Firuzköy halı yıkama

Firuzköy halı yıkama

11 Kasım 2018 0 Yazar: haliyika.net

Firuzköy halı yıkama

Firuzköy halı yıkama İstanbul temizlik avcılar halı yıkama firmamız kaliteli halı yıkama yapmaktadır.
Mustafa kemal paşa mahallesinde bulunan firuzköy halı yıkama firmamız hijyenik ortamlarda kaliteye önem veren
halı yıkama firmasıdır. Firuzköy bulvarıyla yıldırım beyazıt caddeleri arasında bulunan İstanbul temizlik halı yıkama
firması firüzköy bölgesi ne öncelikli hizmet vermektedir. Kendisini halı yıkama konusunda ispatlamış olan firmamız
güvenilir ve garantili halı yıkama hizmeti vermektedir.

firuzköy halı yıkama fabrikası

firuzköy halı yıkama

EN İYİ HALI YIKAMA FİRMASI

Avcılar bölgemizde en iyi halı yıkama firması arıyorsanız istanbul temizlik halı yıkama firmasında halılarınızı güvenle yıkatabilirsiniz. Gerek makine parkurumuzla gerek tecrübeli elemanlarımızla kendisini ispatlamış olan firmamız firüzköy halı yıkama  haliyikamatesisi.net sizlere hizmet veriyor. 18 FIRÇALI otomatik halı yıkama makinemiz ve içeride kurutma sistemimizle halı yıkama konusun da ileri düzey temizlik yapıyoruz. Halı yıkama makinemiz üzerinde 22 motor bulunan bunlara bağlı fırçaları otomatik şampuanlama sistemi çevremizde bulunan en iyi halı yıkama makinelerinden bir tanesidir. İçeride nem alıcı cihazlarımızla kurutma ve tahliye verici fanlarımızla 35 ile 40 dereceler arasındaki sıcaklıkta halılarınız kurutulmaktadır.

YAPILAN HİZMETLER

İstanbul temizlik halı yıkama fabrikamızda yaptığımız hizmetler arasında halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama, koltuk örtüleri yıkama hizmetlerimiz vardır. firüzköy halkımıza en iyi en güzel halı yıkama sözü veriyoruz bizi bir kere tercih ederseniz artık bizden vazgeçmeyeceksiniz bunun bilincindeyiz sizlerinde en güzel halı yıkama hizmeti almaya ihtiyacınız var.

hizmet verdiğimiz bölgelerimiz.

hizmet bölgelerimiz arasında mustafa kemalpaşa mahallesi saadetdere mahallesi avcılar tokat mahallesi ambarlı mahallesi denizköşkler mahallesi gümüşpala mahallesi yeşilkent mahallesi vardır.