HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

AVCILAR ,ESENYURT, BEYLİKDÜZÜ

Hizmetlerimiz  avcılar halı yıkama fabrikamız ücretsiz servisleri ile hizmet vermektedir. Servis bölgelerimiz Avcılar, Esenyurt ve Beylikdüzü’nün tamamıdır. Servislerimiz halınızı kapınızdan alır ve yine evinize kadar teslim eder. Siparişinin anında servis aracımıza iletilir ve en kısa sürede halınız aldırılır.

avcılar stor perde yıkama

avcılar stor perde yıkama

istanbul temizlik halı yıkama

Firmamız 2008 tarihinde kurulmuş İstanbul Avcılar adresinde faaliyetine başlamış ve halen devam etmektedir. Bazıları mevcut sisteme bakar ne var ki diye sorar biz firma olarak olmayan şeyleri hayal ederiz. Bu felsefeyle yola çıkan firmamız sizlere yepyeni farklı bir hizmet sunmanın heyecanıyla amacımız düşünürken araştıran araştırırken gözlemleyen ve müşteri profillerini belirleyip beklentilerine cevap verebilen bir hizmet sunmaktır tek gayemiz.
Firmamız halı yıkama sektörünün önde gelen isimlerinden bir tanesidir. Firmamız yılların deneyimlerine sahip eğitimli uzman personellerden oluşmaktadır. 08:00*21:00 arası vardiya ile çalışan hizmette sınır tanımayan İstanbul temizlik halı yıkama firması müşterilerimizin adreslerinden araçlarımızla halılarınız alınarak özenle temizlik işlemi gerçekleştirildikten sonra yine adrese teslim edilir. Firmamız güler yüz, dürüstlük ve kaliteli hizmeti prensip edinmiştir. Teslim edilen halılarda 3 gün içerisinde yıkamaya itiraz edilmesi halinde firmamız tekrar yıkamayı garanti eder.

esenyurt haramidere halı yıkama

hizmetlerimiz

Profesyonel halı yıkama fabrikası olarak verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir.

HİZMETLERİMİZ

Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Battaniye Yıkama

Kilim Yıkama

Halıflex Yıkama

Yatak yıkama

koltuk örtüsü yıkama

Stor-zebra perde yıkama

battaniye yıkama, yorgan yıkama, avcılar halı yıkama

hizmetlerimiz

HALI YIKAMA HİZMETLERİMİZ

Avcılarda halı yıkama fabrikamızda profesyonel kadromuzla hizmet etmeye devam ediyoruz. Kapalı kurutma sistemimiz hizmetlerimizin aksamaması için en önemli etkendir. Hızlı kurutma sistemimiz sayesinde halı kilim stor perde battaniye ve yorganlar ınız kısa süre içinde teslim edilir. Teslimat öncesi mutlaka halılarınız kalite kontrolden geçirilir. 18 fırçalı otomatik makinemizle halı yıkama yapıyoruz. Sanayi tipi yorgan yıkama makinemizle yorganlarınız battaniyeleriniz masa örtüleri koltuk kılıfları nı yıkıyoruz.