Beylikdüzü Halı Kilim Yıkama Fabrikası

beylikdüzü halı yıkama

Beylikdüzü Halı Kilim Yıkama Fabrikası

Beylikdüzü Halı Kilim Yıkama Fabrikası İstanbul Temizlik halı yıkama olarak kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetinden yola çıkarak kaliteli ve hijyenik halı yıkama hizmetini uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Ücretsiz halı yıkama servisimiz ile evinizden alınan halılar işinde profesyonelleşmiş, tecrübeli ekibiz. Kullandığımız kaliteli doğal şampuanlar sayesinde halının özüne zarar vermeden yıkanarak yine ücretsiz olarak evinize teslim edilmektedir.

beylikdüzü halı yıkama

beylikdüzü halı yıkama

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA

Son yıllarda beylikdüzü büyük gelişme göstermiş olup yoğun biçimde kentselleşme olmuştur. İstanbulun diğer semtlerinden adeta göç yaşanmıştır. Bu sebebden temizlik sektörü başlıca sektör haline gelmiştir. Gelen bu insanlar krediyle ev alan genç nufüstur, böylede olunca eşler çalışmak zorundadırlar, çocuklar kreşe ev temizlik işleri temizlik firmalarına bırakılmıştır. Halı yıkama işleride beylikdüzünde çoğunluktadır.

beylikdüzü halı yıkama

beylikdüzü halı yıkama

İSTANBUL TEMİZLİK HALI YIKAMA

Biz istanbul temizlik halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama koltuk yıkama işlerini itinayla yapmaktayız,  Bir müşteri bin müşteri olduğu bilincinde olarak işimizde asla taviz vermeden kaliteyi düşürmeden hizmetimize  devam ediyoruz. İstanbul temizlik halı yıkama koltuk yıkama, yorgan yıkama ,battaniye yıkama,yatak yıkama .

Beylikdüzü bölgesinin tamamına hizmet vermekteyiz, Yıkama işlerinizi bizlere danışmadan Yaptırmayın. Yüzde yüz garantili hijyen temizliğin adresi istanbul temizlik bir telefon uzaklığında. Beykent,gürpınar,kavaklı,yakuplu,büyükşehir,bizimkent,adakent,ihlasmarmara mahallesine ücretsiz servis. Modern halı yıkama tesisi tam otomatik halı yıkama makineleriyle hizmet vermekteyiz.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi