Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz

esenkent halı yıkama

HALILARINIZI NASIL YIKIYORUZ?

Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz Değerli müşterilerimiz bilindiği gibi el dokuma halıların yıkanmayacağı nı halı imalatçıları ve halı dokuma ustaları söyler ama günümüzde artık teknolojinin hakim olduğu bir devirde yaşıyoruz. Özel olarak hazırlanmış makinelerle ve kullandığımız organik anti bakteriyel halı yıkama şampuanlarıyla artık el dokuma halı yıkama mümkündür. Antika ve değerli halılarınız renkleri ve yapısına zarar vermeden halı yıkama mümkündür.  Halı yıkama sektöründe bir çok halı yıkama merdiven altı firma var ama bu işin ilmi bilen çok halı yıkama firması da var. Bu durumda halı yıkatma yı düşündüğünüz firmaları çok iyi sorgulamanız ve araştırmanız gerekmektedir. Biz İstanbul Temizlik halı yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize değerli halılarınızı %100 temizlik garantisi sözü vermekteyiz.

esenkent halı yıkama

18 fırçalı otomatik halı yıkama makinemiz

Halılarınız evlerinizin sadece dekoratif parçaları değildir. Üzerinde zaman geçirdiğimiz,çocuklarımızın temas ettiği ev eşyalarıdır. Dolayısı ile de temizliği o kadar önemlidir. Halı temizliğinde tüm müşterilerimize profesyonel halı yıkama desteği almalarını öneriyoruz. Çünkü evlerimizde kendi imkanlarımızda üstten temizlemeye çalıştığımız,halılarda kiri halının dibine itiyoruz.  Ve leke olan halılarda yanlış uygulamalarda lekeyi iyice halıya hapsediyoruz. Sonrasında alınacak desteklerde de o oranda çıkmamasına sebep oluyoruz. İşte bizde İstanbul Temizlik Halı Yıkama fabrikası olarak bu sırada devreye girmek istiyoruz.

AVCILAR HALI YIKAMA

Ücretsiz servis ağımızla kapınıza geliyoruz.Halınızın cinsi fark etmez bizim için,tüm dünyada dokunan veya üretilen halı cinsini yıkıyoruz.  Halılarınızı kapınızda fiyatlandırıp m2 ve cinslerini size bildirdikten sonra halı yıkama fabrikamıza getiriyoruz. Artık halılarınız İstanbul Temizlik halı yıkama güvencesi altında. Önce halılar çok yüksek vakum gücü olan toz alma makinesinde tozlarından arındırılıyor, yıkama öncesine hazırlık olan bu ilk işlem, çok önemli. Üzerinde toz olan halılar direk olarak yıkamaya alındığında suyla temas ettiğinde çamurlaşır destek aldığınız yerleri iyi seçin ve bu ayrıntıyı atlamayın. Değeli müşterimiz! Şimdi yıkanmaya hazır halılarınız. Halılar cinslerine göre yıkanmalıdır, Her halıya aynı işlem uygulanmaz. El dokuma veya ipek yüzeyli özel halılarda halının rengini koruması birbirine girmemesi için kullanılan ürünlerdir. Bu işlerin kalitesini belirleyen.Organik ve anti-bakteriyel şampuanlarla yıkıyoruz.

Beylikdüzü halı yıkama

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası

otomatik makinelerde halı yıkama

Halılarınızı 18 fırçalı full otomatik halı yıkama makinelerinde halıları tek tek özenle yıkıyoruz. Yıkanan halılar çok yüksek devirli boru tipi santrifüj dediğimiz makinelerde sıkılmakta. Artık halının hiç bir gözeneğinde toz, kir, mikrop kalmadı. Makineden alınan halılar fabrikamızda kapalı ortamda askılı sistemde kurumaya hazır. Kuruduktan sonra uzman kalite kontrol ekibimiz halılarınızı son bir gözle kontrol edip parfüm leyip poşetleyip hazırlıyorlar. avcılar halı yıkama siz Değerli müşterimiz halılarınızı kapınıza getirmeden önce sizleri arayıp randevu alıyoruz ve geliyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gönül rahatlığıyla iyi günlerde kullanın.

 

NOT: HALILARINIZI POŞETTEN ÇIKARTMAYI UNUTMAYIN POŞETLER SAKLAMA AMAÇLI DEĞİL TAŞIMA AMAÇLIDIR.
Aynı zamanda değerli halılarınız firmamız tarafında sigortalıdır özenle ve dikkatle yıkadığımız el dokuma halılarınız yüksek teknolojide ve kaliteli halı yıkama şampuanlarıyla tertemiz oluyor değerli halılarınızın ömrünü uzatmak istiyorsanız İstanbul Temizlik halı yıkama olarak 7/24 emrinizdeyiz görüşmek umuduyla.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi