Koltuk Temizliği

avcılarda koltuk temizliği

Koltuk Temizliği

Koltuk temizliği Koltuk yıkama  işlemi profesyonel kişilerce yapılması gereken ciddi bir işlemdir. Doğru yöntemler kullanılmadan yıkanan koltuklar sağlığınızı tehdit eder. Avcılar koltuk yıkama hizmetimiz profesyonel ekibimizce verilmektedir. Koltuk silme işlemi doğru değildir. Kirleri daha çok içerisine hapsetmek olur. üstüne birde deterjan kalıntısı eklersiniz  tam mikropların üremesi için zemin hazırlarsınız. Mutlaka profesyonel koltuk yıkama işini iyi bilen bir firmadan yardım almalısınız. İstanbul temizlik halı koltuk kilim yıkama firmamız bu işi en uygun ve kaliteli olarak yapmaktadır.

avcılar koltuk çekyat yıkama

Koltuk Temizliği Nasıl yapılmalıdır?

Öncelikle koltuğa özel koltuk şampuanlı su püskürtülerek ıslatılır. Her yeri ıslatılan koltuk, üzerindeki kirin yumuşaması için bir süre bekletilir. Bu aşamadan sonra fırçalama işlemine başlanır. Avcılar koltuk yıkama iş yerimizden getirilen koltuk fırçalama makinemiz ile koltuk fırçalanarak üzerindeki kirler tamamen atılır. Geriye sadece inatçı lekeler kalır. Sonraki işlemimiz bu lekelerle ilgilidir. Bu lekeler için avcılar koltuk yıkama fabrikamızdan getirilen bitkisel şampuanlar silahımızdır. Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür. Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıkta fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır. Daha sonra koltuk yeniden ıslatılarak makine ile emdirilir. Bu emdirme sırasında koltuk, üzerinde yumuşayan kir ve lekelerden arındırılır. Bakteri ve mikropların oluşması önlenmiş olur.

avcılar koltuk yıkama

avcılar koltuk yıkama

AVCILAR KOLTUK YIKAMA

Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır. Avcılar Koltuk yıkama ekibimiz işinin uzmanı profesyonel elemanlardırKoltuk yıkama işleminin ardından odanın mümkün olduğunca havalandırılması gerekir. Yıkama sonrası odaya koltukta kalan nem dolacaktır. Bu nem atılmadığı taktirde hem sağlığınızı tehdit eder hem de koltuklarınız kurumaz. Kuruması uzun süren koltuk koku yapabilir. Koltukların koku yapmasının sebebi ise bakterilerin yeniden çoğalmasıdır. Yani iyi kurumamış bir koltuk yeniden bakteri yuvası haline gelir. Yeni yıkanmış koltuklar duvara dayanmamalıdır. Hava akımının rahatça işleyebileceği bir şekilde yerleştirilmelidir.

koltuk temizliği

koltuk temizliği

KOLTUK YIKAMA AVCILAR

Koltuk temizliği Tüm bu işlemlerin ardından koltuklarınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Özellikle çocuklu ailelerin koltuklarını en az 6 ayda bir yıkatmaları önerilir. Koltuk içinde bulunan bakteriler sizi ve ailenizi tehdit etmeden onları yok etmelisiniz. Biz avcılar koltuk yıkama firması olarak bu işe talibiz. Mutluluğunuz ve sağlığınız bizim için önemlidir. Ailenizle sağlıklı ve mutlu ortamlarda hayatınızı geçirmenizi dileriz. Tüm çabamız ve amacımız bu yöndedir. Cihangir koltuk yıkama, parseller koltuk yıkama, gümüşpala koltuk yıkama, denizköşkler koltuk yıkama, ambarlı koltuk yıkama, firuzköy koltuk yıkama.

koltuk yıkama fiyatlarımız 150 tl den başlıyor. Bilgi alınız..

Esenyurt koltuk yıkama, beylikdüzü koltuk yıkama istanbul temizlik koltuk yıkama firması esenyurt ilçesine koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. İstanbul temizlik koltuk yıkama firması beylikdüzü bölgesine koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi