Esenyurt Koltuk yıkama

Esenyurt Koltuk yıkama

Esenyurt Koltuk yıkama

Esenyurt Koltuk yıkama İstanbul temizlik halı koltuk yıkama firması. Esenyurt ilçesinde tüm mahalle ve semtlerinde hizmetimize 12 senedir devam ediyoruz. Koltuk yıkama çeşitleri arasında minderli koltuk yıkama, köşe takımı koltuk yıkama, çeyat kanepe yıkama, sandalye yıkama, yatak yıkama, sandıklı puf yıkama gibi. Bunların hepsinin ayrı ayrı ödemesi olur. Koltuk Temizliği faklı olur. Harcanan emek ve süre değişiklik gösterir. Örnek verecek olursak bir koltuk takımı yıkama işinde en zor olan takım minderli ve oyma koltuk sanatı uygulanmış olanlarıdır. Tabi çoğu koltuk takımlarındaki ilk sorun da koltuğun kumaşıdır.  Gene çoğu koltuk takımlarında kaliteli kumaşlar kullanılıyor. Piyasa mallarında ancak bazı sörunlar yaşanmaktadır. Kaliteli markaların koltuklarının kumaşları da kaliteli oluyor.

koltuk yıkama avcılar

Esenyurt Koltuk yıkama

KOLTUK NASIL YIKANMALIDIR?

Çok insanın sorduğu soruya koltuk nasıl yıkanır yerine sorduğumuz soru koltuk nasıl yınmalıdır diye başlamalıyız. Evet koltuk öncelikli olarak kullanacağımız detarjan su ve kirleri uygulamalı olarak çözüp ortadan kaldıracak makinelerimiz nasıl olmalıdır? Deterjanlarımız kimyasallarımız kumaşa ve insan sağlığına zarar vermemelidir. İstanbul temizlik koltuk yıkama firması işinin uzmanı ve ehli firmalar arasındadır.

Esenyurt saadetdere koltuk temizliği

Esenyurt bölgesi saadetdere mahallesinde bulunan işletmemiz den profesyonel hizmet almak istiyorsanız ne yapmalısınız. Öncelikli olarak en az bir gün önceden işletmemizi arayarak koltuk yatak yada oturma gurubu yıkatmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz dersiniz. Akabinde telefonlarımıza bakan elemanımız size bir randevu ayarlayacaktır. Sizinde uygun bulmanız durumunda hizmet için gün tayin edilmiş olacaktır. Her zaman yaptığımız işlerin arkasıdayız. Helal kazancımızın peşindeyiz. Zaten her zaman müşterilerimizi uyarıyoruz. Yapılan koltuk temizleme işinden memnun olmalısınız. Eger memnun değilseniz elemanlarımızı bırakmadan önce tekrar söyleyip beğenmediğiniz yerlere müdahale edilmesini isteyin. Taki bu işlem sonunda yüzde yüz memnun olana kadar. İstanbul temizlik firmamız saadetdere bölgesinde çok koltuk oturma gurubu sandalye yatak yıkamıştır.Zaten bizim müşterilerimizin çoğunluğu bizleri tavsiye sonucunda bulmaktadırlar. Esenyurt bölgemizin her mahallesine koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Ayrıca hizmetlerimiz arasında halı yıkama, stor perde yıkama, yorgan ve battaniye yıkamada var. Lütfen hatalarımızı bize memnuniyetinizi arkadaş akrabalarınıza bildirin. Sizlere daha verimli ve daka güzel koltuk yıkama hizmeti sunalım.

ESENYURT KOLTUK YIKAMA FİYATLARIMIZ

Normal koltuk yıkama fiyatımız 130 tl. minderli koltuk yıkama 150 tl. köşe Koltuk yıkama 120 tl. Sandalye 7 tl. Berjer 10 tl. Batak tek kişilik 80 tl. Çift kişilik 100 tl.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi