Avcılar Halı Yıkama Fiyatları liste

Avcılar Halı Yıkama Fiyatları liste

Avcılar Halı Yıkama fiyat listemiz

Avcılar Halı Yıkama Fiyatları Liste si aşağıdaki gibidir. Firmamız Kaliteli hizmet anlayışıyla, dört mevsim halı yıkama hizmeti vermeye devam ediyoruz. Kampanyalarımızdan yararlanmak için bizleri takip edin.  Web sayfamız, facebook ve blogspot sayfalarımızdan kampanya ve duyurularımıza ulaşabilirsiniz. 2023-2024 GÜNCEL FİYAT LİSTESİ AŞAĞIDADIR.

Avcılar halı yıkama fiyat liste

HALI TİPİ FİYATI (TL)
MAKİNE HALISI 50,00  TL m² 
HALIFLEX 50,00 TL m² 
YERİNDE HALI YIKAMA 50,00  TL
SHAGGY 60,00  TL m² 
NEPAL 80,00  TL m² 
MAKİNE YÜN HALI 60,00 TL m² 
ISPARTA HALISI 70,00  TL m² 
EL DOKUMA HALI  80,00 TL  
HİNT, ÇİN, MİLAS KİLİMLERİ 60,00  TL m² 
ÇİN HALISI 80,00  TL
DERİ HALISI 100,00  TL m² 
İPEK HALI 100,00  TL  
KOLTUK TAKIMI TEMİZLİĞİ 800,00  TL
KOLTUK MİNDERLİ TEMİZLİĞİ 900,00  TL

OVERLOK                 50,00  TL  (İKİ ÜÇ MEKİK) TEK FİYAT EN İYİ

YORGAN YÜN:                  300.00 TL ÇİFT KİŞİLİK

ELYAF YORGAN               250.00 TL ÇİFT KİŞİLİK

BATTANİYE                        250.00 TL BATTAL BOY

TEK KİŞİLİK  BATTANİYE  180.00 TL 

Halı Yıkama

Avcılar halı Yıkama fiyatları

İSTANBUL TEMİZLİK HALI YIKAMA FİYATLARIMIZ

İstanbul temizlik halı yıkama firması daima kalitesiyle öncülük etmiş kurumsal bir firmayız. Halı, koltuk, stor perde, yorgan, battaniye yıkama hizmeti veriyoruz. Sizlerde kaliteli hizmetlerimizden yararlanın. 13 yılı aşkın bir süredir parseller Mustafa kemal paşa mahallesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Kalite standartlarına uygun yıkama işlerini yapıyoruz. Ve daha iyi olmak hedefimizdir. fiyatlarımız piyasadaki halı yıkama fiyatlarının normal seviyesindedir, ekonomik kriz dolayısı ile minimum kar seviyesinde çalışmaktayız. Çünkü bizi Merdiven altı işletmelerle aynı ölçülerde değiliz. Yüzde yüz güvenilir halı yıkama firmalarını tercih edin.

İstanbul temizlik halı kilim yıkama, fabrikamız kurumsal bir firmadır. Çünkü biz Maliye kayıtlı, vergisini ödeyen, işletme ruhsatlı  gider belgeli çevreye duyarlı bilinçli firmayız. Öyleyse İş yerimize müşterilerimiz gelip öneri ve isteklerini söyleyebilirsiniz, Nerede halılarını yıkattıklarını görebilirsiniz. Çünkü sitemizdeki iş yerimize ait resimler videolar kendimize aittir. Yılların verdiği tecrübe ve kaliteli elemanlarla çalışıyoruz.

İstanbul temizlik parseller halı yıkama

Avcılar Mustafa kemal paşa mahallesinde bulunan firmamız uzun süredir halı yıkama  hizmeti vermektedir. Çünkü bizim hizmet bölgelerimiz Avcılarda firüzköy, saadetdere, parseller, Ambarlı, Denizköşkler, Gümüşpala, Üniverssite mahallesi, ve Cihangir mallesine, yeşilkent mahallesine hizmet veriyoruz.

Avcılar halı yıkama fiyatları

Ücretsiz servis için en az sipariş miktarı 300 TL dir. Tek halılarda 300 TL ücret alınır. Çünkü Beylikdüzü halı yıkama fiyatları, Avcılar halı yıkama fiyatları, esenyurt halı yıkama fiyatları bu sayfada yer almaktadır. Yani Bu saydığımız ilçelerde uygun fiyata kaliteli halı temizleme hizmeti veriyoruz. Öyleyse sorunsuz halı yıkama tercihi  için istanbul temizlik halı yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz.

İstanbul genelinde geçerli halı yıkama fiyatları liste mizi incelemenizi, kaliteli halı yıkama hizmetini, size en uyguna sunan firmayı tercih etmenizi öneriyoruz.