Avcılar Koltuk Yıkama Servisi

saadetdere koltuk yıkama, cihangir koltuk yıkama

AVCILAR KOLTUK YIKAMA SERVİSİ

koltuk yıkama servisi Avcılar profesyonel koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Avcılar esenyurt beylikdüzünde koltuk yıkama servislerimiz ücretsizdir. Koltuk yıkama işlemi iki kişilik ekip ve iki adet makine ile yapılır. Makinelerden bir tanesi yıkamadır. Yıkama makinesi ile öncelikle koltukların tamamı köpüklenir. Köpüklenen koltuklar fırçalama makinesi ile fırçalanır. Fırçalamanın amacı koltuk üzerindeki yapışmış kirleri sökmek ve yumuşatmaktır. Özellikle oturma yerleri ve koltuk başları bu kirlerin yoğun olduğu yerlerdir. Bu nedenle genellikle koltuk arkasında fırçalama yapılmaz.

koltuk yıkama servisi

koltuk yıkama servisi

koltuk yıkama servisi

Avcılar koltuk yıkama servisi bu makinelerin bakımını düzenli olarak yapmaktadır. Bu nedenle makineler işlevlerini son derece sağlıklı yerine getirirler. Fırçalama işleminin ardından yıkama makinesi ile koltuğunuza duru su verilir. Duru su verilen bölgeler makine yardımıyla çekilir. Çekilen bölgeler tekrar kontrol edilir. Kir ve tortu kalıntılarında yeniden fırçalama işlemi yapılır. Gerekirse özel leke çıkarıcı malzemeler kullanılır. Avcılar koltuk yıkama fabrikamız bu hizmeti profesyonelce vermektedir.

saadetdere koltuk yıkama,

denizköşkler koltuk yıkama, ambarlı koltuk yıkama

KOLTUK YIKAMA AVCILAR

Avcılarda koltuk yıkama hizmetleri hızla gelişmiştir. Profesyonel ekiplerce yapılabilen bu hizmet için belli şartlar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi kullanılan malzemelerdir. Yanlış şampuan ve leke çıkarıcılar ile yıkanan koltuklar size ve ailenize zarar verebilir. Bu temizlik maddelerinin mutlaka bitkisel olması ve su ile kolaylıkla çözünebilir olması gerekir. Aksi halde koltukta kalan kalıntılar sağlığınızı olumsuz yönde etkiler.

avcılar koltuk yıkama

ambarlı koltuk yıkama, denizköşkler koltuk yıkama

Profesyonel koltuk yıkama 

Bir diğer önemli olan makinelerin emiş gücüdür. Emiş gücü düşük makine ile yıkanan koltuk fazla ıslak kalır. Kuruması çok daha zorlaşır ve uzun sürer. Bu da koltukta koku kalmasına yol açar. İyi çekilmiş bir koltuk ve havalandırılan ortam ile bir takım koltuğun en fazla bir günde kuruması gerekir.  Islaklıkla birlikte oluşan bakteri ve mikroplar pek çok hastalığa davetiye çıkarır. Sizi ve ailenizi tehdit eder. Avcılar koltuk yıkama fabrikası olarak tüm bu şartları sağlıyoruz. Profesyonel bir anlayışla avcılar koltuk yıkama servislerimizle hizmet veriyoruz.

büyükşehir halı yıkama

avcılar koltuk yıkama

Avcılar koltuk yıkama şirketi olarak hizmet verdiğimiz bölgeler, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, ilçelerimize hizmet vermekteyiz. avcılar bölgemizin denizköşkler mahallesi,gümüşpala mahallesi,parseller,cihangir,ambarlı,merkez,üniversite mahallelerine tokat mahalesi,yeşilkent mah.firüzköy mahallesi ne hizmet vermekteyiz.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi