Avcılar Halı Yıkama Tesisleri

Avcılar Halı Yıkama Koltuk yıkama

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama Tesisleri, Halı Yıkama Avcılar 2008 yılında çıktığı yola tam profesyonel bir biçimde devam ediyor. Firmamız her geçen gün büyüyen ve gelişen müşteri portföyüyle yılların verdiği tecrübeyle temizlik hizmeti vermektedir.

Avcılar Halı Yıkama Sektörü

Halı yıkama avcılar sektörü son yıllarda makineleşmenin de etkisiyle hızla büyümektedir. Bu büyüme, toplumun bilinçlenmesiyle paraleldir. Buna merdiven altı hizmet veren firmaların son yıllarda azalmasını örnek verebiliriz. Avcılar halı yıkama sektörü bu bağlamda daha profesyonel firmalarla gelişimini sürdürmektedir. Firmaların en çok düşündüğü ve geliştirmeyi amaçladığı alan kurutmadır. Dışarıda kurutma sistemi artık mazide kalmıştır ve tamamen profesyonellik dışıdır. İyi bir halı yıkama merkezinde olmazsa olmaz bir unsur olan kurutma odası ve sistemi bu sektörün vazgeçilmezi haline gelmiştir. istanbul temizlik halı yıkama işletmemizde 18 fırçalı tam otomatik halı yıkama makinesi vardır. Yorgan, battaniye, stor perde yıkama yapıyoruz.

avcılar halı yıkama fabrikası

avcılar parseller overlok, halı yıkama yorgan, stor perde, battaniye, koltuk yıkama firması

Avcılar Halı Yıkama Tesisleri

Halı yıkama sektöründe bir diğer önemli husus uzman kadrodur. Günümüz hizmet sektörlerinde en çok aranan şey kaliteli elemandır. Halı yıkama sektöründe de en zor bulunan şey kaliteli kadrodur. Bu sektörde yetişmiş personel bulmak da var olan personeli yetiştirmek de ayrı bir ilgi ve bilgi alanıdır. Avcılar halı yıkama sektörüne bu anlamda büyük katkıları olan firmamız sektöre hizmet için pek çok uzman personel yetiştirmiştir. Avcılarda kaliteli halı yıkama hizmeti sunulmasını hedefleyen işletmemiz bu amacını tamamlamıştır. İşimizin insan sağlığı açısından ne derece önemli olduğunun farkındayız. Yenilik ve hizmetler sunmaya çalışmaktayız. Halı, bir evin olmazsa olmaz unsuru olduğu gibi iyi temizlenmesi de olmazsa olmaz işlerden biridir. Biz de hem personelimizle hem makinelerimizle bu işin çıtasını yükseltmek adına gayretle yolumuza devam etmekteyiz.

Avcılar halı yıkama

avcılar yorgan yıkama

Sağlıklı Toplum İçin Hizmet

Bir toplumun gelişiminde en önemli iki unsur sağlık ve eğitimdir. Bu ikisine sahip olmayan toplumlar kesinlikle ileriye gidemez ve gelişemez. Biz Avcılar Halı Yıkama Tesisleri olarak sağlıklı bireyler oluşturmayı ve bu sayede toplumumuzun gelişimine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz. Bunu yaparken de insanımızın profesyonel ve güler yüzlü hizmetten faydalanmasını özellikle arzulamaktayız. Umarız ki bu amacımıza hizmetimiz yıllar boyu sürecek ve her geçen gün daha ileriye umutla bakabileceğiz. Bizi tercih eden ve edecek olan tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

Saadetdere halı yıkama, İstanbul temizlik halı kilim koltuk yıkama fabrikası, yorgan, battaniye yıkama  avcılar halı yıkama cihangir, avcılar stor perde yıkama,  Avcılar koltuk yıkama, Gümüşpala halı yıkama, denizköşkler halı yıkama, ambarlı halı yıkama, firüzköy halı yıkama, yeşilkent halı yıkama, balıkyolu halı yıkama 

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi