Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

avcılar denizköşkler halı yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası  İstanbul Temizlik Firması olarak tüm temizlik işlerinizde uzman eğitimli kadromuzla siz müşterilerimizin istediği doğruda, Hizmet vermektedir. Temizlik demek hijyen demektir ve uzmanlık ister. Bizlere verdiğiniz güvenden ötürü, Tüm Müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

GÜVENİLİR OLMAK

Yaptığımız bütün temizlik işleri halı yıkama koltuk yıkama özel kaliteli halılarınızın yıkanması ve bakımı garanti kapsamında olup halılarını za gelecek zararlar firmamız tarafın dan garanti kapsamındadır. Önce güven sonra kalite ve garanti gelir güvenilir olmayan hiçbir işin ne garantisi ne temizliği ön plana çıkmaz. Yorgan yıkama, battaniye yıkama, halı kenarı overlok işlerinizi yapıyoruz.

Her çeşit halı yıkatılırmı?

Şahgyy halı, yün halı, el dokuma halı, bambu halı kaşmir halı saray halı atlas halı merinos gibi bir sürü halı çeşidi mevcuttur. Bu halıların içinde yıkanmaya uygun olan da var olmayanda. Bazı halı yıkama firmaları etiketlerinde lütfen yıkamayın yada yıkamaya uygun değildir yazar. Ama genede bizler sizler hepimiz bu halılardan alırız ve de yıkatırız. Halılar bozulduğunda akma yaptığında keçeleşme olduğunda, yada ilmikleri kaydığında halı yıkama işletmesini suçlarız.  bu kesinlikle yanlış bir karardır bilinçli müşteri yıkanmayan halıyı alıp ta yıkamaya vermez. İstanbul temizlik halı yıkama firması yani bizim tecrübelerimizle genede bu halıları yıkıyor ve en az zararla müşteriye teslim ediyoruz. Sizlerin güvenine layık olmaya çalışıyoruz. Hem kaliteli hemde uygun halı yıkama yapıyoruz.

GÜVENİNİZİN ESERİ İSTANBUL TEMİZLİK HALI KİLİM YIKAMA FABRİKASI halı yıkatmanın doğru adresi

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi