Cihangir Halı Yıkama

avcılar beylikdüzü halı yıkama

Cihangir Halı Yıkama

Cihangir Halı Yıkama   İstanbul Temizlik Müşterilerimizden alınan siparişler doğrultusunda. 1 saat süre içerisinde bildirilen adrese ekiplerimiz ulaşır. Temizlenmek üzere teslim alınan halıların cinsi, ebadı ve adedi müşteri yanında kontrol edilir ve imza karşılığında teslim alınır. Cihangir halı yıkama  istanbul temizlik firmamıza, fabrikamıza getirilerek uzman personelimiz tarafından yıkama işlemine başlanır.

cihangir halı yıkama

cihangir halı yıkama

Cihangirde Halı Yıkama Fabrikası

Müşterilerden Alınan halılar yerinde otomasyon sistemi tarafından verilen kayıt sıra numarasına göre etiketleme gerçekleştirilir. 18 fırçalı otomatik makinemizle Fabrikamızda yıkanacak halılar cinsine ve dokuma özelliğine göre sınıflandırılır . Toz Dolabı Aşaması Halılarınız toz dolabı makinemizden geçirilerek toz,kum ve diğer yabancı maddelerden arındırılır. yüzde yüz hijyen temizlik arıyorsanız istanbul halı yıkama avcılar firmamızı arayın. Ayrıca fiyat bilgisi almak için tıklayın.

avcılar el dokuma halı yıkama

Avcılarda kaliteli halı yıkama

Son Sistem Makinelerle Halı Yıkama

18 fırçalı son sistem halı yıkama makinemizle Halı yıkama bu aşamada mikroorganizmalara karşı etkili şampuanlarla, elektronik fırçalar kullanılarak ön ve arkası dönüşümlü olarak, hassas bir şekilde yıkanır. Varsa lekelere özel işlem uygulanır. Sıkma Bu aşamada yıkanan halılarınız sıkma makinemizde uygun devirde sıkılarak üzerindeki suyun atılması sağlanır. Kurutma Bu işlemde halılarınız özel kurutma odalarımızda tamamen son sistem makinelerimizle kurutulur. Kalite kontrol ve paketleme Pırıl pırıl olan halınız veya halıfleksiniz kalite kontrolden geçirildikten sonra, süpürülüp yatımına taranır, paketleme makinesinde paketlenir. Teslimat Paketleme yapıldık tan sonra iki gün içinde evinize  teslim edilir. Yaz aylarında işlerin yoğunluğundan dolayı teslimat 3-4 güne uzayabilir. yağmur yağdı kar yağdı bizi etkilemez yıkama tesisimiz tamamen kapalı alanda hizmet vermektedir. İsteyen müşterilerimiz iş yerimizi görebilir. istanbul temizlik avcılar esenyurt halı yıkama fabrikası.

avcılar parsellerde yorgan yıkama

avcılar yorgan yıkama

ÖNERİLER

istanbul temizlik halı yıkama fabrikası adresi belli kalite standartlarına uygun devlete vergisini veren çevreyi kirletmeyen atıksu ruhsatı olan belediye çalışma ruhsatı olan sayılı firmalardan biridir. Cihangir mahallemizin halı, koltuk, yatak, battaniye, yorgan stor perde, halı kenarı overlok işlerini titizlikle yapan güvenilir bir firmasıdır. Bazı halı yıkama firmaları kendilerini büyük gösterir oysa onların adresleri bile yoktur. Halılarınızı alırlar götürüp başka firmalarda yıkatıp getirirler. Halınızı yıkamak için verdiğiniz firmanın adresini sorun kartvizitinde adresi yoksa inanmayın mağdur durumlara düşmeyin. En iyi halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız istanbul temizlik halı yorgan battaniye koltuk yıkama firmamızı arayın.

cihargir halı yıkama

avcılar cihangir koltuk yıkama

AVCILARDA HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER

avcılar cihangir halı yıkama fabrikası, avcılar halı yıkama cihangir, parseller halı yıkamasaadetdere halı yıkama, ambarlı halı yıkama, denizköşkler halı yıkamagümüşpala halı yıkama, koltuk yıkama fiyat listesi

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi