Halı Yıkama Avcılarda

Halı Yıkama Avcılarda

Halı Yıkama Avcılarda

Halı Yıkama Avcılarda Firmamız Avcılar ve Avcılara bağlı mahallelerde halı hizmeti sağlamaktadır. Tüm halılarınız firmamızın toplayıcı birimi tarafından teslim alınıp  Halı Yıkama Avcılar firmamızda  itina ile hijyenik ortamlarda yıkanarak kuruttuk dan sonra sizlere teslim edilmektedir. İstanbul temizlik avcılar halı koltuk kilim yıkama fabrikası siz değerli müşterilerimize hizmet vermek ve layık olmak için çalışmaktadır. Çünkü biz Profesyonel halı yıkama firması olarak hizmet veriyoruz.

esenkent halı yıkama

18 fırçalı otomatik halı yıkama makinemiz

halı yıkamada bilmeniz gerekenler

Halı yıkama her şeyden önce gelen bir ihtiyaçtır. Çünkü uzun süre Yıkanmayan halıların içinde mikro organizmalar yuva yapar eviniz nemli yada rutubetli ise mikroplara iyi bir ortam sağlanmış olur. Yani Bu organizmalar suyu ve rutubeti sever sonrasında halılarınız kokmaya başlar. Ayrıca evde kötü kokular oluşur artık bu halıların havalandırılması da işe yaramayacaktır. Acilen yıkanıp iyice kurutulması gereklidir. Halılarınızı güneşe asmak iyi bir çözüm sayılabilir fakat güneş gören halıların yüzeylerinde renk solması meydana gelecektir. Halılarınızı havalandırırken mutlaka tersinden yani halının arka yüzü güneşe gelecek şekilde havalandırın. Yada tam profesyonel bir halı yıkama şirketinden yardım alın halı yıkama işini uzman ellere verin farkını göreceksiniz. Yani biz Avcılar halı yıkama tam profesyonel hizmet veren sayılı firmalardan biridir.

istanbul temizlik halı yıkama

Avcılarda halı yıkama fabrikası

Halı Yıkama Avcılarda

Avcılar halı yıkama fabrikamız dört mevsim aralıksız hizmet vermekteyiz. Çünkü Yaz kış demeden iki gün içinde halıları telim ediyoruz. Çünkü Kapalı kurutma sistemimiz sayesinde halılarınız çabuk kurur ve teslimata hazırlanır. Yani Hızlı kurutmanın bir diğer faydası da bakteri oluşumunun önüne geçmektir. Çünkü Bakterilerin uzun süre ıslak kalan halıda üreme özelliği vardır. Kötü koku oluşunun sebebi bu bakterilerdir. Firmamızda kapalı ve hijyenik kurutma odalarımız mevcuttur.

İstanbul temizlik avcılar halı yıkama fabrikası avcılar ve mahallelerinde. Beylikdüzü ve mahallelerinde, Esenyurt ve mahallelerinde hizmet vermektedir. Profesyonel temizlik firması olan firmamızda koltuk yıkama, halı yıkama– halı kenarı overlok, battaniye yıkama, yün yorgan yıkama stor perde yıkama, yatak yıkama işlerini gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Avcılar halı yıkama

Avcılar yorgan yıkama

Adres bilgilerimiz

Firma Adı İstanbul Temizlik halı yıkama fabrikası
 avcılar, esenyurt, beylikdüzü bölgelerine ücretsiz servis vardır.
Yetkili Kişi :Ali Naki Özbaş-Ahmet Tuncay
facebook
Adres : Yıldırım Beyazıt Cad. Fidan Sk No:132 Parseller-Avcılar/İstanbul
İlçe – İl : Avcılar/İstanbul
 parseller fidan sokak
Telefon(lar) : 0 (212) 694 63 63
Fax – Cep : +90 (532) 226 72 76 
Web Sitesi : www.haliyika.net
E-Posta : haydar.ozbas@gmail.com