Beylikdüzü Halı yıkama

beylikdüzü halı yıkama

Beylikdüzü Halı yıkama

Beylikdüzü Halı yıkama İstanbul temizlik fabrikası kendini kanıtlamış bir firmadır. 18 fırçalı Otomatik halı yıkama makinesi, 2 Adet kurutma makinesi, yorgan yıkama, battaniye yıkama makinesi ile modern yıkama işlemi yapmaktayız. Toz alma makinesinden geçirilir. Kapalı kurutma alanımızda 12 saatte halılarınız kurutulur. pafüm sıkılır mis kokulu ambalajında siz müşterilerimize teslim edilir. Uygun fiyatıyla kaliteden ödün vermeden uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Fabrikamızda kullanılan leke çıkarıcılar şampuanlar tamamen doğaldır. Anti-bakteriyel hijyen temizlik yapıyoruz. Kıymetli halılarınızı el dokuma halılarınızı Şhaggy halılarınızı, dokuma tabanlı ve oyma halılarınızı gönül rahatlığı ile yıkatınız. Ayrıca koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, Çekyat ve oturma gurubunuzu yıkıyoruz. Stor perde zebra perde yıkıyoruz. İsterseniz yerinde yıkama yapıyoruz, Halıflex yıkıyoruz. Halı yıkama fiyatlarımızı incelemek için tıklayın. Beylikdüzü halı yıkama fiyatlarını inceleyin.

Beylikdüzü Halı yıkama

Beylikdüzü Halı yıkama

Profesyonel Halı yıkama

Halı yıkama sektöründe çalışan bizim gibi firmaların göz bebeği durumundadır. Beylikdüzü Birkaç firma dışında kurumsallaşan firma az olmasından dolayı küçük merdiven altı firmalar çoğunluktadır. Buda bize kendimizi daha iyi anlatabilme müşteriyi memnun edebilmek açısından önemlidir. Siz değerli halkından istediğimiz ucuz ve kaliteden yoksun halı yıkama firmalarına itibar etmeyiniz. Sonuçta kaybolan halılarınız ,hasar gören halılarınız ,yıkanmadan gelen halılarınız la mağdur durumlara düşmeyiniz. 18 fırçalı Otomatik makinemizde yıkama yapıyoruz. Ayrıca toz alma makinesi yorgan,battaniye makinesi.koltuk yıkama ,fırçalama,1400 devirde halı sıkma 500 metre karelik kurutma odamızla günlük 1200 metre halı yıkama kapasitesine sahip bir fabrikayız. Vergi levhamız, atık su kanal belgemiz işletme ruhsat kurumsal bir firmayız.

beylikdüzü halı yıkama

beylikdüzü halı yıkama

HİZMET VERDİĞİMİZ SEMTLER

Beylikdüzü  şu anki konum yerleşim ve kent sellik bakımından istanbul un en gözde yerleşim yerlerinden biri haline gelmiştir. Ğürpınar mahallesi, Kavaklı mahallesi, Yakuplu mahallesi, Büyükşehir mahallesi, ihlas marmara mahallesi 1-2-3 başlı başına birer semt konumundadırlar. İstanbul temizlik halı yıkama firması ayrıca Adakent mahallesi halı yıkama, bizimkent mahallesi halı yıkama, Beykent mahallesi halı yıkama dere ağzı mahallesi halı yıkama hizmeti vermektedir. Güvenilir halı yıkama, Sözünde duran en iyi halı yıkama fabrikası istanbul temizlik sizlere en güzel halı yıkama sözü vermektedir.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi