Parseller Halı Yıkama yeri

Halı yıkama fabrikaları esenyurt

Parseller Halı Yıkama

Parseller Halı Yıkama Yeri Halılarınız ve halı yorganları nız parseller halı yıkama fabrikasına girmeden önce yaklaşık iki yüz elli bin mikroorganizma ve yüz milyona yakın mikrop bulunmaktadır. Kuralına uygun yıkanmayan halı mikroplardan arınmaz. Evde ya da iş yerindeki halılar sürekli toz ve kir biriktirir. Yüzeysel temizlikte yok edemeyeceğimiz bakteriler alerjik özellikli mikro organizmalar, mayt ve akarlar halılarda yuvarlanıp, hızla ürer. Halınız özel koşullarda, doğru tekniklerle dezenfekte edilerek yıkanmadığı sürece derinline temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açar.

Doğru teknikle yıkanmayan halı ve yorganlar zarar görür. avcılar halı yıkama fabrikamızda yıkanacak halılar cinsine ve dokuma özelliğine sınıflandırılır. ÖRNEK YÜN HALILARIN ŞAMPUANI TAMAMEN ORGANİK yorgan yıkama deterjanlarımız özel beyazlatıcı lar. Kirli makine halılarına eski normal halılara şampuanın yanında domestos kirfix ğibi halı yıkama deterjanları da uygulanır. İşimizi biliyoruz, severek yapıyoruz. Nerede ne şampuan kullanılır hangi koltuk hangi şampuanlarla yıkanır biliyoruz. El dokuma halılar özeldir ve çoğuda kök boyasıyla boyanmıştır bu çeşit halıları bol suyla vakit geçirmeden hızlı bir şekilde yıkıyoruz. Kurutuyoruz. İstanbul temizlik halı yıkama ayrıca, koltuk yıkama, evde koltuk yıkama, köşe koltuk yıkama, sandalye yıkama ,ve çekyat yıkama işlerini de evinize gelerek yapıyoruz. Yorgan yıkama, battaniye yıkama, masa örtüsü, yıkama koltuk kılıfı yıkama işlerinizi özel sanayi tipi makinemizle yıkıyoruz. istanbul temizlik stor perde yıkama işini de yapıyor ayrıca halı kenarı overlok işleriniz iş yerimizde yapılmaktadır.

Parseller Halı Yıkama Yeri

Halı bu aşamada mikroorganizmalara karşı etkili şampuanlarla, elektronik fırçalar kullanılarak ön ve arkası dönüşümlü olarak, hassas bir şekilde yıkanır. Varsa lekelere özel işlem uygulanır.

parseller halı yıkama yeri

parseller halı yıkama yeri

HALI SIKMA VE KURUTMA

Bu aşamada yıkanan halılarınız sıkma makinemizde uygun devirde sıkılarak üzerindeki suyun atılması sağlanır. Parseller Halı Yıkama Yeri kurutma Bu işlemde halılarınız özel kurutma odalarımızda tamamen son sistem makinelerimizle kurutulur.

Kalite kontrol ve paketleme

Pırıl pırıl olan halınız veya halıfleksiniz kalite kontrolden geçirildikten sonra süpürülüp yatımına taranır, paketleme makinesinde paketlenir.

Teslimat

Paketleme yapıldıktan sonra Halınız zaman kaybetmeden önce müşteriye telefondan haber verilir. Uygun durumdaki müşterilerimize teslim edilir.

parseller halı yıkama, parsellerde halı yıkama

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi