Avcılar Halı Yıkama Fiyatları

avcılar halı yıkama

İstanbul Halı Yıkama listemiz

Avcılar Halı Yıkama Fiyatları Liste si aşağıdaki gibidir. Avcılar halı yıkama firmamız uygun fiyatlarla kaliteli hizmet anlayışıyla dört mevsim hizmetlerine devam ediyor. Kampanyalarımızdan yararlanmak için bizleri takip edin.  Web sayfamız, facebook ve blogspot sayfalarımızdan kampanya ve duyurularımıza ulaşabilirsiniz. 2021-2022 GÜNCEL FİYAT LİSTESİ AŞAĞIDADIR.

Avcılar halı yıkama fiyat liste

HALI TİPİ FİYATI (TL)
MAKİNE HALISI 8,00  TL m² 
HALIFLEX 8,00 TL m² 
YERİNDE HALI YIKAMA 8,00  TL
SHAGGY 9,00  TL m² 
NEPAL 15,00  TL m² 
MAKİNE YÜN HALI 9,00 TL m² 
ISPARTA HALISI 15,00  TL m² 
EL DOKUMA HALI  15,00  TL  
HİNT, ÇİN, MİLAS KİLİMLERİ 12,00  TL m² 
ÇİN HALISI 20,00  TL
DERİ HALISI 25,00  TL m² 
İPEK HALI 30,00  TL  
KOLTUK TAKIMI TEMİZLİĞİ 180,00  TL
KOLTUK MİNDERLİ TEMİZLİĞİ 220,00  TL

OVERLOK                 10,00  TL  (İKİ ÜÇ MEKİK) TEK FİYAT EN İYİ

YORGAN YÜN:                  50.00 TL ÇİFT KİŞİLİK

ELYAF YORGAN                40.00 TL ÇİFT KİŞİLİK

BATTANİYE                         40.00 TL BATTAL BOY

TEK KİŞİLİK  BATTANİYE  35.00 TL 

TEK HALI VEREN MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE EN AZ 50.00 TL TUTARINDA HALI VERMENİZ GEREKİR KÜÇÜK BİR HALI VERİRSENİZ 50.00 TL ÖDEMESİ OLUR.

Halı Yıkama

battaniye Yıkama

İSTANBUL TEMİZLİK HALI YIKAMA FİYATLARIMIZ

İstanbul temizlik halı yıkama firması daima kalitesiyle öncülük etmiş kurumsal bir halı, koltuk, stor perde, yorgan, battaniye yıkama firması olmuştur.  Sonuç on yılı aşkın bir süredir parseller mustafa kemal paşa mahallesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Kalite standartlarına uygun yıkama işlerini yapıyoruz. Ve daha iyi olmak hedefimizdir. fiyatlarımız piyasadaki halı yıkama fiyatlarının altındadır ekonomik kriz dolayısı ile minimum kar seviyesinde çalışmaktayız. Merdiven altı işletmelerle bizleri karıştırmayın.

İstanbul temizlik halı kilim yıkama fabrikamız kurumsal bir firmadır. Maliye kayıtlı vergisini ödeyen işletme ruhsatlı atık su gider belgeli çevreye duyarlı bilinçli bir firmayız. İş yerimize müşterilerimiz gelip öneri ve isteklerini söyleyebilirsiniz. Nerede halılarını yıkattıklarını görebilirsiniz. İş yerimize ait resimler videolar kendimize aittir. Yılların verdiği tecrübe ve kaliteli elemanlarla çalışıyoruz.

istanbul temizlik parseller halı yıkama

Avcılar mustafa kemal paşa mahallesinde bulunan firmamız 10 yılı askın bir süredir hizmet vermektedir. firüzköy, saadetdere, parseller, ambarlı, denizköşkler, gümüşpala, üniverssite mahallesi, ve cihangir mallesine hizmet veermekteyiz.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi