Avcılar Koltuk Yıkama fiyatlarımız

Avcılar koltuk yıkama

Avcılar Koltuk Yıkama Fiyatlarımız

Avcılar halı koltuk yıkama  fiyatlarımız  istanbul temizlik koltuk yıkama firması bölgemizde kaliteli koltuk yıkama hizmeti vermeye devam ediyoruz. Koltuk yıkama da halı yıkama gibi uzmanlık gerektiren bir alandır. Koltuk yıkama avcılar fabrikamız son sistem vakumlu ve fırçalama makinelerine sahiptir. Evinizin vazgeçilmezi bu eşyaların profesyonel ellerce temizlenmesi gerekir. Aksi halde her türlü hastalığa davetiye çıkarmış olursunuz. Avcılar koltuk yıkama fabrikamız sizlere bu profesyonel anlayışla hizmet vermeye devam ediyor. Kaliteli koltuk yıkama hizmeti almak için istanbul temizlik koltuk yıkama ekibinden profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Avcılar koltuk yıkama

Avcılar koltuk yıkama

Koltuk Yıkama Fiyatlarımız

koltuk yıkama fiyatlarımız  7  li koltuk yıkama takım 180 tl minderli 220 tl, çekyat yıkama 80,tl sandalye 15 tl. En uygun fiyatlarla 2 kişilik ekip 2 adet makinemizle gelip yaklaşık 2 saatte koltuklarınızı tertemiz yapıyoruz. İstanbul temizlik koltuk yıkama. Ucuz fiyata koltuk yıkama veren kişi yada firmalara itibar etmeyiniz. avcılar koltuk yıkama firmamızdan tecrübeli elamanlarımız yaptığı hizmetten sizlerde faydalanın yüzünüz gülsün içiniz rahat etsin.

Parseller koltuk yıkama

Parseller koltuk yıkama

HİZMET VERDİĞİMİZ KOLTUK YIKAMA BÖLGELERİMİZ

Avcılarda koltuk yıkama servislerimiz hizmetinizdedir. Ambarlı koltuk yıkama, Denizköşkler koltuk yıkama, Cihangir koltuk yıkama, Gümüşpala koltuk yıkama, Parseller koltuk yıkama, Yeşilkent koltuk yıkama, Balık yolu koltuk yıkama, Saadetdere koltuk yıkama, üniversite mahallesi koltuk yıkama, avcılar merkez mahallesi koltuk yıkama, FİRÜZKÖY KOLTUK YIKAMA,  Ayrıca Beylikdüzü koltuk yıkama, Esenyurt koltuk yıkama servislerimiz de ücretsiz hizmet vermektedir. koltuk yıkama fiyat listesi tel:0212 694 63 63-0532 226 72 76

AVCILAR BÖLGESİNDE YAPTIĞIMIZ İŞLER

1:KOLTUK YIKAMA

2:HALI YIKAMA

3:YÜN YORGAN YIKAMA

4:BATTANİYE YIKAMA

5:STOR PERDE YIKAMA

6:KOLTUK KILIFLARI

7:MASA ÖRTÜLERİ

8:HALI KENARI OVERLOK İŞLERİ

İSTANBUL TEMİZLİK KOLTUK YIKAMA

İstanbul temizlik avcılar ilçemizin tamamına ücretsiz servis vermektedir. halı yıkama fiyalarımızı koltuk yıkama fiyatlarımızı ve detaylı bilgi almak için bizleri telefon numaralarımızdan internet sitemizden takip edeniz. kaliteli organik koltuk yıkama şampuanlarımız la halı ve koltuk yıkamada leke Çıkarıcı ürünlerimizle sizlere temizliğin en iyisini vermeye çalışıyoruz. Kalitenin ismi istanbul temizlik halı kilim koltuk yorgan yıkama fabrikası. İstanbul temizlik koltuk yıkama firmasını tercih ediniz.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi