istanbul temizlik halı yıkama fabrikası

28 Temmuz 2016 0 By haliyika.net
istanbul temizlik halı yıkama fabrikası

istanbul temizlik halı yıkama fabrikası

istanbul temizlik halı yıkama fabrikası İşimiz hijyen profesyonel halı temizliğidir. Araştırmalara göre kirli halılar bazı hastalıklara ve allerjik durumlara sebep olabilir. Dışarıdan getirdiğimiz tozlar, yiyecek-içecek ve diğer döküntüler, insan derisinden dökülen ölü deri parçaları, bazı ortamlarda halının üzerine ayakkabıyla basılması ve diğer etkenler, halıları zamanla bir toz ve mikrop yuvası haline getirebilir. İstanbul Halı yıkama olarak bizler hizmete hazırız.

Avcılarda Halı Yıkama Fabrikamız

İstanbul Temizlik Halı Yıkama fabrikası Birçok evde halılar bebekler ve çocuklar için  oyun parkıdır. Avcılarda halı yıkama uygulamaları sonucunda halılarınız tam anlamıyla temiz ve bakterilerden kurtarılmış bir hale gelir. Çocuklarınız halıda oynarken rahatsızlık duymazsınız. Halılarınızın yüzeysel temizliğini mutlaka yapmalı, üstlerine bir şey döküldüğünde hemen müdahale etmelisiniz. Fakat iş bakterilerden arındırmaya ve derinlemesine bir temizlik sağlanmasına geldiğinde bu profesyonellerin işidir.  Avcılar halı yıkama,beylikdüzü halı yıkama esenyurt halı yıkama

istanbul temizlik halı yıkama fabrikası

istanbul temizlik halı yıkama fabrikası

OTOMATİK HALI YIKAMA MAKİNESİ

18 Fırçalı otomatik halı yıkama makinemizle yüzde yüz kaliteli halı yıkama yapıyoruz. Avcılar esenyurt beylikdüzü halı yıkama firmaları içinde en iyi firma en kaliteli firmayız. Mustafa kemal paşa mah. fidan sok.no:132/ B Avcılar ilçesinde bulunan istanbul temizlik halı yıkama tesisimiz uzman personel deneyimli kadrosuyla profesyonel hizmet vermektedir. Kurumsal bir firmayız. vergisini ödeyen çalışma ruhsatı olan atıksu kalite belgesiyle çevreye saygılı ticaret oda kayıtlı işletmeyiz. web sitemizde bulunan resimler, ve videolar hepsi kendimize aittir.

İstanbul Temizlik Halı Yıkama fabrikası KAYMAZ TABAN DEDİĞİMİZ PLASTİK HALILAR HARİÇ DİĞER HALILARIN TAMAMINI OTOMATİK HALI YIKAMA MAKİNELERİNDE YIKIYORUZ.