Cihangir Halı Koltuk Yıkama

Avcılar,Esenyurt Halı Yıkama

ÖNCE KALİTE

Cihangir Halı Koltuk Yıkama firması  olarak dikkat etmeniz gereken konuları sizinle paylaşmak istedik. Öncelikle halılarınız yıkarken halı türlerini, dokuma şekline iplik türüne kadar tanıyabilen profesyonel bir ekibiz uzman personellerimiz Halının cinsine göre uygun yıkama yöntemini, deterjanı ve yıkama şeklini belirler. Kullanılan deterjanın antibakteriyel olması ve sağlığa zararlı maddeler içermemesi aynı zamanda kaliteli olması gereklidir. Biz cihangir temizlik firması  size hizmet verirken kaliteden ödün vermeden, küçük hesaplar yaparak masraftan kaçmadan işimizi yapıyoruz. Çünkü kurumsal kaliteli bir firmayız. Bizim için en önemli şey müşteri memnuniyeti yaratmak ve size layık olmaktır. Halı yıkama işleminde dikkat edilmesi gereken her şeye büyük bir özen ve titizlikle sizin yerinize dikkat eden bir ekip size hizmet vermek üzere bulunmaktadır.

Cihangir Halı Koltuk Yıkama

Cihangir Halı Koltuk Yıkama

BİZE GÜVENİN

Avcılar Cihangir halı Yıkama ,yorgan ,yatak ,koltuk yıkama Avcılar cihangirde halı yıkama hizmetimiz devam etmektedir. profesyonel halı yıkama hizmeti almak için iletişime geçebilirsiniz. Bizleri aşağıdaki linke tıklayarak google plus sayfamızdan takip edebilirsiniz.

GARANTİLİ HALI YIKAMA

Cihangir Halı Koltuk Yıkama fabrikası Biz müşterilerimize garantili halı yıkama yapıyoruz. Beğenmeme diye bir durum olduğunda yeniden yıkıyoruz. Buda yüz müşteride bir oluyor. Bundanda gurur duyuyoruz. Demekki doğru yerdeyiz tecrübe ve bilgi her zaman işe yarar, Kaliteli eleman kaliteli şampuan herşeyin üstesinden geliyor. buda bizi öncelikli tercih edilmemize yarıyor.

Google+

https://business.google.com/

Cihangir Halı Koltuk Yıkama

istanbul temizlik avcılar halı koltuk yıkama fabrikası tamamıyle kapalı iş yerinde çalışmaktadır. 18 fırçalı otomatik makinemizle halı yıkama yapıyoruz. yorgan battaniye yıkama makinemiz sanayi tipi profesyonel makinelerden oluşu. kapalı kurutma odalarımızda halılarınız kurutulmaktadır. koltuk yıkama ve fırçalama makinelerimiz yüksek emiş gücüne sahip saniyi tip makinelerdir. Cihangir Halı Koltuk Yıkama fabrikası Her meslekte olduğu gibi halı yıkama koltuk yıkamanında incelikleri vardır. Günümüzde birçok yeni halı yıkama iş yerleri açıldı bilinçli veya bilinçsiz halı yıkama koltuk yıkama yapılmaktadır. Ucuz yıkama yapan iş yerleri de var çok pahalı çalışan iş yerleri de ortasını bulan yok kimisi kullanılan sudan kimisi kullanılan şampuandan kısıyor yoksa işin içinden çıkılmaz.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi