gümüşpala halı yıkama fabrikası

parseller halı yıkama

Gümüşpala Halı Yıkama Tesisimiz

gümüşpala halı yıkama fabrika sı önerilerimiz. Bazı halı dokuma fabrikaları etiketlerinde halıyı yıkamayınız etiketi koyarlar. Örnek pierre carden, padişah, İpek halılar el dokuma halıları. Halının içeriği dokuması yünü yada elyafın boyasının akmasına yada deforme olmasına sebep vermemek için yıkanmaz yazar bu durumlarda halılarınızı silin yıkatmayın. Avcılar halı yıkama olarak müşterilerimizi bu duruma karşı uyarmaktayız. Gümüşpala halı yıkama fabrika mızda halılarınız iplik cinslerine boyasına göre ayrılmaktadır. Yıkama işlemi sırasında uygulanacak yöntemler bu ayrıştırma sonucu belli olur.

gümüşpala halı yıkama fabrika

gümüşpala halı yıkama fabrika

gümüşpala halı yıkama fabrika

Halı yıkama fabrikamızda halılarınız emin ellerdedir. Profesyonel kadromuz ve makinelerimiz sayesinde üstün hizmet anlayışıyla çalışmaktayız. İşimizin insan sağlığı açısından öneminin farkındayız. Bu farkındalıkla hizmet verdiğimiz gümüşpala halı yıkama tesisimiz ücretsiz servis ağıyla avcıların tamamını sarmaktadır. Bir telefonla alınan siparişleriniz servis elemanlarımıza ulaştırılır. Halılarınız en kısa zamanda kapınızdan alınır. Halınızı alan elemanlar fiyatlandırma yaparak sizlere makbuz verirler. Bu makbuz halı teslimatı sırasında elemana vermeniz gereken bir belgedir.

gümüşpala halı yıkama fabrikası

gümüşpala halı yıkama fabrikası

Gümüşpalada Halı Yıkama

Gümüşpala halı yıkama fabrikamızda tamamen insan sağlığı odaklı üretilmiş bitkisel şampuanlar kullanılmaktadır. Bu şampuanlar doğaldır ve suda kolay çözünme özelliğine sahiptir. Böylece halılarınız hem daha temiz hem daha sağlıklı olur. Hızlı ve iyi kurutma sistemimiz sayesinde halıda bakteri oluşumu ve kötü koku oluşmasının da önüne geçilir. Siz de gümüşpala da halı yıkama fabrikamızda profesyonel hizmet almak istiyorsanız arayıp hemen siparişinizi verebilirsiniz.

HALILARI NASIL YIKIYORUZ

Modern çağın gereklerine uygun olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunların başında gelen gelişme halı yıkama makineleri olmuştur. İşletmemizde 18 fırçalı tam otomatik halı yıkama makinesi var. İki tana 500 yüz metre karelik halı kurutma odamız var. 4 tane servis aracımız var. Günlük 1200 metre kare halı yıkama kapasitemiz vardır. Tamamen kurumsal bir firma olan fabrikamız istanbul temizlik avcılar halı kilim koltuk yıkama fabrikası gümüşpala bölgemizede servis hizmeti vardır. Sizlerde hizmetlerimizden faydalanmak için bizleri tercih edebilirsiniz. Avcıların en iyi en modern en kaliteli halı yıkama firmasıyız.

Avcılarda halı yıkama, Esenyurtta halı yıkama, Beylikdüzünde, Halı Yıkama

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi