Esenkent halı yıkama

13 Kasım 2018 0 By haliyika.net
Esenkent halı yıkama

Esenyurt Esenkent Boğazköy halı yıkama

Esenkent halı yıkama İstanbul temizlik halı yıkama fabrikası Esenyurt bölgemizin esenkent mahallesine isparta kule mahallesine bizim evler toplu konutlarına ve boğazköy mahallelerine her gün halı yıkama hizmeti vermektedir. Halı yıkama hizmetinde önde gelen firmamız istanbul temizlik halı yıkama fabrikası en iyi firmalardan birisidir. Yaptığımız hizmetler arasında halı yıkama koltuk yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama işleri vardır. esenkent halı yıkama bölgemizin ihtiyaçlarını karşılamak için halı yıkama hizmeti veren firmamız yorgan yıkama battaniye yıkama işlerinizide titizlikle yapmaktadır. Sanayi tipi yıkama makinelerimizle en üstün temizlik garantisi vermektedir. Ayrıca verdiğimiz hizmetler arasında stor perde zebra perde yıkamada mevcuttur.

firuzköy halı yıkama fabrikası

esenkent halı yıkama

Halı yıkamada tecrübe

Halı yıkamada tecrübeli elemanların önemi büyüktür. Herkes her işi yapar ama doğru olarak yapamaz. Kimseyi kötü duruma düşürmek değil amacımız biz kurumsal bir firmayız. Belediye çalışma ruhsatı olan vergisini ödeyen ticaret oda kaydı olan sayılı ender firmalardan biriyiz. 2008 yılında kurulmuş olan fabrikamız istanbul temizlik bütün çeşitli halıların tanımını yaparak iplik ilmeğine kadar boyama işlemine kadar hangi halı nasıl yıkanır bilinçli halı yıkama hizmeti yapmaktadır sizlerinde kaliteli halı temizleme hizmetimizden faydalanmanızı sağlığınız için istiyoruz.

Halı yıkamada fiyatlandırma

Halı yıkama fiyatlandırma bilindiği üzere çol çeşitli halılar mevcuttur. Halı yıkama yapan firmalar halının kalitesine ve değerine bakarak çoğu zaman fiyatlandırmayı esas tutarlar. Mesela normal eski tip makine halılar en düşük değerden fiyatlandırılır sonra yazlık halılar aynı fiyatlandırmanın içindedir. Kaymaz taban dediğimiz pilastik tabanlı halılarda en ucuz yıkanan halı modelleridir. Sonra yün halılar  hint kilimleri el dokuma halılar dokuma tabanlı şagyy halılar deri halılar ipek halılar hint halısı gibi çeşitlere ayrılırlar. fiyatlarımızı linke tıklayarak inceleyin.

halı yıkama hizmeti verdiğimiz  bölgelerimiz

Avcılar ilçemizin tamamı beylikdüzü ilçemizin tamı ve esenyurt ilçemizde bulunan mallelerimizin tamamına halı yıkama hizmeti vermekteyiz. 18 FIRÇALI OTOMATİK MAkİNEMİZLE HALI YIKAMA YAPIYORUZ. Kapalı odalarımızda halılarınızı kurutuyoruz. tamamen kaliteli hijyen koşullarda halı yıkama hizmeti sunmaktayız bizim yaptığımız halı yıkama hizmetini anlatmak yetmez sizlerde istanbul temizlik halı kilim koltuk yıkama fabrikasının üstün temizlik hizmetinden faydalanmak için bizleri arayın.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi