Saadetdere Halı Yıkama

saadetdere halı yıkama

Saadetdere Halı Yıkama fabrikası

Saadetdere Halı Yıkama fabrikası günümüz teknolojisine uygun halı yıkama makinelerinde hizmet vermektedir. 18 fırçalı halı yıkama makinemizle kapalı kurutma ortamımızla sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Kış mevsiminin gelmesiyle kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen istanbul temizlik halı yıkama fabrikamız hijyen temizleme kurallarına uygun temizlik hizmeti vermektedir. Fabrikamız Saadetdere ile parseller bölgesinin sınırında olup mahallemizin her tarafına 5 dakikalık mesafededir. İş yerimize gelip kendi gözlerinizle yapılan halı yıkama işlemlerini takip edebilirsiniz. Bizlerde bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Tavsiyede bulunabilirsiniz. Halı yıkama  fabrikamız sizlere yüzde yüz temizlik garantisi vermektedir.

Saadetdere Halı Yıkama

Saadetdere Halı Yıkama

İSTANBUL TEMİZLİK HALI YIKAMA

Esenyurt ilçemizin avcılar bölgesine sınır olan saadetdere mahallesine çok yakın konumda bulunan firmamız günün her saatinde halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yün yorgan yıkama, battaniye yıkama, halı kenarı overlok hizmeti vermektedir.

AVCILAR HALI YIKAMA

Avcılar halı yıkama ,gümüşpala ,denizköşler ,saadetdere ,ambarlı bölgesinin halı yıkamacısı olarak ücretsiz servis hizmetimiz mevcuttur. Balıkyolu tokat mahallesi, yeşilkent mahallesi incirtepe mahallesi, kiptaş 1-2-3-4-5 etaplarınada hizmetimiz vardır. Gerçek avcılar bölgemizin halı yıkamacısı bizlere danışmadan halı yıkama hizmeti almayınız. İstanbul Temizlik halı yıkama İstanbul Saadetdere bölgesinin profesyonel halı yıkama firması olarak görevini sürdürmektedir.

Saadetdere Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

İSTANBUL TEMİZLİK

Saadetdere de bulunan fabrikamız ücretsiz servis veriyoruz. Turgut Özal mahallesinde en çok tercih edilen halı yıkama firması. İstanbul Temizlik sizlere en temiz halı yıkamacılığı sunmaktadır. Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalara göre yapılan analizler sonucu kullanıma bağlı olarak  yılda en az 2 defa halılarınızı yıkatmalısınız.  Mümkünse bu yıkama işi mutlaka uzmanlara bırakmalısınız. Halıların içine girmiş gözle görünmeyen mikrop ve toz kalıntıları özellikle yıkanmayıp sadece tozu alınan halılarda maksimum artış göstererek sağlığınız ile ilgili problemlere yol açabilir. Bu anlamda İstanbul Temizlik halı yıkama sizlere profesyonel ekibi ve ücretsiz servisi ile destek olmaktadır. Yaşam alanlarında kullandığınız halılarınızı siz her şekilde eldeki evdeki imkanlarınızla temizlerseniz temizleyin asla gerçek anlamda bir temizlik sağlamış olmazsınız. Bırakın halılarınızın derinlemesine temizliğini biz yapalım. sizlere zevkini sürmek düşsün

TURGUT ÖZAL MAHALLESİ

Halı yıkamada öncelik güven gelir güvenmediğiniz bir firmayla çalışmayın istanbul temizlik hem kaliteli,hem ucuz hizmet vermektedir. Nasıl oluyor derseniz bizim fabrikamız parseller  bölgesindedir. Dolayısı ile fazla zaman kaybetmeden nakliyeden kazanıyoruz. fiyatlarımızı kontrol edin kampanyalarımızdan faydalanın. Halı yıkama,koltuk yıkama derinlemesine temizlik yapıyoruz. 18 fırçalı otomatik halı yıkama makinemizle tertemiz halı yıkıyoruz.

NAMIK KEMAL MAHALLESİ ESENYURT

Turgut Özal mahallemiz le iç içe olan Esenyurt Namık kemal mahallesi depo durağı ve Ayşe bakkal minibüs durağı arasındadır. Mahallemize yapılan bütün halı yıkama hizmetlerimiz Namık kemal mahallesi içinde geçerlidir.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi