Beylikdüzü Halı Yıkama Fiyatları

Beylikdüzü Halı Yıkama Fiyatları

Beylikdüzü Halı Yıkama 

Beylikdüzü halı yıkama fiyatları, İstanbul temizlik firmamız hizmetimizde. Halılarınızın cinsine ve boyutuna göre uygun fiyatlar sunuyoruz. Makine halısı 20 m² üstündeki halılar 40 TL, kilim yıkama m² 60 TL, saggy halılar m² 60 TL, makine yün halı m² 45 TL, dokuma tabanlı şhaggy halılar m² 80 TL olarak belirlenmiştir. Kış mevsimi sona ererken, ilk bahar kampanyamızdan yararlanmak için acele edin. Normal makine halıları 50 TL’den yıkama fırsatı sunuyoruz. Diğer modeller için lütfen fiyat sorunuz. Halılarınızı temiz ve hijyenik bir şekilde teslim ediyoruz.

İstanbul temizlik halı yıkama olarak, halılarınızı, kilimlerinizi, yorganlarınızı, battaniyelerinizi, yataklarınızı ve koltuklarınızı en iyi şekilde temizliyoruz. Hijyenik bir ortamda, 18 fırçalı otomatik halı yıkama makinesiyle halılarınızın ilk günkü gibi parlak ve temiz olmasını sağlıyoruz. İstanbul temizlik halı yıkama firması olarak, kaliteli ve ayrıcalıklı bir hizmet sunuyoruz. Siz de bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız, bize ulaşın.

Halı yıkama, Koltuk yıkama hijyen gerektiren temizlik hizmetlerindendir. profesyonel ekibin yanı sıra kullanılan malzemeler soft ve sağlıklı olmalıdır. Halı yıkama hizmetimiz dışında, koltuk yıkama, yerinde yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama yapıyoruz. Yıkamalarda kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlıdır kimyasal madde içermez. Anti bakteriyel  Şampuanlar kullanıyoruz. Uyuz mikrobu son günlerde yeniden hayatımıza girdi. Merdiven altı firmalara halınızı yıkatarak sizin ve çocuklarınızın hayatını tehlikeye atmayın.

Beylikdüzü halı yıkama fiyatları

Beylikdüzü halı yıkama fiyatları

Elyaf yorgan yıkama  : 220- 260 tl

Yün Yorgan yıkama    : 250- 300 tl

Battaniye yıkama      : 180-250 tl

Yatak Yıkama  çift kişilik: 500- 600 tl

Stor Perde Yıkama   : 50 tl

Koltuk Yıkama            :800 tl

Koltuk yıkama Minderli: 900 tl

Sandalye yıkama            : 80 tl

Çekyat kanepe yıkama: 350 tl

halı kenarı overlok:   50 tl metresi

YIKAMA SİSTEMİMİZ

Tam otomatik 18 fırçalı makinemizle ön yıkama alt yıkama sayesinde halıların yüzünü değil içini yıkıyoruz. Kurutma odasında hijyen ortamlarda temizlik yapıyoruz. Yaz ve kış aylarında 4 mevsim temizlik yapmaktayız. Halı yıkama kampanyalarımızı takip ederseniz uygun fiyata halılarınızı yıkatabilirsiniz. Hem ucuz hem de kaliteli halı yıkatmak için İstanbul temizlik halı yıkama fabrikasını arayın.

Beylikdüzü halı yıkama fiyatları

Beylikdüzü halı yıkama fiyatları

Beylikdüzü Halı Yıkama Fiyatları

Beylikdüzünde iyi bir halı yıkama fabrikası arıyorsanız İstanbul temizlik halı koltuk yıkama fabrikasını tercih etmelisiniz. Neden biz açıklayalım beylikdüzü ilçemizde bulunan en modern halı yıkama Firmaların dan biriyiz. 18 fırçalı halı yıkama makinemizle rakiplerimizden açık ara öndeyiz. Kapalı ortamda halıları TAM kurutuyoruz.  Hijyenik ortamda kurutulan halılar poşetlenerek müşterilerimize teslim ediyoruz. Yağmurdan, kışdan, yazdan etkilenmiyoruz. İşimizin ehliyiz ve yaptığımız halı yıkama işini ciddiye alıyoruz. Severek yapıyoruz onun için beylikdüzünde kaliteli bir halı yıkama tesisi arıyorsanız, istanbul temizlik halı yıkama fabrikamızı tercih edebilirsiniz. Güveninize layık olmaya çalışıyoruz. Gelip geçici değiliz yaz ve kış aylarında sürekli çalışan bir firmayız kapılara EL İLANI bırakmıyoruz. Tavsiye üzerine yeni müşteriler buluyoruz. Bizim müşterilerimiz referans oluyorlar, bu gururu hep birlikte yaşıyoruz.

Beylikdüzü ilçemizin tamamına hizmet vermekteyiz. Adakent mahallesi, büyükşehir mahallesi, yakuplu mahallesi, bizimkent mahallesi, kavaklı mahallesi, dereağzı mahallesi, gürpınar mahallesi, ihlasmarmara mahallesine her gün sabah ve akşam olmak üzere ücretsiz servisimiz vardır. Aynı fiyat listemiz esenyurt halı yıkama fiyatları içinde geçerlidir.