Parseller Saadetdere Halı Yıkama

27 Temmuz 2016 1 By haliyika.net
Parseller Saadetdere Halı Yıkama

Parseller Saadetdere Halı Yıkama

Parseller Saadetdere Halı Yıkama Neden bölgemizde bir numarayız çünkü biz işimizin ehliyiz. Bizimle çalışan müşterilerimizin değerini biliyoruz. Kullandığımız malzemelerden çalmıyoruz. Halı yıkamada demek su demektir ,öncelikli olarak suyu şebekeden kullanıyoruz .Kuyu sularındaki yıkamanın sağlıksız olduğunu biliyoruz bu gün günümüzde metropol bölgelerinde hiç bir kuyunun suyu içilmez hatta bulaşık yıkanmaz. Banyo yapılmaz .Nedeni yoğun kirlenmenin olduğu şehirlerde kanalizasyon suları hep kuyulara karışmaktadır .

İşyerimiz saadetdere ile parseller arasında bulunmaktadır esenyurt beylikdüzü avcılar bölgesini kesişdiği bölgenin ortasındadır. Ambarlı kavşağına yüz metre mesafede kapalı alanda kurutma hızlı teslimat kısa sürede evinizden alıyoruz. Halılarınızı iki veya üç gün içinde hijyen ambalajında yumoş kokulu parfümlü olarak yenilenmiş gibi teslim ediyoruz.

SAADETDERE HALI YIKAMA

Halı yıkamanın en mükemmel adresi avcılar halı yıkama istanbul temizlik ayrıca koltuk yıkama yatak yıkama battaniye yıkama yorgan yıkamanında adresidir. Parseller halı yıkama, saadetdere halı yıkama, turgut özal mahallesi halı yıkama, avcılar halı yıkama fabrikası,

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi