Parseller Halı Yıkama

istanbul halı yıkama

Parseller Halı Yıkama

Parseller halı yıkama İstanbul Temizlik  bölgesinin profesyonel halı yıkama firması olarak görevini sürdürmektedir. Mustafa kemal paşa mahallesinde bulunan halı yıkama fabrikamız. Ücretsiz servisi ile hijyenik ortamda yıkadığı halılarla ön plandadır. Parsellerin en çok tercih edilen halı yıkama firması İstanbul Temizlik sizlere en temiz halı yıkamacılığı sunmaktadır. Halılarınız yaptığımız analizler sonucu kullanıma bağlı olarak  yılda en az 2 defa yıkanmalı ve bu yıkama işini mutlaka uzmanlara bırakmalısınız. Halıların içine hapis olmuş gözle görünmeyen mikrop ve toz kalıntıları özellikle yıkanmayıp sadece tozu alınan halılarda maximum artış göstererek sağlığınız ile ilgili problemlere yol açabilir. Bu anlamda İstanbul Temizlik Avcılar parseller  halı yıkama sizlere profesyonel ekibi ve ücretsiz servisi ile destek olmaktadır.

HALI YIKAMA TEMİZLİK ÖNEMLİDİR

Yaşam alanlarında kullandığınız halılarınızı siz her şekilde eldeki evdeki imkanlarınızla temizlerseniz temizleyin asla gerçek anlamda bir temizlik sağlamış olmazsınız. Bırakın halılarınızın derinlemesine temizliğini biz yapalım. 10 Yıl oldu bizim bu temizlik sektörüne başlamamız kaliteden ödün vermeden çalışmalarımız sürmektedir. Kurumsal bir firmayız. Meslek odasına kayıtlı, vergi levhası olan kanal atık su belgeli belediye ruhsatımız var. Yüzde yüz devlete vergisini ödeyen ender firmalardan biriyiz. Bizleri tercih etmeniz sizin için iyi gelecektir. Güler yüzlü günleriniz tertemiz yarınlarınız sıhhatli yıllarınız olsun.

avcılar halı yıkama

avcılar parseller halı yıkama yorgan, stor perde, battaniye, koltuk yıkama firması

Parseller Halı Yıkama bölgelerimiz

Hizmet verdiğimiz bölgeler arasında esenyurt halı yıkama, avcılar halı yıkama, beylikdüzü halı yıkama bölgelerimiz vardır. Ucuz halı yıkama kaliteli hijyen olmaz. Halı yıkamada uygun makul fiyat olur ama kimse kaliteli olarak halı yıkatmak isterseniz makul fiyatlı yerleri seçebilirsiniz. Bir de unutulmaması gereken söz vardır. Ben zengin değilim ki ucuz mal alayım yani burada yapılan ironi ucuz etin yahnisi yenmez gibi. Değerli parsellerde oturan halkımız sağlığınız için biz istanbul temizlik avcılar halı yıkama firmamızı seçerseniz şundan emin olun sağlığınıza çok iyi geleceğiz.  Mustafa kemal paşa halı yıkama bilgilerimiz telefonlarımız aşağıdadır. HERKESE KAPIMIZ AÇIK GELİN BUYURUN YAPILAN HİZMETLERİ GÖZLERİNİZLE GÖRÜN.

Parseller istanbul temizlik iletişim bilgileri

  Firma Adı : İstanbul Temizlik
 
  Yetkili Kişi : Haydar Özbaş
 
  Adres : Yıldırım Beyazıt Cad. Fidan Sk No:132 Parseller-Avcılar/İstanbul
 
  İlçe – İl : Avcılar/İstanbul
 
  Telefon(lar) : 0 (212) 694 63 63
 
  Fax – Cep : +90 (532) 226 72 76 
 
  Web sitesi : www.haliyika.net

 

 
  E-Posta : haliyika.net@gmail.com

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi