beylikdüzü halı yıkama büyükşehir

beylikdüzü halı yıkama firmaları

beylikdüzü büyükşehir mahallesi a-b-c

Beylikdüzü halı yıkama büyükşehir mahallesine ücretsiz servis sunmaktayız. İstanbul temizlik halı yıkama fabrikası her çeşit kalitede ki halılarınızı cinsine uygun bir şekilde hijyen koşullarda yıkar kapalı kurutma alanında hijyen ortamlarda nem alıcı cihaz ve üflemeli fanların yardımıyla kurutulup özel ambalajında siz müşterilerimize 2.veya 3 gün içinde teslim edilir. Halı yıkamanın incelikleri arasında tecrübe yatar. İstanbul temizlik halı yıkama şirketi 11 yıla yakın sizlerin hizmetindedir. Kaliteli personel ve elemanlarımız işin uzmanıdır.

Hedefimiz sizlere en iyi hizmeti sunmaktır. Modern halı yıkama tesisimiz var. Halı yıkama makinemiz 16 adet döner fırçalı ve iki adet silindir fırçalı dır. Yorgan ve battaniye yıkama makinelerimiz sanayi tipidir. Koltuk yıkama makinemiz 3 motorlu emme sistemiyle koltuklarınızı mükemmel bir hale getirmektedir. Yine sanayi tipi kurutma makinelerimiz üç adet mevcuttur. Ayrıca kurutma odalarımız var ve iki adet nem alıcı cihazlarla donatılmıştır. Beylikdüzün de sayılı firmalar arasındayız.

beylikdüzü halı yıkama büyükşehir

beylikdüzü halı yıkama büyükşehir

beylikdüzü halı yıkama büyükşehir

Halılarınızı yıkatmak için güvenilir bir firma arıyorsanız İSTANBUL TEMİZLİK HALI YIKAMA nın sigortalı  halı yıkama hizmeti tam size göre. Halılarınız evinizden özel servis araçlarımız la alınıp ambalajlanarak tekrar evinize teslim edilir.  Siz müşterilerimize verdiğimiz müşteri numaralarıyla takibi yapılır. Olası karışıklıklar önlenir. Kullandığımız kaliteli kimyasal ve ilaçlar ile halılarınız temiz ve hijyenik bir şekilde evinize teslim edilir. Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü ilçelerine ücretsiz servislerimiz var. Halı yıkama için sizlerde profesyonel firmamız istanbul temizliği seçebilirsiniz. Kurumsal kaliteli firmalara öncelik verirseniz halı kaybolma çalınma, yıpranma, kötü yıkamalardan kurtulursunuz. Adresi konumu belli olmayan firmalardan uzak durunuz.

hizmet verilen mahalleler

Beylikdüzü halı yıkama, büyükşehir, adakent, yakuplu, kavaklı halı yıkama, gürpınar, ihlasmarmara, bizimkent beykent bölgelerine ücretsiz servis. İstanbul temizlik halı koltuk yıkama fabrikası. telefonlarımız. 0212 694 63 63 – –0532 226 72 76 Wep: www.haliyika.net – www.haliyikamatesisi.net

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi