Halı Yıkama Avcılar Tesisimiz

esenyurt yeşilkent halı yıkama

Halı Yıkama Avcılar Tesisimiz

Halı Yıkama Avcılar Tesisimiz bölgesinde ucuz ve kaliteli halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Bölgemizin lider firmasıyız. Halı yıkama avcılar fabrikası olarak kaliteli halı yıkama hizmeti vermekteyiz. istanbul temizlik halı yıkama tesisimiz 2008 yılında halı yıkama, koltuk yıkama şirketi olarak kurulmuştur. Zamanla kilim yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve stor perde yıkama işlerini de yapar hale geldik. Ayrıca evde halıflesk, koltuk, halı yıkama işlerini de yapıyoruz. Cami halısı mescid halısı iş yeri halılarının da yerinde yıkamasını yapıyoruz.

Halı Yıkama Avcılar Tesisimiz

Halı Yıkama Avcılar Tesisimiz

HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz halı koltuk battaniye ve yorgan yıkamadır. Avcıların tamamına ücretsiz servis ağımızla hizmet vermekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışıyla İstanbul temizlik halı yıkama parseller dedir. Halı yıkama avcılar firmamızda kullandığımız makineler son teknoloji ürünüdür ve yıkama konusunda en iyisidir. Ayrıca fabrikamızda kurutma sorunu tamamen çözülmüştür. Nem alma makineleri ve kapalı odalarımız sayesinde 2 gün içinde teslimat yapılmaktadır. Avcılar bölgesinde cihangir mahallesi, ambarlı mahallesi, Firuzköy mahallesi, yeşilkent mahallesi, denizköşkler mahallesi, gümüşpala mahallesi, parseller mustafa kemal paşa mahallesi ne hizmetlerimiz mevcuttur.

Halı Yıkama Avcılar Tesisimiz

Halı Yıkama Avcılar

Halı Yıkama Avcılar Tesisimiz

Halı Yıkama Avcılar fabrikamız Halılarınızı hijyenik ortamlarda yıkar kurutur ve paketler, Sonra Kalite kontrolden Geçirir geçemeyen halı yeniden yıkama işlemlerine tabi tutulur. Fabrikamızda iplik cinslerine ve halının yapısına uygun yıkama işlemleri yapılmaktadır. Biz kendimize güveniyoruz ve iddia ediyoruz. Beğenmesseniz para almıyoruz. 

NEDEN BİZ?

Avcılarda halı yıkama servislerimiz ücretsizdir. Koltuk yıkama, halı yıkama, kilim yıkama, yorgan yıkama, yatak yıkama hizmeti vermekteyiz. Siz de halı yıkama hizmetlerimizden faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz servislerimiz size bir telefon kadar yakındır. Fabrikamız da 18 fırçalı otomatik halı yıkama makinemiz var.2 adet hassas halılar için elde yıkama makinemiz var. Bir adet yorgan, battaniye yıkama makinemiz var. 3 adet halı sıkma kurutma makinemiz mevcut. 2 adat kurutma sistemi nem alma iklimlendirme makinemiz vardır. 2 adet kurutma odamız var 1 adet açık alanda kurutmamız vardır. Avcılar halı yıkama tesisimizde günlük 1200 bin iki yüz metre kare halı yıkama kurutma sistemiz mevcuttur.

Halı yıkama firmamız devlete vergisini ödeyen belediyeden çalışma ruhsatı olan araçlarında taşıma belgesi olan atık su gider projemiz mevcuttur. Tam profesyonel hizmet veren halı yıkama Firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile sizlere hizmet vermektedir.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi