Beylikdüzü Bizimkent halı yıkama

beylikdüzü halı yıkama

Beylikdüzü Bizimkent halı yıkama

Beylikdüzü  bizimkent halı yıkama fabrikaları. Halı yıkama süreci 4 adımdan oluşur. Bunlar halının teslim alınması, yıkanması, kurutulması, ve kontrol edilip paketlenmesi dir. Bunlardan en önemlisi halının kurutulması işlemidir. Kuruma işleminin uzun sürmesi halıda birtakım sorunlara yol açabilir. Bunlardan biri bakteri oluşmasıdır. Bakteriler sağlığınız açısından büyük risk demektir. Halı yıkama sonunda yanlış kurutma sistemi halıda kötü kokuya neden olur. Bunun da asıl kaynağı bakterilerdir. Yani halı yıkama işleminden sonra kısa sürede ve tamamen kurutulmalıdır. Nemli halılar paketlendikten sonra kısa süre içinde iyi yıkansa bile koku yapar. Paketlenmeden önce iyi kurutulması gerekir.

Bizimkent Halı yıkama saklama koşulları

Halı iyi kurumuş bile olsa mutlaka poşetten çıkarılması veya iki başından hava alacak şekilde açılması gerekir. Halı yıkama firmanızı seçerken kurutma sisteminin iyi olduğuna emin olmalısınız. Bir diğer hata da halının dışarıda kurumaya bırakılmasıdır. Dışarıda kuruyan halılar güneşten etkilenerek sararma yapabilir. Ayrıca rüzgardan etkilenerek toz ve mikroplara maruz kalarak sağlığınızı tehlikeye atar. Bu da halıyı yeniden yıkamayı gerektirir. Sizin ve ailenizin sağlığı için halının doğru şekilde yıkanması ve kurutulması gerekir. Halı yıkama firmanızı bunu ön plana alarak seçmenizi tavsiye ederiz.

avcılar halı yıkama

Beylikdüzü bizimkent halı yıkama

 Bizimkent halı yıkama

Beylikdüzü Halı yıkama firmanızı seçerken kurutma alanının kapalı ve temiz ortamda olduğuna emin olmalısınız. Bizimkent halı yıkama firmamızda kapalı kurutma alanlarımız ve sağlığınızı ön planda tutan çalışma anlayışımızla hizmetinizdeyiz. Kapalı ortamda, nem alma cihazlarıyla kuruttuğumuz halılarınızı tamamen kuru bir şekilde teslim ediyoruz. anti bakteriyel kurutma ortamı halıda bakteri oluşumunun önüne geçerek sağlığınızı korur. kurumsal işletme vergisini ödeyen atık su belgeli bir firmayız. Merdiven altı tabiriyle kaçak çalışan firmalarla karıştırmayın.

Halılarınız yorganlarınız, battaniyeleriniz, stor perdelerinizin başına bir şey geldi tehlikesi olmadan bizleri tercih edin. Bizimkent halı yıkama  fabrikası 10 seneden beri sizlerin temizlik hizmetini yapıyoruz. Garantili hijyen kaliteli halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama işlerinizi yapmaktayız. Ayrıca yıpranmış halılarınıza overlok işlemi tamiratı yapıyoruz. Beylikdüzü bizimkent halı yıkama fabrikaları tesisimiz size bir telefon kadar yakınız.

02126946363

Avcılar halı yıkama tesisi