Avcılar halı yıkama

beylikdüzünde halı yıkama

Avcılar halı yıkama

Avcılar halı yıkama fabrikası, İstanbul temizlik ESENYURT, BEYLİKDÜZÜ, AVCILAR bölgesine halı yıkama hizmeti vermektedir. İstanbul temizlik halı kilim yıkama şirketi koltuk yıkama, halı yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama hizmetlerini yapmaktadır. Güvenilir garantili hizmet veren  halı yıkama firmasında halılarınız firmamız tarafın dan sigortalıdırHalı yıkama parseller

Yüzde yüz mikroplardan arındırıyoruz. COVİT 19 YANİ DİĞER ADI CORANA DÜŞMANIYIZ . Sevdiklerinizi bizimle koruyun güvende kalın.

Parseller halı yıkama

Halı yıkama eski zamanlarda elde yıkanırdı. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte köyden kente göçler olmuştur. Anadolu insanı gelenek göreneklerine bağlıdır. Tabi ki doğal olarak herkes halısını evin önünde veya balkonunda yıkamakta idi. Bunun için Halı yıkama işlerinin bir sektör haline gelmesi ise 2000 li yılların başlarında büyük kentlerdeki su sıkıntısının baş göstermesiyle başlamıştır. Belediyelerimiz sokakta halı yıkama işlerini yasaklamıştır. Bu duruma ihtiyaca cevap vermek için halı yıkamacılar çoğu modern tesisi olmaksızın merdiven altıda denilen hizmet vermeye başladılar. Araç yıkama otoparkı olan insanlarda bu işleri yaptılar. Artık günümüzde merdiven altı yada otoparklarda halı yıkama yapmak isteyenler iş bulamaz hale geldiler. Çoğu firma bizim gibi makineleşerek bu işi yapar hale geldi.

avcılar halı yıkama

istanbul halı yıkama

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaliteli halı yıkama

İstanbul temizlik, halı yıkama firmaları arasında modern bir firmadır. 18 Fırçalı otomatik halı yıkama makinemizle 3 adet sıkma makinemizle 1000 metre kare kurutma odamızla koltuk yıkama makinemizle toz alma makinemizle makine parkurumuz genişlemiştir. Ayrıca vergiye tabi işletme ruhsatlı profesyonel bir firmayız. Standartlara uygun bir halı yıkama fabrikasıyız.  Ve biz Kaliteli hizmet vermekteyiz. Yaz kış aylarında da sürekliliği olan bir firmayız. Avcılarda yıkama hizmeti veren fabrikamız günden güne yeni müşterilerimizle büyümeye devam ediyor. Artık bizim reklamlarımızı müşterilerimiz yapmaktadır ve Bizleri tavsiye ediyorlar. Ayrıca halı yıkama hem koltuk yıkama konusunda istanbul temizlik halı yıkama fabrikası avcıların en iyi halı yıkama firmalarından biriyiz.

avcılar halı yıkama

avcılar halı yıkama fabrikası

Himetlerimiz nelerdir?

Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü bölgelerine ücretsiz servis veriyoruz. Halı yıkama firmamızın  vermiş olduğu hizmetler halı yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama var. Ve ayrıca battaniye yıkama, yorgan yıkama, stor perde yıkama. halı kenarı overlok işleridir.

HİZMET VERDİĞİMİZ SEMTLER

1: Avcılar bölgesi denizköşkler mahallesi, parseller mahallesi, mustafa kemal paşa mahallesi, firüzköy mahallesi yorgan yıkama. Ayrıca ambarlı mahallesi battaniye yıkama, cihangir mahallesi stor perde yıkama, gümüşpala mahallesi yatak yıkama, üniversite mahallesi koltuk yıkama, Yeşilkent mahallesi halı kenarı overlok

2: Beylikdüzü bölgesi ihlas marmara mahallesi yakuplu mahallesi büyük şehir mahallesi, adakent mahallesi Ve ayrıca bizimkent mahallesi, kavaklı mahallesi, gürpınar mahallesi, beykent mahallesi halı yıkama.

3: Esenyurt bölgesi tokat mahallesi, saadetdere mahallesi, haramidere mahallesi, güzelyurt mahallesi. Ayrıca mehterçeşme mahallesi, yeşilkent mahallesi, esenkent mahallesi, örnek mahallesi, ardıçlı mahallesi. Ve yenikent mahallesi namık kemal mahallesi, balıkyolu, tabela, incirtepe, fatih mahallesidir.

esenyurt yeşilkent halı yıkama

istanbul halı yıkama

 

 

 

 

 

 

İSTANBUL TEMİZLİK HALI YIKAMA FABRİKASI AİLENİZİN HALI YIKAMACISI DIR. BUNUN İÇİN BİZLERİ TERCİH ETMENİZ SİZLERİN ÇOCUKLARINIZIN SAĞLIĞI İÇİN İYİ GELECEKTİR .BİZİ TAKİP EDİN. 0212 694 63 63-0226 72 76 FİYAT ALINIZ AVCILARDAESENYURTTABEYLİKDÜZÜNDE EN İYİ HALI YIKAMA. FABRİKASI,firması,firmaları istanbul temizlik halı yıkama.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi