Gümüşpala Ambarlı Denizköşkler halı yıkama

avcılar beylikdüzü halı yıkama

Gümüşpala Ambarlı Denizköşkler halı yıkama

Gümüşpala Ambarlı  Denizköşkler halı yıkama İstanbul Temizlik Halı koltuk yıkama, Fabrikamız Avcılar bölgemizin tamamına ücretsiz servis hizmetiyle, uzman kadrosuyla yenileşen makinelerimizle hizmet vermekteyiz. Temiz garantili kaliteli halı yıkama hizmetimizle, istanbul temizlik firması olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bizimle çalışan müşterilerimizi asla mağdur etmemekteyiz. Halı yıkama yada koltuk yıkama hizmeti almak için yaz kış fark etmeden kaliteden ödün vermeden güler yüzlü uzman personelimiz tarafından günün her saati bizlere ulaşabilirsiniz. Bilgi alabilirsiniz, bir seferlik iş yapmıyoruz ,bize halısını yıkatan müşterimiz artık ailenden biri olur. Temizliğimiz le her müşterimizi kendimize abone yaparız ,bizden kopma şansı kalmaz dostlarına da tavsiye eder.

Gümüşpala Ambarlı  Denizköşkler halı yıkama

Gümüşpala Ambarlı  Denizköşkler halı yıkama

güvenilir halı yıkama

Avcılar Halı Yıkama, Gümüşpala Halı yıkama, Ambarlı halı yıkama. Denizköşkler halı yıkama semtimizin bu üç tane güzel mahallesine günlük  2 defa servis araçlarımız la ücretsiz halı toplama ve dağıtma yapıyoruz. Genellikle çalışan ev hanımlarımız bizleri akşam saatlerinde aramaktadırlar. Saat 21-00 kadar halılarınızı evden alı evinize teslim ediyoruz. istanbul temizlik verdiği hizmetlerin tamamında kendi bünyesinde bulunan elemanlar tarafından hizmet vermektedir. Taşören bir firma değiliz bizlere her zaman güvenebilirsiniz.  Gerek adres bilgilerimizden haritalardan fabrikamızı rahatlıkla bulabilirsiniz. Fabrikamızı gezebilirsiniz.

18 firçalı modern halı yıkama

18 fırçalı halı yıkama makinemizle halıların hem altını hemde üstünü yıkıyoruz. Avcılar ilçesini en iyi halı yıkama hizmeti veren firmamız istanbul temizlik Güveninize layık olmaya çalışıyoruz. garantili hijyen temizlik sunuyoruz. Halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama ,yatak yıkama ,yorgan yıkama, stor perde yıkama yapıyoruz. Yıpranmış halılarınızı sacaklarını kesip overlok işlemi yapıyoruz. Genellikle yıkadığımız halı çeşitleri arasında en çok makine halılar yer alıyor. Çok nadir olsa da yün halı dokuma halılar ve diğer çeşitli model halılarda geliyor. Gümüşpala mahallemizin en güzel halı yıkayan firmasıyız. Denizköşkler mahallemizin en iyi firmasıyız, Ambarlı bölgemizin en temiz halı temizleyen ,koltuk yıkayan, yorgan yıkayan, battaniye yıkayan stor perde yıkayan fabrikasıyız. Gümüşpala da avcılarda deniz köşklerde ambarlıda otomatik makinemizle temizlik yapan en iyi firmayız.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi