kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Hizmetlerimiz yaz kış aralıksız olarak sürmektedir. Aracı firma değiliz. Halılarınız fabrikamızda uzman profesyonel kadromuz sayesinde emin ellerdedir. Profesyonel ekibimizle fabrikamızda dört mevsim sizlere hizmet vermekteyiz. Ücretsiz servislerimiz size bir telefon kadar yakın.