Halı Yıkamada Profesyonellik

Halı Yıkamada Profesyonellik

Halı Yıkamada Profesyonellik

Halı Yıkamada Profesyonellik Saadetdere halı yıkama şirketi olarak profesyonel hizmet veriyoruz. Temizlik bizim işimiz. Halı ,kilim , yün halı, Çin halısı, ipeksi halı, bunların hepsi birbirinden farklı özellik deki dokulara sahiptir. Son zamanlarda bambu halı çeşitleri çıktı. Hepsini aynı şampuanla yıkamıyoruz. Hepsinin yıkama şekilleri farklı olduğu için ayrı ayrı işlere tabi tutulmaktadırlar. Ayrı şampuanlar leke sökücüler kullanılmaktadır.

saadetdere halı yıkama

saadetdere halı yıkama

Saadetdere Halı yıkama tavsiyeler

Tavsiye verecek olursak yün halının üstüne dökülen Çay lekesiyle mücadele çok zordur. Kahve lekesiyle çok zordur .Saç boyası olmuş halıdan lekeyi çıkartmak imkansızdır. Nedeni ise o dökülen kahve ,çay ,saç boyası ,oje artık yünle birleşmiştir Ve hatta halının dokusuna zarar vermiş de olabilir. Halının rengine dokusuna zarar vermeden bu lekelerin çıkması çok zordur. saç boyası kahve lekesi çay lekesi bunların halıdan çıkartılması ilk anda daha halıya dökülen nesne kurumadan müdahale edilirse çok kolaydır .Kuruduktan sonra imkansız hale gelir.

HALIDAKİ LEKEYE İLK MÜDAHALE

Avcılar halı yıkama firması lekelerle Nasıl mücadele etmeliyiz dersek. ilk anda halıya dökülen yeri havlu kağıt havlu kullanarak tampon yapılmalıdır. Fazla yaymadan ovala yapmadan, oradaki ıslaklık mümkün olduğunca çekilmelidir. ondan sonra deterjanlı suyla bastırmadan ovalanarak elinizden geleni yapmış olursunuz. Lekenin çıktığına kanaat ederseniz sorun çözülmüştür. Aksi halde hala leke orada varsa vakit geçirmeden profesyonel bir halı şirketini arayıp temizlik siparişinde bulunmalısınız.

MODERN HALI YIKAMA ŞİRKETİ

Halı yıkamada bundan sonra modernlik aranacak yani eski düzen yada merdiven altı yıkamacılar iş bulamayacak bilinçle şen halkımız gittikçe temizliğin kalitesine önem verecek makineleşmeye ayak uyduramayan halı yıkama şirketleri kapanacak. Rekabet olduğundan fazla hale gelecek kış aylarında hizmet vermeyenler iş bulamayacak. Birde taş ören firmalar var bunların halı yıkama fabrikaları yok, üç beş halı toplayıp bir fabrikada yıkatıp kendi yeri varmış gibi davranmaktalar. Biz ne aracı firmayız nede böyle iş getirenlerle muhatabız.

Halı Yıkamada Profesyonellik

istanbul temizlik halı kilim koltuk yıkama fabrikası adresi bellidir. isteyen müşterilerimize kapımız açık. gelip bir çayımızı içebilir bizimle bilgilerimizi paylaşabilirsiniz. yani biz biliyoruz ki en iyi referans gene müşterilerimizin bizleri tavsiye etmeleridir.

Profesyonel Halı Yıkama  ,Koltuk yıkama ,Kilim yıkama .Battaniye yıkama ,Yatak yıkama, Stor perde yıkama, yerinde halı temizleme, yerinde koltuk yıkama Halı kenarı overlok hizmetlerimiz vardır.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi