Halı yıkama avcılar firmaları

27 Temmuz 2016 Off By haliyika.net
Halı yıkama avcılar firmaları

Halı yıkama avcılar firmaları

Halı yıkama avcılar firmaları Halı yıkama sektörü hızla gelişen ve büyüyen bir alandır. Bununla birlikte son zamanlarda merdiven altı firmalar da oluşmaya başlamıştır. Bu firmalar sağlığınızı tehlikeye sokmaktadır. Doğru yıkama ve kurutma yapılmayan halılar evinizde sağlığınız için büyük bir tehdittir. Halı Yıkama Avcılar fabrikamız sizlere profesyonel halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Hijyenik koşullara uygun ortamlarda yıkama kurutma ve paketleme işlemleri yapılmaktadır. Uzman kadromuz halının cinsine uygun yöntemlerle yıkama işlemini gerçekleştirirler. Günümüz teknolojisinden faydalanıyoruz.

halı yıkama avcılar firmaları

halı yıkama avcılar firmaları

Evden alınan halılara yaptığımız işlemler

İstanbul temizlik avcılar halı yıkama Fabrikamızda yapılan işlemler evden halı alma, yıkama,kurutma, paketleme, ve temizlik işi biten halıların geri teslimatı. Yaptığımız işlemler kısaca bunlardan ibaret. Ben şimdi burada size halı yıkama işlemlerinin görünmeyen ikinci yüzünden bahsedeceğim.

halı yıkama avcılar

Halınızı evden alırken servis aracına koyana dek halıları iş yerimize götürmeden titiz davranıp kirli olan halıyı dahada kirletmeden özenle taşıyoruz. İş yerimize gelen halıları her evden aldığımız halıya etiket vuruyoruz ki neden en az günlük 30-50 evden halı alıyoruz. Bu halıların karışmaması lazım. Sonraki işlem halıların tozunun alınması ve sora ki aşama cinsine göre halının hangi şampuanlarla yıkanacağı geliyor. Tek tek Yıkanan halıları sıkma makinelerinde suyundan yüzde doksan arındırıyoruz. Kurutma odalarımızda ki askılara asıyoruz. Burada bulunan nem alma makinelerimiz sayesinde 8,10 saat arası kurutuyoruz. Paketlemeye hazır olan halılar özel fırçalarla yatımı na  taranarak parfüm sıkılarak poşetleyerek yani ambalajını yapıyoruz. sonraki aşamada müşteri aranarak fiyat bilgisi ve uygun zamanda teslimatını yapıyoruz. Ödemeyi biz avcılar halı yıkama istanbul temizlik firması olarak teslimatta alıyoruz. fiyatlar

halı yıkama avcılar firmaları

avcılar halı yıkama

Halı yıkama avcılar firmaları

halı yıkama avcılar İstanbul temizlik halı ,kilim ,yorgan ,battaniye ,yatak ,koltuk yıkama işlerinizi itina ile hijyenik olarak yıkamaya devam ediyoruz.

halı yıkama avcılar firmaları

halı yıkama avcılar

Halı yıkama, Koltuk yıkama hijyen gerektiren temizlik hizmetlerinden dir.  Profesyonel ekibin yanı sıra kullanılan malzemeler soft ve sağlıklı olmalıdır.  Halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde yıkama, yatak yıkama gibi yıkamalarda kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlıdır kimyasal madde içermez.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi