Avcılar battaniye yıkama

avcılar halı yıkama cihangir

Avcılar battaniye yıkama

Avcılar battaniye yıkama hizmetimiz her geçen gün gelişen yıkama sistemlerimizle devam etmektedir. Avcılarda battaniye yıkama hizmeti almak istiyorsunuz. Ancak güvenilir bir firma bulamıyor musunuz? Doğru adrestesiniz. Son sistem makinelerimiz ve kurutma fırınlarımız la avcılar battaniye yıkama ihtiyacına profesyonel çözüm üretiyoruz.  Ve Fabrikamızda bulunan makineler ve kurutma sistemimizi resim ve video galerilerimiz den inceleyebilirsiniz.

avcılarda battaniye yıkama hizmetimiz hangi aşamalarla sunulmakta? Öncelikle adresinizden servislerimizle battaniyelerini alınarak fabrikamıza getirilir. Ve ayrıca Fabrikamıza gelen battaniyeler boyut renk ve cinslerine göre sınıflandırılarak yıkama öncesi hazırlık yapılır. Yıkama sırasında uygulanacak yöntem ve kullanılacak temizlik malzemeleri bu sınıflandırma ile belirlenir.

Avcılar yorgan yıkama

Cinslerine göre ayrıştırma işlemi ne kadar doğru yapılırsa, sonuçta o kadar sağlıklı bir temizlik işlemi gerçekleşecektir. Sonuç Sınıflandırması tamamlanan battaniyeler tek tek yıkama makinesine atılır. Ve yıkama yapılması son derece önemlidir. Çok sayıda battaniye aynı anda yıkanırsa kirleri birbirine karışacaktır. Ayrıca iyi bir yıkama ve durulama olmayacaktır. Battaniyelerin tek tek yıkama işlemi sonrası sıkma aşamasına geçilir. Ve devirli sıkma makinelerinde sıkılan battaniyeler yüzde doksan beş oranında kurutulmuş olur. Böylece geriye kalan yüzde beşlik nemin kurutulması ise kurutma fırınlarına düşüyor. Biraz da kurutma fırınlarımız dan bahsedelim.

Halı Yıkama

avcılar battaniye yıkama

İstanbul temizlik halı yıkama

Yıllardır halı yıkamacıların en büyük sorunu şudur. Özellikle soğuk mevsimlerde yıkanan ürünlerin kurutulması İnsanların yıkamacılar dan en büyük şikayeti halının kurutulmadan ve kötü koku oluşmuş şekilde teslim edilmesiydi. Fabrikamızda uzun yıllar çalışmamız sonucunda alanında uzman mühendislerin yardımıyla bir kurutma sistemi hazırladık. Ayrıca Kurutma sistemimizin çalışma prensibi öncelikle kurutulacak üründeki nemin hızlı bir şekilde açığa çıkarılmasıdır. Daha sonraki işlem ise açığa çıkan nemin ürünlerden uzak tutulmasıdır.

KURUTMA ODASI

Kurutma fırınında son teknoloji ürünü kurutma makinemizin çalışma prensibi tam olarak bu şekildedir. Hava ve ısı yalıtımlı oda sayesinde dışarıyla ısı alışverişi kesilir. Böylece kurutma odası yeterince ısıtılır. Nem alıcı cihazlar sayesinde de açığa çıkan nem hızlı bir şekilde çekilir. Bu süreç yaklaşık sekiz saat devam eder. Böylece kurutulma istenen ürün bu sürenin sonunda tamamen kurutulur ve kullanıma hazır hale getirilir. Kurutma sonrasında battaniyelerin teslim edilmeden önce son kez temizlik kontrolünden geçirilir. Ayrıca Temizlik kontrolünden de başarıyla geçen battaniyelerin teslim edilmek üzere ambalajlanarak teslimata hazır hale getirilir.

Avcılar halı yıkama

avcılar yorgan yıkama

Avcılarda Battaniye yıkama hizmeti almak için bizi aramanız yeterlidir. Sizlere Battaniyeleri uygun şekilde yıkayarak, tamamen kuru ve temiz bir şekilde adresinize teslim ediyoruz.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi