Saadetdere Halı Yıkama

Avcılar halı yıkama

Saadetdere Halı Yıkama

Saadetdere Halı Yıkama fabrikası, günümüz teknolojisine uygun halı yıkama hizmeti veriyoruz. 18 fırçalı halı yıkama makinemizle, kapalı kurutma odamızla, sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Kış mevsiminin gelmesiyle kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen İstanbul temizlik halı yıkama fabrikamız, uygun halı yıkama hizmeti vermektedir. Fabrikamız Saadetdere ile parseller bölgesinin sınırında olup, mahallemizin her tarafına 5 dakikalık mesafededir. İş yerimize gelip kendi gözlerinizle yapılan halı yıkama işlemlerini takip edebilirsiniz. Bizlerle bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Tavsiyede bulunabilirsiniz. Halı yıkama  fabrikamız sizlere yüzde yüz temizlik garantisi vermektedir.

Avcılar halı yıkama

Saadetdere yorgan yıkama

İSTANBUL TEMİZLİK HALI YIKAMA

Esenyurt ilçemizin avcılar bölgesine sınır olan Saadetdere mahallesine çok yakın konumdayız. Ve günün her saatinde Halı yıkama, Koltuk yıkama, Stor perde yıkama, Yün yorgan yıkama, Battaniye yıkama, halı kenarı Overlok hizmeti veriyoruz.

AVCILAR HALI YIKAMA

Avcılar halı yıkama Gümüşpala, Denizköşler, Saadetdere, Ambarlı bölgesinin halı yıkamacısı olarak ücretsiz servis hizmetimiz var. Balıkyolu Tokat mahallesi, Yeşilkent mahallesi, İncirtepe mahallesi, Kiptaş 1-2-3-4-5 etaplarına da hizmetimiz var. Avcılar bölgemizin halı yıkamacısı bizlere danışmadan halı yıkama hizmeti almayınız. İstanbul Temizlik halı yıkama İstanbul Saadetdere bölgesinin profesyonel halı yıkama firması olarak görevini sürdürmektedir.

istanbul temizlik halı yıkama

esenyurt halı yıkama saadetdere

Esenyurt saadetdere halı yıkama

Saadetdere mahallesinde bulunan halı yıkama fabrikamız müşterilerimize hergün ücretsiz servis veriyoruz. Turgut Özal mahallesinde en çok tercih edilen halı yıkama firması, İstanbul Temizlik sizlere en temiz halı yıkama hizmeti vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalara göre, yapılan analizler sonucu kullanıma bağlı olarak  yılda en az 2 defa halılarınızı yıkatmalısınız.  Mümkünse bu yıkama işi mutlaka uzmanlara yaptırmalısınız. Halıların içine girmiş gözle görünmeyen mikrop ve toz kalıntıları, özellikle yıkanmayıp sadece tozu alınan halılarda maksimum artış göstererek sağlığınız ile ilgili problemlere yol açabilir. Bu anlamda İstanbul Temizlik halı yıkama sizlere profesyonel ekibi ve ücretsiz servisi ile destek olmaktadır. Yaşam alanlarında kullandığınız halılarınızı siz her şekilde eldeki evdeki imkanlarınızla temizlerseniz temizleyin, asla gerçek anlamda bir temizlik sağlamış olmazsınız.  Bırakın halılarınızın derinlemesine temizliğini biz yapalım. sizlere zevkini sürmek düşsün

TURGUT ÖZAL MAHALLESİ

Halı yıkamada öncelik güven gelir güvenmediğiniz bir firmayla çalışmayın istanbul temizlik hem kaliteli,hem ucuz hizmet vermektedir. Nasıl oluyor derseniz bizim fabrikamız parseller  bölgesindedir. Dolayısı ile fazla zaman kaybetmeden nakliyeden kazanıyoruz. fiyatlarımızı kontrol edin kampanyalarımızdan faydalanın. Halı yıkama, koltuk yıkama derinlemesine temizlik yapıyoruz. 18 fırçalı otomatik halı yıkama makinemizle tertemiz halı yıkıyoruz.

NAMIK KEMAL MAHALLESİ ESENYURT

Turgut Özal mahallemiz le iç içe olan Esenyurt Namık kemal mahallesi depo durağı ve Ayşe bakkal minibüs durağı arasındadır. Mahallemize yapılan bütün halı yıkama hizmetlerimiz, Namık kemal mahallesi içinde geçerlidir.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi