Gürpınar halı yıkama

Gürpınar halı yıkama

15 Kasım 2018 0 Yazar: haliyika.net

Gürpınar halı yıkama beylikdüzü

Gürpınar halı yıkama beylikdüzü beykent dereağzı mahallerine istanbul temizlik halı yıkama fabrikası olarak her gün ücretsiz servis vermekteyiz . Halı yıkama ve battaniye yıkama, yün yorgan yıkama konusunda deneyimli olan firmamız stor perde yıkama koltuk yıkama işlerinizide özenle yapmaktadır. Piyasa da bulunan ucuz deterjanlar ile değil yüzde yüz güvenilir organik halı yıkama şampuanları ile halılarınızı yıkıyoruz. Halılarınız son teknoloji modern fabrikamızda 18 fırçalı tam otomatik halı yıkama makinemizle yıkanarak siz değerli müşterilerimize en kısa süre de teslim ediyoruz. Müşterilerin siparişlerine en hızlı  bir şekilde ulaşarak, ihtiyaç doğrultusunda onarım, düzenleme overlok işlerinizi yapmaktayız.

esenyurt haramidere halı yıkama

gürpınar halı yıkama

Gürpınar siteler halı yıkama

istanbul temizlik halı yıkama firması gürpınar bölgemiz siteler dereağzı beykent bölgelerine aynı zamanda hizmet vermektedir. İşinin uzmanı yılların vermiş olduğu deneyimle çalışan firmamız halı yıkamada üstün deneyimlere sahiptir. Sanayi tipi yorgan battaniye yıkama makinemizle yorgan yıkama yapmaktayız. Stor perde temizliğinde de uzmanlaşmış bir firma olan istanbul temizlik halı yıkama her zaman halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama için yanınızda olmaya devam edecektir. Yaz kış farketmeden her mevsim hizmetinizdeyiz. İstanbul temizlik on yılın vermiş olduğu tecrübeye sahiptir. Yaptığımız halı yıkamanın her daim arkasındayız müşterilerden gelen önerileri ve şikayetleri her zaman dikkate almaktayız.

beylikdüzü gürpınar halı yıkama

Halı yıkama aşamalarımız müşterinin telefon etmesiyle başlıyor. Sabah 09.00 ile 21.00 saatleri arasında halı toplama ve dağıtma işlemi yapıyoruz. Bazı müşterilerin işlerinden dolayı çalıştıkları için akşam eve geç geliyorlar. Bu durumdaki müşterilere de hizmet verebilmek için akşam geç vakitlere kadar çalışmalarımız devam etmektedir. Müşteriden toplanan halıları akşam 18 saatlerine kadar aynı gün içinde yıkıyoruz akşam 19.00 dan sonra yıkama işlemi yapmıyoruz yani ertesi güne kalıyor. Beylikdüzü ilçemizin mahallerinin tamamından halı yıkama siparişlerinizi alıyoruz. Ğürpınar da en iyi halı yıkama fabrikasıyız.

büyükşehir mahallesi halı yıkama, adakent mahallesi halı yıkama, bizimkent mahallesi , beykent halı yıkama, yakuplu halı yıkama, kavaklı mahallesi halı yıkama, dereağzı mahallesi halı yıkama, adnan kahveci mahallesi halı yıkama, gürpınar siteler halı yıkama, ihlasmarmara mahallesi halı yıkama,