Yörük Halı Yıkama

27 Temmuz 2016 0 By haliyika.net
Yörük Halı Yıkama

Avcılar yörük halı yıkama

yörük halı yıkama, avcılar halı yıkama

yörük halı yıkama

Tarihi bu halıların temel özelliği, dokunurken günümüz şartlarında semboller kullanılmıştır. Bu tür halılar özel halılar dır, İstanbul Temizlik halı yıkama olarak Yörük halı yıkama konusunda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

EL DOKUMA HALILARIN ÖZELLİKLERİ

Avcılarda yörük halı yıkama hizmeti vermeye devam ediyoruz. Günümüzde gerçek bir sanat eserine dönüşen türk halılarının tarihi, binlerce yıl öncesinin göçebe yaşantı hayatına dayanmaktadır. Dünyamızda bilinen en eski el halıları, Türklerin orta Asya daki döneminde, zorlu şartlar karşısında  ihtiyaç duyduklarından ötürü dokunmuştur.  Avrupa ya, Anadolu ya yapılan göç sırasında bu  sanatlarını getirmişler. Farklı toplumlara aktarmışlardır. Bu hünerlerini de aynı zamanda geliştirmeye devam etmişlerdir. Günümüzde makineleşmenin sanayi devriminin getirdiği yenilikler modern halı üretimi hızlanmıştır. Fabrikamız istanbul temizlik özenli titiz çalışması ile bu özelliklere sahip eski değerli halıları yıkamaktadır. Özel halı yıkama şampuanları kullanılarak halılarınız yıkanmaktadır.

Hizmet bölgelerimiz

Avcılar ,esenyurt, beylikdüzü, kıraç, yakuplu ,kavaklı, ihlas marmara, gürpınar, güzelyurt, tokat mahallesi yeşilkent halı yıkama mevcuttur. Avcılar denizköşkler, ambarlı, gümüşpala ,parseller ,fürizköy, üniversite mahallesi halı yıkama

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi