Yörük Halı Yıkama

yörük halı yıkama

Yörük Halı Yıkama

Yörük Halı Yıkama İstanbul temizlik avcılar parseller halı yıkama firması on seneyi geçen tecrübeye sahiptir. Yıllar insanları olgunlaştırır ve tecrübeye yöneltir. El halısı yıkama alanında uzman kadromuzla sizlerin hizmetindeyiz. İstanbul avcılar esenyurt, beylikdüzü ilçelerine hizmet veriyoruz. Her türlü el dokuma eski halılarınızı yıkıyoruz.

Eski Tarihi bu halıların temel özelliği, dokunurken günümüz şartlarında semboller kullanılmıştır. Bu tür halılar özel halılar dır, İstanbul Temizlik halı yıkama olarak Yörük halı yıkama konusunda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

yörük halı yıkama, avcılar halı yıkama

El Halı Yıkama Avcılar

Avcılarda El dokuma Halı Yıkama hizmeti vermeye devam ediyoruz. Günümüzde gerçek bir sanat eserine dönüşen Türk halılarının tarihi, binlerce yıl öncesinin göçebe yaşantı hayatına dayanmaktadır. Dünyamızda bilinen en eski el halıları, Türklerin orta Asyada ki döneminde, zorlu şartlar karşısında  ihtiyaç duyduklarından ötürü dokunmuştur.  Avrupa ya, Anadolu ya yapılan göç sırasında bu  sanatlarını getirmişler. Farklı toplumlara aktarmışlardır. Bu hünerlerini de aynı zamanda geliştirmeye devam etmişlerdir. Günümüzde makineleşmenin sanayi devriminin getirdiği yenilikler modern halı üretimi hızlanmıştır. Fabrikamız istanbul temizlik özenli titiz çalışması ile bu özelliklere sahip eski değerli halıları yıkamaktadır. Özel halı yıkama şampuanları kullanılarak halılarınız yıkanmaktadır.

Hizmet bölgelerimiz

Avcılar ,esenyurt, beylikdüzü, kıraç, yakuplu, kavaklı, ihlas marmara, gürpınar, güzelyurt, tokat mahallesi yeşilkent Mahalle ve semtlerine hizmetlerimiz mevcuttur. Avcılar denizköşkler, ambarlı, gümüşpalaparseller, fürizköy, üniversite mahallesi halı yıkama hizmeti veriyoruz.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi