Evde Koltuk yıkama Avcılar

KOLTUKLAR NASIL YIKANIR

Koltuk Nasıl Yıkanır Öncelikle koltuklarınız ve çekyat larınız vakum gücü yüksek makineyle vakumlanarak tozlarından arındırılmaktadır. Evde Koltuk Nasıl Yıkanır Koltuğun kumaşı incelenerek, kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar. Öncelikle koltuğa özel karışımlı su püskürtülür. Tamamıyla ıslatılan koltuğu yıkamadan önce bir süre bekletilir. Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel temizlik malzemeleri sayesinde temizlenir. Koltuk yıkama avcılar. esenyurt, beylikdüzü bölgesinin tamamına verdiğimiz bir hizmettir.

Koltuk Nasıl Yıkanır

Koltuk Nasıl Yıkanır

koltuk yıkama avcılar

Eğer halen çıkmamış zorlu lekeler var ise, Bir sonraki işlemimiz bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkartıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarma işlemi uygulanır.
Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıkta ki fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır. Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzeyi yani püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak hijyenik hale gelmesi sağlanır.

avcılar koltuk çekyat yıkama

Neden koltuklar yıkanmalıdır.

Çıplak gözümüzle göremediğimiz miproplar maytlar uzun süre kullandığımız koltuklarımızda yuva oluşturmaktadırlar. koltuklarımız görünüşte temiz olabilir ancak dediğim gibi bunlar gözle görünmezler. Peki nasıl olur tehlikeleri varmı. Mikrobun olmadığı yer yoktur ancak evimizde astımı olan varsa yaşlı hasta insanlarımız varsa helede çocuklarımız varsa temizlik şart olur. koltuklarımızda miktop oluşumunun nedenleri çoğunlukla eve gelen misafirler işten okuldan gelen çocuklar hemen üstüne oturuyoruz. Böylece dışardan mikrop getirmiş oluyoruz. Bazı ev hanımları koltuklarına kılıf geçiriyor. Bu koltuk örtülerinin elbetteki faydası vardır. bizimde tavsiyemizdir. Buna rağmen bir tavsiyemizde en az senede bir kez koltuklarınızı yıkatın. Sağlığınıza önem veren istanbul temizlik avcılar koltuk yıkama firmasından profesyonel hizmet alabilirsiniz. Yapmanız gereken bir gün öncesinden telefonla randevu almanız olacaktır.

koltuk yıkama avcılar

Koltuk Nasıl Yıkanır

Yıkama işlemi sonlanan koltuğun veya çekyatların son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır. Koltuk yıkama ekibimiz dalında uzman personel ekiptir.
Avcılarda Koltuk Yıkama işi bizim işimiz. Artık yıkanmış hijyenik, sağlıklı, şık görünümlü koltukta oturmak sizin işiniz.
 
Avcılar koltuk yıkama, koltuk yıkama esenyurt, beylikdüzünde koltuk yıkama

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi