Saadetdere halı yıkama fabrikası

Saadetdere halı yıkama fabrikası

Saadetdere halı yıkama fabrikası

Saadetdere halı yıkama fabrikası ,İstanbul Temizlik İstanbul Avcılar bölgesinin profesyonel halı yıkama firmasıdır. Halı yıkama dışında koltuk, yorgan, battaniye, stor perde yıkama da yapıyoruz. Esenyurt Saadetdere halı yıkama fabrikası için günlük üç dört adet servisimiz vardır. Avcılar da bulunan halı yıkama fabrikamız ücretsiz servisi ile hijyenik ortamda kapalı ortamda halılarınız en iyi biçimde halılarınız yıkanmaktadır. 18 fırçalı Profesyonel makinelerimizle halılarınız profesyonel uzman elemanlarımızla yıkanmaktadır. Avcıların en çok tercih edilen halı yıkama firması İstanbul Temizlik sizlere en temiz halı yıkamacılığı sunmaktadır. Halılarınız için yaptığımız analizler sonucu kullanıma bağlı olarak  yılda en az 2 defa yıkanmalı ve bu yıkama işini mutlaka uzmanlara bırakmalısınız.

saadetdere halı yıkama

Saadetdere halı yıkama

Esenyurt halı yıkama fabrikası

Saadetdere halı yıkama fabrikası  Halıların içine girmiş  gözle görünmeyen mikrop ve toz kalıntıları. Özellikle yıkanmayıp sadece tozu alınan halılarda maksimum artış göstererek sağlığınız ile ilgili problemlere yol açabilir. Bu anlamda İstanbul Temizlik sizlere profesyonel ekibi ve ücretsiz servisi ile destek olmaktadır. Yaşam alanlarında kullandığınız halılarınızı siz her şekilde eldeki evdeki imkanlarınızla temizlerseniz temizleyin asla gerçek anlamda bir temizlik sağlamış olmazsınız. Bırakın halılarınızın derinlemesine temizliğini biz yapalım. Önce halılarınızı evinizden ücretsiz alalım. Sonra etiketlerini vuralım. Karışmaması için titizlik gösterelim. Fabrikaya gelen halıları cinsine göre ayıralım. Önce toz alma işleminden geçirelim. Sonra yıkayalım. Kapalı kurutma odamızda kurutalım. Sonra güzelce paketleyin iki üç gün içinde teslim edelim. Parfümlenmiş yüzde yüz kurumuş halıların zevkini sürmek size düşsün. İstanbul temizlik halı koltuk yıkama fabrikasına güvenin sizi mağdur etmeyiz.

Saadetdere halı yıkama

Esenyurt bölgesinin saadetdere mahallesine çok yakın olan fabrikamız ayrıca Turgut Özal mahallesi diye de bilinir. Mustafa kemal paşa mahallesi ile firüzköy mahallesine komşudur. Namık kemal mahallesiyle iç içe bulunur.

NEDEN BİZ ?

İstanbul temizlik halı yıkama firması kaliteli temizlik hizmeti veriyoruz. Kalite standartlarına uygun makine alt yapımızla övünüyoruz. 18 fırçalı halı yıkama makinemiz var. Sanayi tipi yorgan yıkama makinemiz var. Sanayi tipi koltuk yıkama makinemiz var. Sanayi tipi iki adet kurutma nem alma İklimlendirme de denilen kurutma odası makinemiz var. Ve makinelerimiz yenidir. Günümüz standartlarındadır. Bizi seçmeniz size iyi gelecek Ailenize iyi gelecek.

avcılar halı yıkama saadetdere halı yıkama fabrikası

saadetdere halı yıkama fabrikası

Halı yıkama hizmeti verdiğimiz semtler

Ambarlı halı yıkama, Cihangir halı yıkama, Denizköşkler halı yıkama, Firuzköy halı yıkama, Gümüşpala halı yıkama, M.Kemal Paşa halı yıkama, Tahtakale halı yıkama, Üniversite mahallesi halı yıkama, Yeşilkent halı yıkama, Parseller halı yıkama Eaenyurt halı yıkama fabrikası

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi