Güzelyurt mehterçeşme halı yıkama

14 Kasım 2018 0 By haliyika.net
Güzelyurt mehterçeşme halı yıkama

Mehterçeşme halı yıkama

Güzelyurt mehterçeşme halı yıkama İstanbul temizlik halı yıkama firması. Ğüzelyurt mahallesi Mehterçeşme mahallesine günlük halı yıkama battaniye yorgan yıkama stor perde yıkama hizmeti vermektedir. Halı yıkama sektörünün ilgisini çeken Esenyurt mehterçeşme mahallesi yakın zamanda gelişmiştir. Önceleri mezra konumunda olan güzelyurt mahallesi kentsel dönüşümünde Etkisiyle beylikdüzü ve esenyurt bölgelerinin ortasında en güzel konutlar kurulmuş çok güzel bir yerleşim bölgesi haline gelmiştir. Biz istanbul temizlik halı yıkama fabrikası  mahalemize beş dakikalık mesafedeyiz. Halısını yıkatmak isteyen müşterilerimizin günlük işlerini yapmaktayız.

beylikdüzü halı yıkama fiyatları.

güzelyurt mehterçeşme halı yıkama

Güzelyurt halı yıkama Esenyurt

Güzelyurt mehterçeşme halı yıkama firması istanbul halı yıkama fabrikasını neden tercih etmelisiniz? Hızlı ve güvenilir olmak çok önemlidir sözünde duran halı yıkama firmasıyız. Hızlı teslimat yapıyoruz. Makineleşmenin verdiği avantajları kullanıyoruz. Tamamen kapalı alanlarda halı yıkama ve kurutma işlerini yapıyoruz. Kapalı kurutma odalarımızda üç yüz metre kare halı kapasiteli on ile 12 saat arasında kurutma işlemi yapıyoruz. Özel üretilmiş nem alma cihazlarımız sayesinde nemden kokudan arındırılmış bir halde halıları paketlemeye hazırlıyoruz, Yani evinizden alınan halılar normal şartlarda 24 saatte teslime hazır hale geliyor.

avcılar el dokuma halı yıkama

gezelyurt halı yıkama

Esenyurt mehterçeşme halı yıkama

18FIRÇALI otomatik halı yıkama makinemizde halılarınızın yüzünü değil içini de temizliyoruz. Tamamen halı yıkama fabrikası kurallarına uygun olan işletmemiz kurumsal halı yıkama firmasıdır. Devlete vergisini ödeyen belediye çalışma ruhsatlı büyükşehir iski atıksu gider ruhsatı olan halı yıkama fabrikası yız. Bizleri tercih etmenizin biriside sanayi tipi yorgan battaniye yıkama makinemiz dir. 3 adet halı sıkma santfruj makinemizle 1400 devirde yıkanan halılar sıkılmaktadır. Sıkma esnasında yüzde doksan suyundan arındırılan halılar neredeyse kuruma noktasına gelir. Bu sayede halıların saçaklarında püsküller inde su birikintisi olmaz ve halılar sararmaz. Yaz yada kış fark etmez hava şartları bizim için hiç engel teşkil etmiyor 2 yada üç gün içerisinde halılarınızı teslim alıyorsunuz. Güler yüzlü tecrübeli elemanlarımızla sizlere hizmet veriyoruz.

avcılar stor perde yıkama

mehterçeşme stor perde yıkama

mehterçeşme servis bölgelerimiz

Esenyurt bölgesinde halı yıkama servis bölgelerimiz arasındadır. kıraç mahallesi halı yıkama, mehterçeşme mahallesi halı yıkama, güzelyurt mahallesi halı yıkama, yeşilkent mahallesi halı yıkama ayrıca gülpark siteleri yılmaz kent konutları solarkent konutları teras miks sitesi innovya 1. 2 .3 siteleri nazım hikmet bulvar atatürk caddesi ,haramidere bölgelerimize hergün ücretsiz halı yıkama servisimiz vardır. Esenyurt ta en iyi halı yıkama

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi